Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izrada eteričnih ulja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izrada eteričnih ulja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 02:06
Upravo destiliram bor.

Ovih dana u Puli fantastično cvjeta .... more je žuto od cvjetnog praha.

Za destilaciju nije potreban ekonom lonac. Tlak u loncu iznosi 0 (nula) milibara iznad zračnog tlaka jer je cijev koja vodi iz lonca na drugoj strani otvorena (i tlak je izjednačen).

Osim toga biljke ne smiju biti potopljene u vodi (u loncu) jer se u vodi otope i dijelovi biljke koje ne želimo imati u ulju.

Najjednostavniji način destilacije kod kuće je u loncu za kuhanje nad parom.
To su ona dva lonca od kojih je jedan običan, a drugi ima perforirano (izbušeno) dno.


Poklopac na slici nije dobar ... mora biti takav da se držač može skinuti i u nastalu rupu se ugura čep (najbolji su oni plastični od butelja). Koroz čep se probuši rupa u koji se gurne cijev.
Druga mogućnost je da pronađete star poklopac i probušite rupu promjera cijevi.

Sistem za kondanziranje nastale pare i ulja je isti kao kod već opisanih sistema.

Samo još jedna "mala tajna".

Spoj između lonca, preforiranog lonca, poklopca i cijevi mora biti takav da ne propušta paru. To postignemo tako što dvije žlice raženog brašna pomiješamo s malo vode i dobivenom pastom namažemo spojeve.
Ako negdje na spoju vidimo da izlazi para dodamo još malo paste.

Ovakav destilator nam omogućava destiliranje veće količine bilja ... ali ono što je najvažnije spriječava dodir vode i biljke.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 01:13
Hvala Histrion što si ovo podijelio s nama.
Ima tu i poneka nejasnoća.Napr. kako ovo omogućava destilaciju veće količine bilja?Mislim da omogućava toliku količinu koliko bilja stane u gornji lonac.A to baš i nije neka količina.Ja u svom express loncu mogu staviti samo 1/2 kg bilja i pustim da mi isteče samo pola litre hidrolata sa eteričnim uljem jer ga ne odvajam.
I bilje se u mom loncu ne dodiruje vode jer unutra ima jedna rešetka na koju stavim bilje umotano u finu mrežicu koja ga drži na okupu i ne dopušta padanje u vodu.
Nije baš točno da nema pritiska u loncu, itekako ima.

Volila bih viditi ( na slici ) tvoju verziju ovog destilatora jer ova nam slika ne govori puno.
I da nam objasniš kako odvajaš eterično ulje od hidrolata.Hvala.

Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2014 u 15:33
Iako se na slici ne vidi volumen lonca na slici iznosi 10 litara. To znači da je dovoljno velik da u njega stane 3 kg cvjetova lavande ili 2,5 kg ružmarina.
Rešetka u ekonom loncu smanjila ti je volumen na 2/3 . To znači da bi za istu količinu bilja morala imati ekonom lonac od 15 litara.

Tlak u običnom loncu iznosi toliko koliko iznosi tlak zraka izvan lonca. Ako na poklopcu ekonom lonca napraviš rupicu napravila si običan lonac.
Voda zakuha pri 100 stupnjeva na nadmorskoj visini nula metara pri tlaku 1,013 atmosfere (1013 hektopaskala).
Ventil na ekonom loncu regulira tlak u unutrašnjosti. Ako je ventil napravljen za 1000 mbara nadtlaka voda će zakuhati kod 120 stupnjeva.
To je fizika - zakoni termodinamike.

Na onoj objavljenoj slici vidi se (u kutu) lijevak za odjeljivanje.
Sav hidrolat i ulje ulijem u lijevak ... pustim nekoliko minuta da ulje "ispliva" na površinu ... najprije isputim hidrolat, zatim onaj kritični dio (malo) hidrolata i (malo) ulja (to koristim za izradu sapuna) i na kraju samo ulje.

Na žalost ne mogu ti pokazati sliku preuređenog lonca za kuhanje nad parom jer koristim kupljen destilator (ali ti mogu na pp poslati skice kako bih ja to uradio).

Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 00:00
Puno hvala na iscrpnom i jasnom odgovoru.Smile
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Tanja2002 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Srpanj 2014
Lokacija: Vukovar
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja2002 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2014 u 20:37
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ajmo po redu:
Lonac je na malom električnom kuhalu. Ona ručka nema nikakvu svrhu već je dio starinskih pretis lonaca.
Na dnu lonca je  6-7 cm vode i neki (isto toliko visok) predmet na kojem stoji podloška koju se dobije uz ekspres lonac. Bitno je da lavanda ne leži u vodi.
Obično lavandu spustimo u lonac u gazi. Koristimo samo gornji dio stabljike sa cvijetom,
Kad voda zakuha kroz lavandu probija samo para.
Na poklopcu je utaknuta plastična cijev i stisnuta pri dnu žicom (da je pritisak pare ne izbaci).
Para u cijevi se hladi u vodi u srednjem loncu. Kad se ta voda zagrije zamjenimo je hladnom (ako nije hladna voda kroz cijev počne izlaziti samo para što nije dobro).
Ono tajnovito prekriveno su zdjela i poklopac.  U zdjelu izlazi u srednjem loncu ohlađena para - dakle lavandina vodica. Pokrivali smo je mokrom krpom da se i tamo hladi para i pretvara u vodicu.
Svu tu tekućinu uljevali smo u boce gdje se pri vrhu nakon par dana izdvojilo ulje u vrlo maloj količini.
Do prošle godine vodu smo bacali, a onda smo doznali da je ta tekućina - hidrolat lavande.
Odlična je za čišćenje lica (kao tonik), koristi se kod obloga kod glavobolje, može se koristiti kod glačanja ....
I ulje i hidrolat toliko su korisni da je svaka izgubljena kap dragocjena.
A posebna nam je draž - to što je to naš proizvod.
 
 
Pozdrav svima...
 
Postovana Hoya,
 
Danas sam citala ovu temu i naisla na Vas post.
 
Cini mi se dosta zanimljiv, pa sam odlucila da se registrujem.
 
Zanima me da li biste mi rekli kako se kako se odvajate ulje od tekucine?
 
Hvala Vam unapred. Smile
 
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 14:46
Pozdrav svima! Smile Zovem se Nela, zanima me sve o biljkama, a pošto sam i aromaterapeut posebno me zanima i proizvodnja eteričnih ulja. Dobila sam na poklon destilator za eterična ulja zanatske izrade i nisam baš sigurna u njegovu djelotvornost pošto funkcionira po sistemu vodenog dihtunga. Disapprove

Željela bih postati foto destilatora za eterična ulja kako bih zamolila one iskusnije u ovoj temi za neke savjete.
Nova sam na forumu pa nemam baš iskustva sa postanjem fotografija.

Nažalost ne otkrivam alat preko kojeg mogu postati fotografije.
Molim za pomoć

NelaSmile
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 14:53
Poštovanje Histrion. Upravo sam pročitala ovu vašu objavu i zainteresirana sam za vaše savjete.
Postala sam jednu objavu, ali još imam problem da naučim postati fotografije, pa dok to ne naučim još ne mogu objaviti fotografiju. Embarrassed
Bit ću zahvalna na vašoj pomoći kad budete imali vremena.
Pozdrav, Nela
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 18:53
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/zacinsko_i_ljekovito_bilje/destilator_za_etericna_ulja_1/73987.aspx -


otkrila video kako staviti slike- Hvala Cvijet info!
Ovako izgleda moj destilator za izradu eteričnih ulja
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 00:20
Zapravo je isti kao kotao za peć rakiju, samo što je mali.Morao bi funkcionirati.
Jeste li probali?
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 07:23
@ Nelissa

U principu su svi destilatori isti ...
Na prvi pogled rekao bih da je vaš 20-litarski - što znači oko 3 kg bilja.
Samo su tri stvari koje morate znati: biljke ne smiju biti u dodiru s vodom, kotao mora biti pun do vrha i voda u kondenzatoru mora biti uvijek hladna.
To je sve.

