Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SHASHIN VRT- SLIKE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SHASHIN VRT- SLIKE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 18:34
Već sam nekoliko puta naglasila da je shasha, točnije njen predivni vrt, glavni razlog zbog kojeg sam došla i ostala na forumu...ma prekrasno!    
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Roža View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Roža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2008 u 23:06
Wow!! Clap
Prelipo. Uređeno sa puno stila. Ima tu puno truda, uloženog novca i rezultati se i vide. Svaka čast. Spremila sam si slikice da mi budu inspiracija. (valjda neću morat platit copyright Smile)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 01:33
Hvala,hvalamalo sam se zacrvenila pogotovo nakon ove izjave  od DadeEmbarrassed
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 08:58
Prekrasno! Koliko novih ideja za mene:) Nadam se da nemaš ništa protiv da pokupim koju ideju od tebe?
A vidim da jako paziš na detalje, to mi se sviđa. Očito, kao i ja, stalno premještaš, presađuješ, uštimavaš... da bi izgledalo ovako savršeno.
Sve čestitke!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 13:18
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala vam svima,posebno Proljeće tebi,no kako je ovo sve dvorište ja bum to preselila u slike dvorišta(možda stavim,uz "gazdinu" dozvoluEmbarrassed,novu temu"moj vrt iz tuđe perspektive"LOL)
Triša,taj grm je hrpa malih grmića koji su se razrasli,i sad će cvasti krasnim žutim cvijetom koji predivno miriši.Zove se žuta zlatoglavica i brzo se raširi i lako razmnožava.Policu sam davno davno kupila sasvim slučajno i sad mi je idealna za male kaktusiće.Kaktusi su jadni jer još nisu presađeni i dotjerani,no budu uskoro.
Rijeka,te čuvarkuće su u nekoj glinenoj tegli koja je opletena nekim granama(takvu sam teglu kupila)
 
Shasha to je tvoj trud i tvoje dvorište, pa ti stavi gdje god hoćeš!!!
Ja sam stavila ovdje, jer sam znala da svi jedva čekaju da vide slike,a i ja sam jedva čekala da sve podijelim sa ljudima sa ovog prekrasnog foruma!!!Thumbs%20Up
Sada mi je žao što nisam svaki grmić i svaki cvjetak poslikala, jer je sve prelijepo!!!
Samo mi javi gdje ćeš premjestiti da se opet povremeno mogu diviti!!!
smile94
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 15:13
Famozno, fantastično, genijalno, puno znojčeka proliveno a opet nadasve ljudski, toplo  - Shasha  ti si stvarno smile120
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 20:17
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 22:46
Uzele ste sve smajliće, a kako ću se ja sada smijati.
Shsha, ti znaš da ja uvijek sve pregledam i da je tvoj vrt kraljevski - neću stavljati smajliće, jer si već sve dobila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 23:24
Ne kužim.Pa kaj sad ljepše izgleda moje dvorište kad ga Proljeće slika nego kad ga ja slikamLOL
Hvala vam svima na pohvalama,sutra ću,opet,sve to mojim biljkicama prenjeti tako da bolje rastuEmbarrassed
Gogo,naravno da možeš uzeti ideju,ako je vidiš,pa zato i jesmo tu,zato i slikamo(ok,slikamo i zato da se malo hvalimoLOL)Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 08:43
Shasha ma nije ti isto kada slikaš ti svoje biljke i kada ih slikam ja!
Vidiš kako su ljudi reagirali???
Morat ću opet doći da sve poslikam...
Ah usput svo cvijeće je u vrtu, Bogu hvala, sve sam posijala i sada čekam da vidim kako će to rasti???
Jasmin dolazi k sebi!!!
smile79
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 09:21
Sve čestitke shasha za rad, vrijeme uloženo, znanje i smisao za ljepotu.......smile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 16:46

shasha dođi ti poslikati moj vrt da vidim kako će izgledati, ako ne uspije morat ćemo zvati proljeće, bit će ona glasnogovornik naših biljaka.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 21:23
IZ KOJEG GOD KUTA GLEDANJA DA GA GLEDAM UVIJEK OSTANEM smile93
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 15:14
shasha za ovu su rijeci suvisne
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 14:39
Opet sam se išla malo diviti, ma stvarno si cvjetni inženjer!!!
Baš se nešto sada razmišljam, ti bi trebala upisati doktorat!!!
 
Baš ti je svo cvijeće lijepo smile128
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 19:23
nije me bilo malo duže, a onda me skoro presjekla ova ljepota smile79
nemam riječi
 
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 09:35
smile93shasha neznam što reći stvarno prekrasnooooooooooooooooo!!!!smile107
meni je super u životu
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 10:07
žao mi je što nisam mogla u    tome uživati iz prve ruke 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 10:14
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Već sam nekoliko puta naglasila da je shasha, točnije njen predivni vrt, glavni razlog zbog kojeg sam došla i ostala na forumu...ma prekrasno!    


Nisi jedina, kad sam došla na forum upao mi je u oči i to jako, ne mogu reći da drugi nisu dobri - krasni su, ali ovo je nešto što ja želim oko svoje kuće.

Shasha je odmah izreagirala na moje komentare uzdaha (ah, kada će moj biti takav) i ja sam ostala i sada se trudim još više nego prije. Svaki novi cvijet me veseli i svaki novi uređeni kutak za mene je bajka, ali još uvijek slinim za Shashinim vrtom i dalje se pitam ; koliko još moram čekati da i moj bude ovako lijep?
Na vrh
scat View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje scat Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 23:29
smile55
 
Malo sam gledao po forumu jer cu si stan malo ozivjeti sa kojom biljcicom, te naletih na tvoj vrt...bez rijeci sam...
Samo se nadam da nisi pregruba sa deckima kad im pobjegne koja loptasmile198
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.