Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izrada eteričnih ulja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izrada eteričnih ulja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
pantera View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pantera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 21:55
Ne znam koje sve bilje se moze ovako destilirati... Ali sutra idem brati majčinu dušicu i koprivu. A vidjela sam danas da je procvjetala i divlja ruža. Fale mi lonci ovi silni. Čim ih i ja skombiniram probat ću pa javim rezultate, s tim što s ovakvim radnjama nemam ama baš nikakvog iskustva...kad stan zapalim..
E da pravit ću i macerat od maslinovog ulja i latica divljih ruža. :D

Hvala na dobrodošlici! :)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 20:58
Super ideja.I jednostavnije nego expres lonac.
Čim prikupim sve zdjele, probat ću.
Ako netko to učini prije, nek javi rezultat.

Dakle u obzir dolazi, osim ruža (kojih ruža? ) lavanda, ružmarin,metvica....
Hvala, pantera na ideji i dobrodošla na naš forumsmile169
Na vrh
pantera View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pantera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 13:06
Da ova unutrašnja što sam je obojila u zeleno bi trebala uhvatiti destilat,a ova dojnja valjda da pridrži, sad voda u njoj vjerojatno samo radi stabilnosti... 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 00:27
 Baš razmišljam...ta staklena posuda u loncu je u stvari samo stalak za posudu u koju treba kapati destilat..staklena je zato jer metal nije poželjan u donjoj smjesi, napunjena je vodom radi stabilnosti...jesam li u pravu?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 00:23
 da, vidiš nije mi na pamet palo laboratorijsko posuđe...
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 20:01
...evo ja tek sad vidjela ovo....kada je pisala slak ja opet bila na par tjedana van rijeke.... a redovito ne pregledavam sve....

...frida, mislim da bi to mogla biti obična vatroslatna labaratorijska čaša ( ilitiga po stručnom: lab.lončić :) ima ih i velikih, po litru sigurno jer ja imal tolik

slak, hvala na slikama :)))))
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 18:11
 Moglo bi funkcionirati...ali...gdje naći ovakvu usku staklenu ( vatrostalno) zdjelu koja ide u lonac? Imate neku ideju kakva bi to bila posuda?
Na vrh
pantera View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pantera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 17:15
Pozdrav!
Dosta često bih nabasala na vas forum, a evo sad se i registriram.

Naime čačkala sam na ovu temu na netu i naišla na slijedeći postupak destilacije:

Make your own rose water or oil at home with this method. You can make other herb extracts as well. You will need a lot of ice for this project, so plan ahead.
Prep Time: 15 minutes
Cook Time: 3 hours,
Ingredients:
• Clean rose petals or herbs (grown without pesticides)
• Water
• Ice
Preparation:
You can make rose water (or any other herb) and extracts at home with a bit of time and patience.

///Place a heavy glass ramekin into a deep stockpot. Fill the ramekin 3/4 full with water to weigh it down. Place rose petals or herbs around the exterior of the ramekin in the bottom of the pot and cover with water halfway up the side of the ramekin. Place a shallow soup bowl on top of the ramekin. Bring the water and rose petals to a boil. Lower heat to simmer.

Place a stainless steel bowl on top of the stockpot. It should be large enough to seal the pot, but shallow enough so that its bottom is above the top level of the soup bowl. Fill the top bowl with ice.

Simmer the mixture 3 to 4 hours, depending on the amount. As the mixture boils, the heat rises and hits the cold bowl, causing it to condense and drip down into the inner bowl. Replace ice as needed as it melts.

When done, the small bowl will contain the rose water (or herb water). It will have a layer of rose oil (or herb oil) that is the essential oil or extract. The oil may be separated from the water.///

Kako mi txt nije bio najjasniji napravila sam sebi skice kako bi to trebalo izgeldati:








Šta mislite bi li moglo funkcionirati?



Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 19:54
E, sad je već jasnije.Thumbs%20Up
Mom mužu je posve jasno jer on zna baratati sa kotlom za rakiju a to je otprilike isti princip.
Puno hvala, slak.smile141

Di su Lavandablue i griva?Bit će oduševljene sa ovim.
Na vrh
slak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje slak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:21
Originalno poslano od člana Fermina-Daza Fermina-Daza napisao:

