Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Alstroemeria
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Alstroemeria

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 14:24
marta jako su ljepe        
JELENA FRANIC
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 18:44
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:

marta jako su ljepe        

Zahvaljujući tebi imam ove prekrasne alstroemerije, jako ih pazim i presretna sam što uspijevaju prezimiti vani kod mene.

Sara hvala!

Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 12:49
JELENA FRANIC
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 12:53
JELENA FRANIC
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 12:54
JELENA FRANIC
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 21:12
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 22:57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 21:08
jeka fra....ja imam tvoje....jel ih trebam posebno zastititi, prebaciti u podrum mozda?....sto da radim...zna li itko?
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 21:41
Ja sam svoje unijela unutra imam ih prvu godinu pa me strah da mi ne smrznu.
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 21:48
hvala en....i ja razmisljam da prepolovim grmic i polovicu stavim u podrum.....jednostavno ne znam sta da radim smile60....lani je zima bila nikakva i super su se odrzale.....hmmmm
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 22:20
Monna ništa ne brini. One mogu biti na velikim minusima. Sjećam se da je Voki pisao da su temperature kod njega bile i -17 i ništa im nije bilo, nije ih malčirao Wink
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 22:24
hvala moon....nesto sam citala ranije, ali je isparilo s godinamaEmbarrassed.....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2014 u 08:36
Pretpostavljam da se ovo odnosi na one koje su u bašti. Kakvo je iskustvo sa saksijama u kontinentalnim uslovima? Sve je manje prostora za zimski period pa razmišljam da  li je pametno da je ostavim napolju.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2014 u 20:30
prošlog proljeća ja sam mene obradovala sa njima

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2014 u 21:34
antonija, to si dobro napravila smile177
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2014 u 21:51
Ma baš si me nasmijala Antonija, i meni se to često dešava Thumbs Up...
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2015 u 10:59
moje su krenule sa novim izbojima

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2015 u 20:36
Nona i kod mene tako

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2015 u 21:12
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Nona i kod mene tako


Al ćemo uživat u cvjetovimaClap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2015 u 21:34
Bit ce cvijetica kodmene se isto pocele budit
JELENA FRANIC
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.