Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SHASHIN VRT- SLIKE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SHASHIN VRT- SLIKE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:23
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Meryann,po tvom pisanju vidim da si sa juga,znači daleko od mene(yeeeesLOL-šala mala)no ako svratiš kad blizu Varaždina samo se javi,tu sam jaWinkE da,i probaj po danu jer preko noći nebudeš vidjela šta kopašLOL
Lantana,obećavam,ako ne prije,kad mi tvoja lantana procvate,stavim slikiceHug


Dobro čekat ćemo, ali onda moraš punoooo slikati.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:49
smile79drage moje...osim Kat rei:nene:.Ajme ženo  koji raj imaš a ti tek tu pišešsmile60Ko da Lantana(samo primjer velim) veli da je njen vrt 0smile39
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:01
E draga moja, netko je rekao na Forumu, ja vam pokažem ono što je lijepo, a ono što nije ne pokazujem. Tako i ja, Pravim se važna sa glicinijom LOL i onih jadnih 5 kvadrata cvjetnjaka, a ostatak ni ne pokazujem. a kod tebe je cijelo dvorište prekrasno rascvjetano.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:05
Ako netko može reći da mu je vrt 0 to sam onda jaaaaa. A vaši,nezna se koji je ljepši. Svi su predivni i s užitkom gledam slike (iskreno malo i tužno jer nemam bar malčice tako uređeno). Ali samo vi tako nastavite,a ja ću malim koracima za vama.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 18:48
Lilly,i Kat.rea isto,meni je svaki vrt na svoj način lijep.Makar su i dvije biljke posađene,no ako su s ljubavlju posađene i njegovane nisu ništa manje lijepe od nečijeg cijelog dvorišta.Ukratko,gluposti pričateLOL
smile79
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 20:40
pa ovo je tako divno
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 21:38
uh koja ljepota!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 12:46

Zašto sam ja ovo tek danas vidjela?  Slikano kako bilo, makro, mikro il kako već, što je prekrasno, prekrasno je.

Shasha smile141. Skidam kapu, potkapu, periku... sve!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.