Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek (ponuda u rasadniku)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek (ponuda u rasadniku)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 14:55
skitnice ona biljka što kažeš da je kao lepeza je Euphorbia cristata
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:15
danas sam malo odskitala do vrtnog centra na JUG-u II u Osijeku
Evo malo sličica
 
Na ulazu je špalir od tuja. Naravno nisam bila jedina pa su mi drugi posjetitelji ušli u kadarTongue
 
na početku vrtnog centra dočekao me mali kamenjar i ova predivna rascvjetala japanska trešnja
 
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:22
Evo sada malo sličica viđenog. Dosta sezonskog cvijeća je već prodano tako da ima praznina, ali je svejedno dosta bogata ponuda.
 
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:23
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:28
Ne moram vam ni reći da nisam mogla odoljeti i da je samnom opet stiglo ponešto cvijećaWink. Vodenike, patuljaste begonije i jedna predivna engleska pelargonija sva u cvatu, toliko je bila lijepa da joj naprosto nisam mogla odoljeti. Da i ono najvažnije ..... cijene su dosta pristupačne
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 16:35
Samo sam čekala. Uvijek rado "navratim" u vaše osječke vrtne centre", uvijek sam mislila da je vaše ljepše i bolje, ali sad je kod nas na Škurinjama pristojna i ponuda i cijene (tako tako).
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 16:42
šta je ovo u kamenjaru na ulazu što cvjeta roze jako lijepo izgleda
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 16:52
Lana super reportaža..
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 21:51
Lana2, nisam skuzila, imaju li fuksije? ali one visece?
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:18

maso nisam ih vidjela, dosta toga je već prodano, a osim toga sam ove godine odlučila da ih neću na balkon nakon prošlogodišnjeg lošeg iskustva s letećim ušima

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:56
Molim malo pobliže objašnjenje,JUG II?SmileKoja ulica?

Prekrasno,bez riječi sam...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:07
Lana 2 pa ja tek sada vidjela ovu raskoš. Stvarno moram u taj tvoj Osijek kad imate takve rasadnike. Kod nas u Rijeci je tako samo kad su izložbe cvijeća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:35
Lana2, zaista prekrasno, tako velik izbor biljaka.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:33
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Molim malo pobliže objašnjenje,JUG II?SmileKoja ulica?

Prekrasno,bez riječi sam...
 
Ulica Josipa Reihl Kira 143, izlaz s južne obilaznice prema Tenji
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 00:13
Listam po forumu i sada sam naišlana ove strnice.
Pozdrav lana2 i ostale forumašice. Nekoliko sam puta posjetila rasadnik "Unikom" u Osijeku, na Jugu II nisam bila. Imali su predivnog cvjeća, grmova, drveća i dr.
Zato ne znam zašto je zatoren. Sada možemo samo gledati slike lane2.smile43
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 19:57
istina lilie, zaista je bio predivan rasadnik, a sada je nažalost zatvoren. Otvoren je mali MBM rasadnik, ali tamo nema ni 30% cvijeća kojeg je bilo u onom Unikomovom rasadniku











































































































































































































































Na vrh
Slavonka1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavonka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 13:28
Stvarno je predivan izbor cvijeća
Rajna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 20:16
Ovaj rasadnik na JUG-u II radi, ja nedavno zvala telefonom da ih nešto pitam.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 20:18

Vrtni centar JUG
Josipa Reihl Kira 143, Osijek
Tel/fax. 031/564-300
Mob. 098/314-595 ili 098/339-845
vrtni.centar.jug@os.t-com.hr

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 11:15
jel netko zna radno vrijeme rasadnika....sin mi ide na fax tamo, a ja obicno odem nedjeljom u osijek (jedini slobodan dan)....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.