Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Za sve one koje ne mogu doci a pomogli bi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 17:49

e sad sam zbunjena.....uplatila sam 22.04. na  račun broj: 

 2360000-3114294293 
 
 
jel onda moja uplata sjela na pravi račun ?
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 18:10
mislim da je iris!!! Objavimo sve uplate, pa cemo vidjeti. ali mislim da je...
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 18:54
kad ste kod mene po biljćice i stvarćice?
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 20:18
ja inače radim u računovodstvu i kada uplačujemo donacije, potpore ili jubilarne za radnike radimo to tako da na broj žiro računa stavimo broj banke a u pozivu na broj broj računa institucije ili pojednica kojemu uplaćujemo. nikad nisam radila kombinaciju ali radim tek dvije godine pa ne znam jel to tako radi kad nikada nisam probala.
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:07
Mislim da bi donacije trebale biti bez naknada, ali nisu; kad uplatiš u PBZ na raćun ZGB platiš proviziju 6%
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:33
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

e sad sam zbunjena.....uplatila sam 22.04. na  račun broj: 

 2360000-3114294293 
 
 
jel onda moja uplata sjela na pravi račun ?
 
Mislim da će se tebi  Iris uplata vratiti, jer nije u redu. Treba vidjeti kome si uplatila na Zagrebačkoj banci. Prvi broj je odZgb banke, a drugi tko zna?
Ustvar i si poziv na broj stavila, kao drugi dio računa i uplatila tko zna kome tko ima račun otvoren u toj banci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:36
Jel može brzo kompeltan broj računa sa pozivom na broj. Ja bi išla sutra uplatiti pa da znam.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:42
uplatila sam internet bankarstvom sa suprugovog računa i  uplata se vodi kao provedena...ništa mi se nije vratilo
 
a prvi dio računa je zajednički svim računima zagrebačke banke a drugi dio je račun u zagrebačkoj banci  otvoren za ove uplate
 
na ovaj način sam uplačivala stvari koje sam kupovala na aukcijama i nisam imala nikakvih problema...sve uplate su sjele gdje su trebale
 
molila bih admina da provjeri uplate....i da li je 22.4. sjela uplata od H.R. sa Klisa  
 
nije veliki iznos ali ipak bi bilo glupo da je sjela uplata gdje ne treba 
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:51
ok iris... ali mislim da je sjelo, ali jos kazem sestri da sutra provjeri ona je zaduzena oko toga...
 
(Ja sam zaposlen tejkom dana pa ne stignem do banke)...
 
sutra trazim detaljan izvjesta pa to objavimo :o))
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:51
Trisa ca se desava pa na prvoj stranici je broj z.r., a ti kazes da ne valja
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
pa nemoguce da se jos natezemo oko z.r. i da se nezna kamo treba uplatiti, javite pod hitno as i ja sutra uplacujem
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:53

ma ok....nije to hitno...samo sam se zamislila jer je lana1 drugačije pokazala kako se ispunjava

ajde onda ti molim napiši točno kako ispuniti uplatnicu za one koje žele uplatiti a sad ne znaju šta da gdje upišu

 

 

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 21:55
hihihi...svi smo mi smotani Tongue
 
evo šta piše na mom nalogu - p.s. ovo di su zvjezdice sam izbrisala podatke Tongue
 
Broj transakcije:  2008-04-22-21.46.03.929976
Uplatitelj:  ******, KLIS, KURTOVIĆIBB
Naziv primatelja:  SOS dječje selo Račun nalogodavatelja:  *******
Adresa primatelja:  kod Valpova, Ladimirevci Račun primatelja:  2360000-3114294293
Svrha:  Cvijet za Ladimirevce Poziv na broj:  3114294293
Datum zadavanja:  22.04.2008. Iznos:  30,00 kn
Status:  Proveden Datum izvršenja:  22.04.2008.
Poruka:  Nalog uredno proveden
Iznos provizije:  0,00 kn
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 22:00
znam da je zadnji put bilo uplatito neki 50 kuna kada je stavit br. racuna na stranicu tako da su uplate prosle... sada nisam gledao ali sigurno ih ima vise... tako da sve funkcionira sa ovim...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 22:17
Admine najljubaznije molim da se do srijede stavi ukupan iznos prikupljen na računu za SOS selo Ladimirevci.
Reagirala sam burno i između ostalog, zbog toga što je izgledalo da se račun od 24.04.godine nije pomaknuo sa mrtve točke.
Jednostavno nisam mogla vjerovati da smo tako beščutni i kad već ne možemo sudjelovati osobno svojim dolaskom (znam, pa nisam ni ja s Marsa pala da to stvara hrpu problema i da nije tako jednostavno sjesti i krenuti) da nismo spremni uplatiti iznos 2 kave ili jedne sadnice kako bismo uljepšali tim klincima dom!
Najljubaznije molim sve forumaše koji su odradili svoj dio darivanja bez mojeg histeriziranja da mi oproste.
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 04:46
Nisam primjetio ničije histeriziranje. Ljudi smo, ovo je za nas nešto novo, pokazali smo da smo složni i da hoćemo i možemo pomoći u malim stvarima, znači, možemo i u velikim. Mislim da je sve ok, ovakva "lutanja" su normalna za nas male ljude. male, ali u srcu i duši velike. iznos nek se objavi ali po završetku a ne svakog dana.. i vidjeti ćete da ćemo se svi začuditi koliko smo jaki.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:18
iris ja ću danas onda uplatiti kao i ti pa nek admin vidi jel prošlo. znači 2360000-3114294293 i u pozivu na broj ponoviti 3114294293
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:24
Sve je ok.Vjerujem da prije nije bilo više uplata dok datum puta nije bio određen,sada se zna datum isvi koji mogu budu uplatili na vrijeme.
Još jednom bravo za Shashu, Frajnicu i sve koji idu, da barem malo uljepšaju život dječici,hvala vam na tome i hvala ostalima koji su se pridružili akciji,a posebno hvala organizatoru akcije.smile79
meni je super u životu
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:51
u ovakvim akcijama je normalno da je lagana panika u zadnji čas. To je normalno. Zemite bronhi lakše se diše!Sve bu sjelo na svoje mjesto.

Originalno poslano od člana lana_1 lana_1 napisao:

iris ja ću danas onda uplatiti kao i ti pa nek admin vidi jel prošlo. znači 2360000-3114294293 i u pozivu na broj ponoviti 3114294293


Ovo je dobar žirac. Sjest će uplata sigurno.

A oni koji su na mjesto žiro račun stavili br 2360000-110000... nešto  pa u poziv na br. 3114294293 i to će sjesti samo možda ne isti dan. Jer je prvo uplaćeno zagrebačkoj banci pa onda tek zaba raspodjeljuje po pozivu na br. na određeni rč. Ako uplaćujete iz neke druge banke ili pošte isto je moguće da lova sjedne malo kasnejše. Glavno da sjedne do petka da naši vrtlari stignu podići kešovinu i nabaviti svašta nešto ljepo za klince!

Našim prekrasnim dobrovoljcima vrtlarima želim ljepo vrijeme i veselje u subotu! Bit ćemo s vama u mislima. smile79


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 10:04
Clap Thumbs%20Up
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 12:16
ja danas uplatila Heart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,185 sekundi.