Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crnooka Suzana-Thunbergia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Crnooka Suzana-Thunbergia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2012 u 06:51
jel još netko osim belice uspio skupiti sjemenke? Moja je Suzi i dalje zelena i bujna no, bez cvjetovaWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2012 u 21:23
Moja se rascvala zadnjih mjesec dana, a cijelo ljeto cmoljila. Naravno od sjemenki ni s
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 00:10
Moja suzana cijelo je ljeto slabo cvala, a kad su krenule kiše pa sve do sada cvate ko luda...Skupila sam nekoliko sjemenki, ali su zelene, nisu sazrele. Što će biti s njima? hoće li niknuti?



sutra je novi dan
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:44
...slatkicaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
loveflower View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje loveflower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 09:44
Bok!
nova sam ovdje,ali vas već dulje vrijeme pratim Smile
jel mi može netko reći gdje bi mogla nabaviti sjeme suzane?
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 12:05
loveflower dobro nam došlasmile99.
Uputila bih te da se informiraš o , klikni, Pravilima foruma, kako bi se lakše snašla na forumu. Ukoliko želiš saznati gdje možeš nabaviti pojedino sjemenje ili ga pronaći jer ga netko od forumaša nudi, onda ćeš to moći na , klikni, oglasima . Prije no što budeš mogla oglašavati, moraš imati određeni broj postova, a to sve možeš saznati u pravilima.
 
Želim ti ugodno druženje na našem forumuBig%20smile
Na vrh
loveflower View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje loveflower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 12:38
 puno hvala Tongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 07:33
...cure jeste li se pripremile za sijanje? još uvijek nisam otkrila razlog zbog čega mi Suzi prošlo ljeto nije cvala, bila je samo masa zelenih listovaConfused...ona voli vrlo sunčan položaj ili?...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 09:13
Sara,suzanica voli sunčani položaj i blagu sjenu.Ne voli sušu.Zemlja treba bti propusna ako je sadiš u saksiji.Ja svoje nikada nisam prihranjivala,redovno ih zalijevam da se zemlja u saksiji ne prosuši.U vrtu sam ih uzgajala na otvorenom ali nije mi se pokazalo dobro,jer ljeti često idemo od kuće,pa je imala manje vode i brzo je propala..Ne znam zašto ti nije cvjetala,meni se ona pokazala kao prejednostavna biljka u svakom smislu.Prošle godine sam kupila gotovu,jer sjeme nisam bila skupila,a i ove ću,jer budu povoljne ne isplati se sijati..Inače,sam ih sijala od polovine marta  i jako brzo niknu i narastu..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 11:38
e ovako....lani je kod mene bila na zapadnoj strani, osuncana cijelo poslije podne....cvala nikako, jadno....kod mame je bila u hladu i bila je prekrasna....ako ti to sta pomaze...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 16:33
sarice, Alisa ti je dobro rekla... polusjena, ne direktno jako sunce, nikad ne dozvoliti da se zemlja osuši jer ona voli vlagu ( nije močvarna LOL ) i treba ju gnojiti jednom tjedno da bi lijepo cvijetala, gnojivom za cvat.
Ja sam posijala sjeme u ponedjeljak, čini mi se, pa ćemo vidjeti kaj bu dalje...

belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 09:22
evo napretka, niklaao je sve i jedno sjeme čini mi se, i neki dan sam ju i prepikirala već, one slabije sam bacila ... nemam ni mjesta toliko LOL



belica,zagreb
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 12:55
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 13:22

ove godine sam u žutom
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 16:24
Štefice tvoje već cvatu ? Jesi li ih sijala ili kupila ?

Moje su sijane u 2 mj i tek su se sad krenule penjati polako



belica,zagreb
Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 17:41
Moja Suzana ima prvi cvijet (sijana krajem februara)
 
http://s1189.photobucket.com/user/acer1969/media/Maj%202013/CAM00035_zps3900d50f.jpg. -
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 00:35
moja prva,baš me zanima kako ćemo se družitiLOL
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 16:42
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 19:58
slijedim sve gore dobivene savjete, dobila sam suzanicu od belice, ali za sada još nema naznaka cvatnjeConfused...
Jaca, štefica...krasne biljke imateClapClap!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.