Pojasni još malo,
  
 
Evo pokušat ću od početka.
U posudu se stavi bilje koje želimo destilirati, zatvorimo poklopac, u posudu za proizvodnju pare nalijemo vodu (dolje), uključimo grijač/e, na kondenzator (gore) priključimo protočnu vodu tako da na donje crijevo ulazi hladna voda a na gornje izlazi (topla). Naravno voda u kondenzatoru zagrije se kad para iz donje posude preko bilja probije u kondenzatorsku zavojnicu (količinu protoka vode kroz kondenzator reguliramo pipom, ovisno o potrebi).
Iz cijevčice (metalne) na donjem djelu kondenzatora prokapat će smjesa vode i eteričog ulja koja ulazi u firentinsku posudu u kojoj se gore nakuplja ulje a hidrolat se preko cjevčice prelijeva. Naravno to vrijedi za većinu eteričnih ulja koja su lakša od vode.
Ako nam ne treba hidrolat možemo ga vratiti u posudu (preko one duge metalne cjevčice s lijevkom), tako ne treba dolijevati vodu. Ukoliko duže vrijeme destiliramo pa bilje upije određenu količinu pare(vode) ili uzimamo hidrolat, nedostatak vode u posudi za proizvodnju pare manifestirat će se pojavom pare na vrhu duge cjevčice; vodu možemo na lijevak dolijevati tako da ne prekidamo destilaciju.
          smile186
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:47
Ovo je super.Thumbs%20Up
Kažeš, neki meštar od inox bravarije bi ovo znao napraviti!?
Moram ga pronaći.
A di idu ona dva crijeva?
Kako dolazi voda u posudu za hlađenje?
Totalni sam laik.Pojasni još malo,smile143
Na vrh
slak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje slak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 18:21

   

Evo nekih fotki iz šupe! Ovaj destilator je nešto veći (70 lit ), ima odvojenu posudu za proizvodnju pare ( dolje ), ali to i nije baš neophodno, izoliran je armaflex izolacijom da se uštedi na energiji. Kondenzatorska zavojnica (gore) je smještena u zatvorenu posudu kroz koju cirkulira voda. Firentinska posuda napravljena je od menzure 100ml. Kad su uključena oba grijača proizvodnja pare je 4-4.5kg/h. Za upola manji volumen posude dovoljan je protok pare od 2kg/h ili 2kw grijač (ovisno o izolaciji).
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 15:20
Ma samo daj
Na vrh
slak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje slak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 15:08
Originalno poslano od člana Fermina-Daza Fermina-Daza napisao:

Dobrodošao slaksmile73

Lijepo si ti nama ovo objasnio.Ali sam proces dobivanja eteričnog ulja nam nije nepoznanica.
Ono što mi želimo znati je kako doći do takve posude sa rešetkom  i s hermetičkim zatvaranjem kao i do ostalih potrebnih stvari da bi i mi mogli početi eksperimentirati.
  SmileNajbolje bi bilo pronaći majstora koji se bavi inox bravarijom. Za njega nebi trebao biti problem izraditi tako nešto, samo da mu se daju neki okvirni nacrti. Imam još jedan mali destilator koji sam napravio za sebe, pa ga mogu poslikati i staviti koju fotku na forum ako netko želi.
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 13:55
Dobrodošao slaksmile73

Lijepo si ti nama ovo objasnio.Ali sam proces dobivanja eteričnog ulja nam nije nepoznanica.
Ono što mi želimo znati je kako doći do takve posude sa rešetkom  i s hermetičkim zatvaranjem kao i do ostalih potrebnih stvari da bi i mi mogli početi eksperimentirati.
Na vrh
slak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje slak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 12:57
Pozdravljam sve !
Evo da i ja nešto pridonesem ovoj  raspravi o eteričnim uljima. Iako mi to nije posao već neka vrsta hobija, mislim da mogu reći ponešto o temi.
 
Prije par godina pomagao sam prijatelju koji se bavi destilacijom bilja , u  opremanju destilerije, izradi malog destilatora za ispitivanje uzoraka, pa sam sudjelovao i u procesu proizvodnje eteričnih ulja.
Ugavnom, koliko vidim većinu vas zanimaju kućni  destilatori. Ovo sa expres loncem nije loša ideja, ali ima dosta nedostataka (premala količina bilja, nesigurnost...). Treba izbjegavati upotrebu bakrenih djelova zbog onečiščenja ulja. Uglavnom se koristi inox čelik u izradi posude i kondenzatora. Najoptimalnija veličina destilatora za kućnu upotrebu je između  20 i 40 litara. U donji dio posude stavi se par litara vode ( ovisno o veličini ), iznad vode ostavi se par cm slobodnog prostora, zatim dođe rešetka na koju se stavlja bilje za destilaciju, sve se zatvori hermetičkim poklopcem. Na vrhu je cijev koja odvodi paru u kondenzator, a kondenzat ulazi u firentinsku posudu gdje se odvaja ulje od hidrolata. Zagrijavanje vode može biti ugrađenim el. grijačem ili kuhalom bilo koje vrste.
Na vrh
erikalan12 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erikalan12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 14:38
pozdrav!i ja bi pokušao to sa expres loncem pa me zanima dali bi se taj proces destilacije produžio kad bi stavio više vode??(jer nekim biljkama treba i do 2 sata destilacije napr.lovor)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 13:14
Samo naprijed !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 11:21
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

nuna, u onom loncu na slici je 7-8 cm vode. Od zatvaranja lonca do iskuhavanja te tekućine (naravno ne do kraja jer nema smisla kuhati kad ne probija dovoljno pare) prođe oko 45 minuta.

Hoya još jednom hvala puno,još samo čekati cvijetiće i eto eteričnog ulja.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 21:33
nuna, u onom loncu na slici je 7-8 cm vode. Od zatvaranja lonca do iskuhavanja te tekućine (naravno ne do kraja jer nema smisla kuhati kad ne probija dovoljno pare) prođe oko 45 minuta.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.