Ako želite možete me kontaktirati i na e-mail (edgar.prso@gmail.com)

p.s. - Prošli vikend sam u običnom kotlu za rakiju destilirao bejturan (slatki pelin - Artemisia Annua L.).

Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 10:12
U prosjeku ovu temu svaki dan otvori (i pročita) 40 ljudi ... to znači (bar se meni tako čini) da je velik interes.
Istovremeno ... na svakih 20 dana (govorim o prosjeku od dana kad je tema otvorena) netko objavi tekst.

800 pogleda za jedan upis ??!!??

Otkrivajući svijet mirisa i djelovanja eteričnih ulja svakim danom sam sve više oduševljen.

Sve što znam o eteričnim uljima i hidrolatima naučio sam (nažalost najčešće) na greškama vjerujući na netu objavljenim informacijama.
Da ne bi i drugi učili na greškama svo stečeno znanje spreman sam podijeliti.
Kao što sam u sličnoj temi napisao (pa mi je moderator obrisao tekst) ... u proizvodnji i uporabi nema mistike. Alkemija i proizvodnja ulja odnosno hidrolata nemaju ništa zajedničko.
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 15:15
@histrion
Hvala vam na odgovoru i spremnosti za pomoć.
Destilator čiju sliku sam objavila ima zapreminu 5 litara. Još trebam nabaviti odgovarajući plamenik, jer ovaj koji imam je izgleda prejak za ovako malu količinu.
Uz bakreni lonac ide i inox sito na koje se stavlja biljni materijal, a voda je ispod sita i ulila sam oko 1 l vode-do visine sita. Za prvo probno korištenje koristila sam lavandu i napunila je do vrha, te još sabila (možda i previše?) - nisam mjerila težinu, nego koliko je stalo do vrha.
Nakon 8 sati kuhanja uz loše uvjete (neadekvatan plamenik, vjetrovito pa se plamen gasio), te neiskustvo kod rukovanja, iscijedilo se oko 2 dcl hidrolata, a ulja baš i nismo vidjeli-možda u tragovima. Nepovjeriljava sam prema ovom sistemu vodenog dihtunga, nekako mi se čini da bi to ipak bilo bolje da je lonac u kojem se kuha bolje zatvoren. Također i spojevi bakrene cijevi od lonca do kondezatora idu na taj vodeni dihtung i tu je baš procurilo nešto prije nego je otišlo u kondezator. Voda u kondezatoru je bila posve hladna cijelo vrijeme.
Eto, želim učiti i naučiti više, pa ću vas vjerovatno kontaktirati na mail. Hvala na tome.
Lijep pozdrav. Smile
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2014 u 15:22
@Fermina-Daza
Da, zapravo to jest  umanjeni kotao za peći rakiju s razlikom što uz ovaj ide i inox sito koje se stavlja u lonac u kojem se kuha biljni materijal. Voda je ispod sita, a iznad se stavi bilje. Zapremina lonca je 5 lit.
Probali smo, ali nije baš bilo uspješno , zapravo treba još namjestiti neke detalje, bolje naučiti, i vjerujem da će drugih puta biti bolji rezultati Smile


Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 07:30
Originalno poslano od člana Nelissa Nelissa napisao:


... želim učiti i naučiti ...

