Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crnooka Suzana-Thunbergia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Crnooka Suzana-Thunbergia

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 20:55
I ja ću još jednom pitati dali netko zna gdje ima za kupiti crnooke suzane. Ja bi odmah gotovu biljku,ali ni u jednom centru nisam ju vidjela za kupiti???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 15:09
Lilly, možda je još nisu stavili u ponudu. Sigurna sam da ćeš je negdje naći ako imaš baš pravi rasadnik bilja. Ili dođi na Floru, tamo će je sigurno biti! smile186
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 19:35
Na Floru ću ići sigurno pa ako ne prije onda ću tamo kupiti. Hvala ti na odgovoru.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:23
Ja sam ju prošle godine kupila krajem 4 mjeseca i bila je skroz mini biljčica, možda su tek u pripremi.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 13:57
Prošle godine sam skupila dosta sjemena, te ih u veljači posijala, Stavila sam ih u teglicu sa ljubičicama na kuhinjskom prozoru. Dugo je trebalo dok su nikle dvije nježne biljčice. Držala sam ih na kuhinjskom prozoru. Kad sam ih presadila u svoje posude, moj dragi psić ih je dohvatio i sredio. Sad sam si kupila novu.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 14:16
meni su dvije nikle ali se nisu makle od dva para listića
jel imate neki savjet? nisam ih prihranjivala jer me strah da su premale.....možda da ipak prihranim?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:20
...moje su niknule, sad relativno brzo niču...jedna ima prva dva prava listića....vidjet ćemo što će se događati...
....pročitala sam da kad još narastu da se pikiraju i da im se vrh otkine da bi granale.....iz Moj  vrt  -   časopis....
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 17:26
I ja bih želio crnooku Suzanu......samo kad ju vidim u časopisima pitam se....ma gdje to slikaju, tko ju ima!!!!!!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 21:26
Ja sam isto ove zime posijala "suzzy" Sad je nekih 10-ak cm(možda malo veča) i fino se sama"mota"po štapu.Već je mjesec dana vani,na terasi,što znači i na suncu,i ok se drži.Znači,trebala bi joj "cvaknuti"vrh sad,da se ogrmi?!Uhhh nešto mi ju je žao smanjivatiWacko
Domingo,u  vrtnim centrima je ima.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 21:46

Ja sam svoju kupila prošli tjedan za 20 kn. Nije jako velika, ali brzo će narasti.

Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 22:01
Gdje je točno ima??? Ja nikako naletjeti niti na sjeme ni biljku.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:56
napokon sam ju pronašla! na dolcu,ali mislim da je štand od mbm-a ako je suditi po vrećici, 35 kn je bila...uslikam ju pa vam ju pokažem 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 21:21
SilveK hvala ti puno na fotkama semena Thunbergie. Ja sam prvi put ove godine iz semena uspela odrzati zutu. evo je, a od skoro sam nabavila i belu. Iz kupljenih semenki niti jedna nije bila bela. Stoji direkt na suncu na juznoj strani terase.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 22:20
....lijepa je.....
...moje su još male, ali izgleda da vole sunce, u sjeni su izdužene... 
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:13
A ja ju još nisam nigdje našla,nadam se da će ih biti na flori.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:50
evo moje suzike Smile




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:04
Da li je možda netko probao uzgojiti ili je negdje kupio Thunbergiu grandifloru.Ja ju želim weć dugo,nabawila sam sjeme,ali nejde i nejde.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 11:59
evo moje male suzane
pogledajte joj listove i recite šta da radim....nešto joj fali :(
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 12:08
....iris, isto je i sa mojima koje su sasvim male , nema cvjeta a rubovi listova se suše....
...čini mi se da je krivac vjetar....Confused
 
...iskusni...kako podnosi vjetar suzi????
Na vrh
Bugojanac View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bugojanac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 09:48
smile99Dragi moji, ja sam svoju Suzanu kupio prije mjesec i pol u Vukovaru na tržnici, samo za deset kuna, posađena je na "kamenjaru" na južnoj strani i mislim da se super dobro drži i uzvraća sa mnoštvom cvjetića! A bijaše jako mala!!! Clap

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.