Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SHASHIN VRT- SLIKE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SHASHIN VRT- SLIKE

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 07:20

Hehehe,Scat,vidi šta mi je preko ceste.Tako da nema potrebe(a ni mjesta) da loptu u dvorištu koriste

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 08:06
shasha, tvoj je Tonguevrt na ravnom terenu?
Lijepa ti je juka, paše joj i kontinent.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 10:20
Manči,jedini"brijeg" u dvorištu je onaj koji krtovi naprave.Paše yukama i kod nasWink.U jesen joj samo povežem listove i to ne zbog smrzavice nego zato što u proljeće lijepo izgleda.Samo zadnji red listova odrežem.
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 14:05
smile55smile211smile141svaka cast vrt ti je raj na zemlji,savrsenstvo,.................ne znam kako da opisem jednostavno sam ostala bez rijeci kad sam to vidjela!predobro!smile141
smile141smile141smile141smile141smile141smile141smile141smile141smile141smile141
smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211
smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55smile55
Ana Marija
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 17:57
Ajmeeeeeee,prvo mi je sve nešto počelo skakutati pred očima i onda,nakon privikavanja,vidjeh smajliće...u tolikom broju...baš si me nasmijala (kako ti se samo dalo toliko klikati)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 20:05
Pa draga moja zavrijedila si sve smajliće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 21:55
pa shasha kako trisa kaze zasluzila si ih osim toga pa cemu sluzi copy paste ili ctrl+v!hahhahahahahsmile188
Ana Marija
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:37
Evo me opet- smile129
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:40
svaka čast Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 23:59
kao iz bajke!savrseno!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 19:45
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Manči,jedini"brijeg" u dvorištu je onaj koji krtovi naprave.
Šta i ti moraš nasred dvorišta staviti bundevu ( tikvu), i popeti se "na brijeg" da vidiš cijelo dvorište smile96?
Inače ljepotu tvoga dvorišča sam več komentirala " davno" jer sam u njemu vidjela puno prekrasnog cvijeća i puno ideja za moj budući vrt.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 20:42
Majko moja!!!!! ..to je prvo sto sam uspjela reci kad sam vidjela prvu sliku...neznam sta reci...stvarno neznam...svaki put nadjem neku lijep rijec ali ovaj put sam ...mogu li ja ovdje doci popiti samo kaficu i ponijeti moj foto-aparat...da odmorim oci i dusu...ma koja divota...divota...divota...


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 19:01
Shasha, ili proljeće ima bolji fotić ili je tada dvoriše bilo u svom najboljem izdanju Wink
 
Želela bih imati takvo nešto, ali mislim da ... Mislim da tako lijepo možeš iskombinirati samo ti.
Shasha nemam riječi jer je sve već rečeno. Par tvojih sličica i onda krene lavina oduševljenja.
Što nam spremaš ovog proljeća ?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 20:30
Pa ovog proljeća mogla bi napr. spremiti baklave od lješnjaka - naravno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 00:00
Joooj,pa nisam ni vidjela goste u dvorištusmile42
Sve nas hvata neka nervoza,nikako da zatopli,da krenemo u akciju,da nešto procvate(osim Fridine mimozesmile89)pa pregledavamo stare slikiceLOL
Hvala cure za pohvalesmile79
E sad,evo kaj sam smislila:
Otvaram NATJEČAJ za naj fotografa.LOL
Očito ja ne znam slikati pa da vidimo ko će najljepše uslikati moje dvorište.
Kat,rea,nemam tikve pa sam kamenje navozila.Eto ,sirota,ni brdašca nemamLOL
Kaj spremam???Eto,1. natječaj
Pa me pitaju di su mi slike "restauriranih"tegli ja im velim da se to nesmije slikati(blic bi mi oštetio sliku na tegli)pa ću imati "izložbu tegli"smile96
 
smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 09:29
Shasha jel se sjećaš moga lica kada sam prvi puta došla kod tebe!!!
Onda se slikala instiktivno...ali uskoro se ti dobro pripremi... kupila sam nove baterije za fotić ( duracel, a one traju dvostruko više) i znam gdje idem i na kakvu ljepotu dolazim....
Mislim da me u slikanju nitko neće nadmašiti...smile136
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 10:02
shshica, nemoj se ljutiti, pa znaš ti slikati, ali ovo izdanje tvojeg dvorišča je nešto predivno. Pogođen trenutak - nema što !
Još jednom smile186 za tvoje biljčice, ma tko ih slikao !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 10:29
Shasha vrt je prekrasan,sve pohvalesmile141
I ja bi nešto takvo ali vodim borbu sa svekrvom,njezin je vrt i ja baš ne mogu nešto napravit od njega,ona u vrtu uzgaja slak i celer a ja što god posadim to se nevidi jer slak sve okupira.Inače slak a pogotovo celer ne podnosim.Morat ću ove godine zasukat rukave,pokazat joj tvoj vrt i reći da ja preuzimam vrt.Valjda neće biti tučesmile155smile156
čovjek uči dok je živ
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 11:18
shasha tvoj vrt je bio prvi u koji sam "usla" kad sam prvi put dosla na cvijet.info,zaljubila se na prvi pogled,i ta ljubav traje do dana danasnjegsmile80.jedva cekam nove slikice na proljecesmile79
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 18:17
Hoya,ne ljutim se ja(na MM se ljutim.Velim ja njemu da taj aparat ne valja i da mi treba drugiiiiiiiii.No ne sluša me)ionako sam lijena slikati,prebacivati slike i sl.LOL
Jedva čekam da zatopli.Jedino mi u proljeće nije tako teško slikati,konačno nešto cvate.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.