Samo 5?? Izgleda veći. 
Ako je cjelokupni volumen kotla 5 litara to bi značilo da možete destilirati oko kilograma bilja.
Litar vode je malo premalo ... ja bih dodao još pola litre.
Plamenik sigurno nije prejak ... posebno ne na početku kad vam je potrebna velika količina pare da ugrijete biljke. Vodu u kotlu morate cijelo vrijeme čuti kako kuha ... temperatura biljaka mora biti oko 90 stupnjeva. Ako vam temperatura biljaka padne pod 90 para će se kondenzirati na biljkama i cijediti natrag u vodu. Nakon destilacije preostala voda mora biti gotovo čista - ako je smeđa znači da imate premalu temperaturu ili premalo bilja.
Biljke ne možete previše stisnuti ... što ih više stisnete to je bolje.
Ako stavite 1,5 litara vode i u preostali prostor lavandu (3,5 litara) to bi moralo biti oko kilograma bilja. Iz toga bi morali dobiti oko 0,5-0,6 litara hidrolata i ovisno o sorti lavande od 12 do 30 ml eteričnog ulja (znači tri one male bočice).
8 sati kuhanja je 10 puta previše. Mislim da bi u vašem kotlu vrijeme grijanja moralo biti oko 20 minuta i vrijeme destilacije (od trenutka kad priteče prva kap) oko 25 minuta. U tih 45 minuta dobiti ćete oko 95% svog ulja koje postoji ... daljna destilacija samo će vam razrijediti hidrolat i pokvariti miris, a ulja ćete dobiti 20-ak kapi (jedan mililitar) više. 
Kotao je vodom koja se nalazi u onom kanalu oko poklopca dovoljno zatvoren (kanal mora biti pun do vrha ... prije provjerite da li je onutrašnji rub kanala viši od vanjskog). Problem su vam spojevi cijevi. Spojeve ćete najbolje zatvoriti "paštetom" od raženog brašna. U šalicu stavite žlicu brašna i dvije-tri žlice vode te miješajte da dobijete masu gustu poput paštete. Time namažite sve spojeve kroz koje bi mogla izlaziti para. Nakon destilacije osušenu masu namočite vodom, pustite pet minuta da se "opusti" i jednostavano operite spojeve da su potpuno čisti za slijedeću destilaciju.

Nadam se da vas nisam zatrpao informacijama ... ako nešto nisam dovoljno jasno napisao pitajte.

Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2014 u 10:57
Histrion

Nipošto me niste zatrpali informacijama, naprotiv sve što ste napisali mi jako znači.
Posebno ovaj dio o vremenu kuhanja i temperaturi. Svjesna sam da je 8 sati predugo vrijeme i da je sve trebalo biti gotovo za manje od 2 sata, ali...neiskustvo, nepovoljni uvjeti, pomalo strah od prejake vatre jer su nas zaplašili sa pričama o zagaranju kotla. Doduše, upravo to nam se i desilo sa drugom turom koja je trebala bit popravni od prve ture. Ouch
Eh, da ...voda nakon prve destilacije je bila posve smeđa...znači da je temperatura bila niska, jer smo u  prvoj turi baš dosta biljke sabili. U drugoj je bilo više rastresito i pojačale smo vatru, pa je na koncu zagorilo. Ermm
Svakako, hvala vam na ovim savjetima. Kad opet budem u prilici isprobati kotao,  objaviti ću rezultate.
Na greškama se učimo, pa je dobor  i objaviti sve te greške kako bi i drugi početnici znali što ne treba raditi.
Puno hvala, lijep pozdrav, Nela

Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 00:22
@ Nelissa

Na početku dok učite (na vlastitim greškama - poput svih ostalih) koristite biljke kojih ima u vašoj okolini dovoljno i koje sadrže dosta ulja.
Veoma zahvalna biljka koju možete brati i destilirati tokom cijele godine (% ulja naravno nije konstantan) je kadulja.
Prije destilacije ostavite je nekoliko dana da se malo osuši. Postotak eteričnog ulja vezan je na suhu tvar što znači da sušenjem "podižete" % ulja i smanjujete energiju potrebnu za destilaciju.
Nakon tri-četiri dana sušenja (ne na suncu) u destilator će vam stati gotovo tri puta više (cca 1,5 kg - a to je cca 4 kilograma svježe ubrane kadulje). Vrijeme destiliranja u tom će slučaju biti kao kod lavande 20+25 minuta i dobiti ćete (sad u jesen) oko 20 ml ulja.

