Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Surfinija - Surfinia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Surfinija - Surfinia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 43444546>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2015 u 21:52
krasne su, raskošnesmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2015 u 07:02
Bravo madja Clap !
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
madja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Svibanj 2015
Lokacija: krcedin
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2015 u 08:04
Hvala, trudim se dosta oko njih... PozdravSmile
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2015 u 11:47
Prekrasno cvijece,predivno,puno brige ali zato ta raskos!!!!!Najljepse slike do sad,tocka!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 10:33
madja, svaka čast! smile55

moje...






Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 12:22
Cure, svaka čast ! Prekrasne su vam.... moje su "otišle " ove godine... ...nešto mi nije baš cvjetna godina ......
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 13:39
Hvala! Embarrassed

Bit će bolje dogodine, žao mi je što su ti otišle.
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2015 u 22:50
Moji ovogodisnji mixevi surfinija:

 i posebno slika ove jedne sa duplim cvijetom
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2015 u 16:34
Krasni mixevi... smile64
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2015 u 20:38
Prekrasnesu vam surfinije bravo.
Bolje može onaj tko hoće nego onaj tko može
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2015 u 15:58
ove godine neumorne i zdrave - slikano jučer, 20.09.2015.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2015 u 15:58
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2015 u 08:32
Draga Madja,surfinije su Ti raj za oči,pa Te molim da mi napišeš kako ih točno i čime zaljevaš,koliko puta tjedno,koju zemlju koristiš i na kojoj strani imaš balkon,jer ih ja imam na južnoj i čista su nula,zemlja uvjek ko da uopće ne upija vodu bude suhonjava a puno ni ne cvatu.Koristim željezo i kristalon.Hvala Ti na odgovoru.
Na vrh
madja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Svibanj 2015
Lokacija: krcedin
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje madja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2015 u 00:51
 Draga Silvestra  moj balkon je na juznoj strani kao i tvoj. O tome kako ih odrzavam i kako  zalivam vec sam napisala na prethodnim stranicama. Samo potrazi i sve ces shvatiti. Ako ti nesto nije jasno ti mi napisi pa cu ti ja objasniti. Sve je to u sustini vrlo jednostavno . I sve je vrlo bitno. Od zemlje  pa do hrane i zastite od bolesti. Vazno je da je supstrat dobar  i da dobro propusta vodu i da se redovno zaliva. Ja zalivam svako jutro i to obilno. A kada je jako toplo i dva puta u toku dana.  Sve sto te zanima me pitaj. Zelim ti da imas lepe surfinije kao i ja. Pomocicu ti svojim savetima za iducu godinu. POZDRAVSmile 
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2015 u 15:33
evo mojih bijeli, slikane maloprije.....one ljubičaste su prošli mjesec otišle papaa....

Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2015 u 16:31
Divota! Clap
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 08:46
Ekipa,kada je idealno vrijeme da surfinije ostanu preko noci na balkonu?Ja svoje jos ne ostavljam vani jer mi djeluje hladno navecer.
You know all those things you've always wanted to do?You should go do them.
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 13:23
Moje su stalno vani (ne spremam ih od onog mraza nedavno) i ne vidim da im nešto smeta...

     
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 13:41
aurelia ove žute su preslatke, nisam ih do sada vidila....meni su se bijele pokazale najizdržljivijima, vjerovatno ću ih opet imati

ja surfinije nikada prije polovine petog mjeseca ne nabavljam.....mislim da ću za vikend na plac kod stričeke kod kojeg svake godine kupujem
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2016 u 15:46
Pčelica evo još jedne žute za tebe

     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 43444546>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.