Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba cvijeća-LUDBREG
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba cvijeća-LUDBREG

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 00:32
cure hvala za predivne slikesmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 07:14
Hvala što ste i na nas mislile pa nam slikice darovale!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 13:34
hvala na slikama i predivnoj reportazi :o)))
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 23:35
To se zove izložba cvijeća !!!!!!!!
Predivno cvijeće i šarenilo !
 
Hvala na slikama smile71
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 21:10
Bila sam u Ludbregu na sajmu cvijeća,poslikala sam samo izložbu,ovaj put glavna tema su bile kale
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 21:16
lijepo, a kaktusi?
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 21:33
jako lijepo,ali MK zašto šparaš fotoaparat
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 20:11
evo, i mene je danas put smile115, tj.mm Heart odvel u Ludbreg...nisam ni ja puno fotkala, al evo 2 daljinska dokaza da sam bila tam...hm..dva foto dokaza...a doma par teglica koje budu prikazane u mojoj temi...

za razliku od lani...ove godine sam se vratila sam lijepim, meni, primjercima!







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 22:23
Vi ste barem vidjeli sve štandove ja sam došla pre rano pa ih dosta još nije došlo,
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 08:36
gordana, tak sam ja lani...malo se preležerni kaj se tiče otvaranja štandova, u Sloveniji su već štandovi spremni dan prije, a ovim našim se ne žuri!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 06:52
Ja u Ludbreg idem već par godina i sajam mi se nikad manji nije činio a bogme niti ljudi nije bilo kao prijašnjih godina, valjda se ova kriza osjeća i među cvijetoljupcima,mada smo išli subotom rano popodne kad je prošlih godina bio udarni termin...možda je to moje subjektivno mišljenje ali eto ja sam se razočarala... Razgovarala sam o svom dojmu s par izlagača i oni su mi potvrdili da i oni također vide razliku...Ponuda je bila skoro na svakom štandu ista , uglavnom ljetnice no i pored toga iskopala sam desetak trajnica , tako da put nije baš ispao džabe Wink prema tome ne smijem u potpunosti biti nezadovoljna ...
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 09:14
Krasno! Jel ono Free slikana sa leđa?
Rijeka

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 10:43
Ne, Miro!Cry
Nije bilo Free! A mogla je!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 18:27
Jučer smo na kavi pričale (nagađale) kojeg se datuma ove godine održava izložba i sajam cvijeća u Ludbregu. Vjerujem da ima još zainteresiranih iz okolice (a i malo dalje), pa prenosim obavijest Wink
 
 
 
datum održavanja:
3.-5.svibnja
 
mjesto održavanja:
Trgu Svetog Trojstva u Ludbregu
 
 
Nadam se da se vidimo!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 22:51
Boze , koliki termini na pocetku svibnja ! Ali i to bi trebalo isto vidjeti !       smiley1168.jpg
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 12:43
Još desetak dana... Wink Jel dolazite?
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:12
Sajam traje još i sutra, pa možda nekoliko sličica probudi želju da ga posjetite...
 
Jučer sam bila s mamom, ali fotić nije baš imao želju surađivati pa imam samo jednu ali jako vrijednu sličicu:
 
 
Ove ogromnocvjetne fuksije me ostavljaju bez daha!!
 
 
 
A kak je Ludbreg udaljen od nas samo 25 km, danas sam bila s našom Lovrek i njenim dečkima.
 
Lovrek u carstvu hortenzija - osmijeh govori sve!!
 
 
Rododendron
 
 
Ogromna trogodišnja odrvenjela vodenika - nešto novo:
 
 
Svake godine posebnom izložbom se predstavlja jedan cvijet. Ove godine su to bile bromelije. Pa smo skrenule u cinktor ludbreške župne crkve Presvetog Trojstva na izložbu bromellija:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U dvorištu crkve još smo se srele s procvalom palmom
 
 
jednom preslatkom, jednostavnom gredicom
 
 
I moja zadnja fotka: Lovro među palmama
 
 
 
smile79 od mene svima do slijedeće godine, a Lovrek ima još slika(pogotovo sa sajma Wink)
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:23
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:28
Ajde Moon navrati da imam i sutra ispriku zašto idem napasati oči Wink
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 22:59
lijep dan, lijepo društvo, uživancija....








Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.