Recept: kilogram grube morske soli, 5 ml eteričnog ulja kadulje, šaka suhih cvjetova lavande, po želji i na vrhu noža boje za jaja (samo toliko da sol poprimi malo boje) ... sve dobro promiješati. Jedino što vam još treba je kada puna tople vode (kg soli dovoljno je za 5 velikih kada).

p.s. - u prošlom sam vam postu zaboravio napisati. Najbolje sredstvo za čišćenje kotla je pepeo listopadnog drveća (najbolja je bukva) i malo finog riječnog pijeska. Ako imate osjetljivu kožu zaštite ruke rukavicama.
Na vrh
Nelissa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Rujan 2014
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nelissa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 18:32
@Histrion

Ispričavam se na kasnom odgovoru. Bila sam na otoku , gdje nemam dostupnost internetu.
Naravno, za početak sam koristila ono što mi je bilo najdostupnije, a to je lavanda iz mog vrta na Visu. Zaboravila sam spomenuti da je lavanda koju sam destilirala u 8-mjesecu bila ubrana također u 8.mj., zbog čestih kiša i vlage, a i moje odsutnosti sa otoka nisam je stigla ubrati kroz 7.mjesec.
Tako da baš i nije bila najbolji materijal za destilaciju, pošto se cvijet osušio na grmu.Ermm
Al to smo svjesno napravili jer nam je za prvi put cilj bio isprobati kotao, saznati kako radi i sve što ide uz to.
Hvala za ovaj savjet o prosušivanju bilja prije destilacije. To sam već čula, al nisam bila sigurna u to.   Smile
Vrlo je korisna informacija u vezi smanjivanja volumena i većeg postotka eteričnog ulja u posušenoj biljci.
Osim kadulje na Visu mogu ubrati i ružmarina kojeg ima poprilično i tradicionalno se destilira , mirte, zatim u vrtu imam  dosta geranija - Pelargonium graveolens kojeg sam ciljano zasadila, muškatne kadulje, komorača, smilja( za smilje baš nije poželjno sušenje, koliko sam saznala,  treba se destilirati u roku 24 sata od branja cvjetnih glavica). Tako da materijala imam, pa kad opet odem na Vis, krenut ću u branje kadulje po viškim brdima i pokušat opet isprobat kako destilator  radi. Vrlo mi je korisan vaš savjet o vremenu destilacije, ne bih sama zaključila da je dovoljno 25 minuta da sve bude gotovo. Nadam se da ću uspjet to sve uredit i postić potrebnu temperaturu da bi se destilacija obavila. Nakon teorije trebam se uhvatit prakse.
Još me muči pitanje - kako znati kolika je postignuta temp.u kotlu pošto nemam pokazatelj temperature, na str. Plantagea / http://www.plantagea.hr/dev/dobivanje-etericnih-ulja/
naišla sam na ovu tabelu

Molekula

Eterično ulje bogato molekulom

Temperatura vrelišta

pačulol

pačuli

140 °C

?-pinen

bor

155 °C

1,8-cineol

eukaliptus globulus

176-177 °C

linalol

ružino drvo

198-199 °C

linalil acetat

lavanda

220 °C

geraniol

palmarosa

230 °C

timol

timijan ct. timol

232 °C

karvakrol

mravinac

237 °C

cinamaldehid

kora cimetovca

248 °C

eugenol

klinčićevac

254 °C

i zaista se pitam kako ću bez termometra znati kolika  je temp.vode u kotlu. ? Možda će biti moguće instalirati termometar na kotao? Mislite li da je to moguće?

Odličan savjet za čišćenje kotla. Nažalost, do bukve ću trebati poći dalje od primorskog pojasa. Na Visu, a i bližoj okolici Splita je baš i nema. Pošto nam je bakreni lonac u drugom pokušaju destilacije zagorioEmbarrassed, čišćenje sam obavila sa sodom bikarbonom i alkoholnim octom, te limunovim sokom. Uspjela sam ga očistiti bez mehaničkih oštećenja. Na jednoj int.stranici sam našla da se bakreno posuđe fino da očistit sa kečapom, pa sam na kraju upotrijebila i kečap i zaista su zablistale bakrene stijenke lonca.Star
Hvala i na receptu za kupku. Koristit će u zimskom periodu, a i sada za jačanje imuniteta.

