Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krtice, voluharice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krtice, voluharice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 21:18
haha Donata, dobra ideja,
pas je prekrasan,
ajme i cvijeće i pas, ti si miljenica majke prirode,
meni ostaju golubovi koje nikako da preodgojim
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 20:30
A da probate ovako...ja nemam problema ni sa pticama...sa užarenih gradela su znale krasti ribu i meso
..... on sve tjera vrane, galebove, golubove čak je i na kanarinca ljubomoran....Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Ni mravi više ne dolaze....ni ...tarantele i gušterice...Big%20smileBig%20smile
Zna se tko je šef....Heart






Ažurirao Donata - 14 Svibanj 2007 u 21:06
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 18:14
daj Dina i ostali recite kako da se ''zaštitimo'' od ptičijih nožica
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 17:53
i ja imam problem sa golubovima i vrabcima tako da nisi sama anqi
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 14:47
vi imate krtice kao nezvane i neugodne goste  a na naš balkon u ranu zoru slijeću golubovi i baš se vole prošetati po cvijeću  ne mareći za polomljene grančice i listove
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 08:41
Jučer sam u 5 ujutro otišao u baštu i kada su počele da dižu zemlju jednu sam iskopao, a sinoć još jednu. Moram uzeti na poslu nekoliko dana slobodno pa da ih pohvatam, druge nema...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 22:11
sretno sa istjerivanjem krtica
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 20:12

Koliko vidim Voki i ja imamo takvih problema samo.Ne znam di smo o tom pričali(čini mi se da smo se malo izgubili u postovima)pa sam zato ja tu došla.E ovako..sve i svašta sam probala i stalno ih je bilo.Sad sam kupila nešto za rastjerivanje krtica,navodno i voluharica.Radi na baterije,proizvodi svakih nekoliko sec.zujanje i vibrira te navodno tako tjera "zvijeri".Navodno ,jer još ne mogu reći da radi,no do sad mi nikada krtice nisu izlazile van i ugibale.Od kad to zuji u tjedan dana su 2 izašle van i uginule.E sad jesu s one zeznule pa izašle ili ih je to otjeraloErmm,meni je svejedno.I da,iako je kiše bilo i zemlja je idealna za njih da kopaju,nema za ova 2 tjedna kako to radi,ni jednog humka od njih.

Za voluharice ne znam jer sam prije nego sam to kupila,u rupe stavila otrov.E sad il od otrova il od toga,za sada,ni njih nema.
Stariji ljudi mi stalno govore da ima načina za krtice no nekako mi je to ,u najmanju ruku,čudan načinConfused.Naime,oni vele da u rupe od krtica stavim KARABITShocked!!!?
Zna li itko išta o tome????
Navodno on ispušta,kad kiša padne ili noću kad bude rosa,sumpor i ko zna šta još,i da to ubija krtice!?
Ili ih barem otjera,e ne znam šta od toga,ali navodno je učinkovitoErmm
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,367 sekundi.