Sad nestrpljivo čekam da opet odem na Vis i ponovo isprobam kotao, a do tada ću raditi na teoretskom učenju , te prema vašim vrlo korisnim savjetima.
Lijep pozdrav i do slijedećeg puta Smile


Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 08:24
Proizvodnja eteričnog ulja nije nova grana alkemije ... stoga ne smijete vjerovati svemu što pišu "alkemičari".

Smilje se žanje zajedno sa stabljikama (nije potrebno odvajati cvjetiće). Za litar ulja trebalo bi vam oko 3 tone svježih cvjetova ... odnosno tonu osušenih. Ja sam ove godine smilje brao na Osorščici kad je već bilo gotovo suho. Iako je bilo već gotovo suho sušio sam ga još dodatnih sedam dana (cijelo vrijeme u hladu). Smilje lako "zakuha" što znači da ga morate sušiti na velikoj površini da svaki cvijet ima dovoljno zraka. 
Najbolje ga je brati u one mrežaste vreče za krompir. Jedna vreča suhih cvetova dati će vam oko 5ml ulja. 

Kod onih 25 minuta mislio sam od trenutka kad priteče prva kap iz kondenzatora.
Temperaturu bilja dobro je znati. Najbolje rješenje za vas (pošto je zaptivanje poklopca vodom) je kapilarni termometar.

OPREZ. Žica koja povezuje temperaturnu sondu i "sat" je ustvari tanka cijev - što znači da je ne smijete savijati pod oštrim kutom. 
Kad je kotao gotovo pun na sredinu kotla u biljke gurnite sondu i "žicu" oblikujte po kanalu kojeg ćete napuniti vodom.
Kapilarni termometar u rasponu od 50 do 100 stupnjeva košta od 70 do 120 kuna.
Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 09:03
Temperaturu vode u kotlu ne morate gledati ... morate je čuti.
Šalim se. 
Voda u kotlu mora cijelo vrijeme lagano ključati da bi proizveli dovoljno pare.

Temperatura vrelišta pojedinih ulja vama je nepotreban podatak. Ulje lavande hlapi i kod sobne temperature, ali bi kod temperature 220 stupnjeva ključalo i proizvodilo maksimalnu količinu pare 

Malo fizike:
Vrelište je temperatura kod koje se parni tlak neke tekućine izjednači s tlakom okoline.

Vrelište vode je oko 100 stupnjeva ... ali ste primjetili da voda intenzivno proizvodi paru i kod 50 stupnjeva ... i da lokvica vode ishlapi i kod temperature 20 stupnjeva. 

Ako pogledate tabelu ... glavni sastojak lavande je linalil acetat ... kod 100 stupnjeva parni tlak linalila je oko 12 mmHg - ali je parni tlak vode kod iste temperature 750 mmHg. Zbrajanjem ta dva parna tlaka dobivamo više od 760 mmHg što znači da smo prešli točku vrelišta mješavine ulja i vode.

Drugim riječima: idealna temperatura pare u sunčanom danu (visok zračni prisak) u Splitu (nadmorska visina nula) je 96-97 stupnjeva, a ako je vani nevera nekoliko stupnjeva manje. Smile

Ako nabavite kapilarni termometar pokušajte održavati temperaturu biljaka na više od 90 stupnjeva.
Na vrh
histrion View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje histrion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 09:15
Karikirano gledano parnom destilacijom "razbijete" eterično ulje na molekule.
Da bi se opet "složile" u pravo ulje potrebno je pustiti ih neko vrijeme da se stabiliziraju.

Vrijeme stabilizacije različito je za različite biljke ... ali u principu vrijedi: što više ulja (u %) sadrži kraće je vrijeme stabilizacije.

Ulje lavande možete koristiti 15-ak dana nakon destilacije ... ružmarina 30-ak dana ... dok ulje smilja morate pustiti najmanje dva mjeseca.

Sva ulja stabilizirajte na sobnoj temperaturi u tami.

Ulja obavezno držite u tamnim staklenim bočicama.
Ako koristite bočice u kojima su bili sokovi ili neke druge tekućine provjerite otpornost poklopca. Eterična ulja tope neke plastike!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.