Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2008
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2008

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Flora Art 2008
    Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:20
Jučer sam ulovila vremena i "skoknula" na floru.
Evo malo slikica za one koji neće moći doći.Moje osobno mišljenje je da i nije nešto,nadala sam se da bude bolje nego prošle godine no nije bilo.
Krenuti ću slikama onako kako sam prolazila,znači od tramvajske staniceLOL......
 
..pa puteljkom prema izložbi...
 
 
 
 
...ovo mi je,skoro,najljepši dio izložbe bio...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...sve to je uz put,jedan do drugoga.
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:22
kraj puteljka,curica od cvijeća....
 
 
sa druge strane je dečkić.....
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:27
Ovim gore putem nismo nastavili jer je desno od njih bio šator sa aranžmanima,najviše rezanog cvijeća.Sa ulaza,ravno su olimpijski krugovi(koji su lijepi no meni liče na veeeelike gume za auto...ili kombajn!!?)
 
 
 
 
krasno je....no mene je definitivno očaralo ovo sa desne strane do ulaza
 
 
..bijelo-crvena polja Hrvatska..na dresu sjete me da ja volim te.....
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:30
Malo aranžmana,onih koji su meni bili zgodni....
 
 
 
 
ovaj sa ružama mi je najljepši
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:38
ovi su,večinom,od lončanica "sklepani"
 
 
čuvarkućice(za Tilju)
 
 
 
malo "pitarića" za Istrijane
 
 
Cvjetovi od mini kalanhoa(za "gazdu")
 
 
mlin(za TeaK i njenogsmile81)
 
 
 
orhideja uvijek ima najviše,isto ko i ljubitelja orhideja,eto za njih zajednička slikica
 
 
kaktusići za njihove ljubitelje
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:43
Vidim Shasha da si ti puno uspjela fotkati!!!
 
Slike su super, čak mogu reći da mi je ljepše na fotki nego "u živo", jer ovako gledam samo to a kada smo bile tamo bilo je toga više a i gužva, tako da mi i nisu došli baš do izražaja...
 
Nadam se da si dobro doputovala doma...smile115
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:45
Vidjevši Hr.šume sjetih se našeg Iveka(ne znam zakaj)
 
 
Kako većina vas(tj.nas) kupuje cvijeće u konzumu,onak usput,evo i nešto od konzuma
 
 
ok,ok,da me ne napadate,i u MBM -u se kupujeBig%20smile
 
 
Eto,oni vani što su izglagali mene se nisu nimalo dojmili pa ih ni slikala nisam.Osim naravno,ovih gore navedenih.(i ovih dolje navedenih)
Za kraj izložbenog djela jedna slikica ,kaj bu sa vama ak se izgubite.Zato,drage moje,držite se za rukice da vas.....
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:47
Kod mosta mi je ovaj dio bio zgodan
 
 
 
 
The kraj.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:51
Ako netko,ko misli ići na floru,prije ovdje virne samo da velim nešto o prodajnom djelu.
Ništa posebno no ako nešto mislite(a vjerujem da mislite) kupiti,prvo prođite sve štandove jer su cijene dosta različite.
Nisam 100%sigurna no 90% jesam da su na gramatovom štandu najjeftinije orhideje(35-39kn).
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 09:54
Je,  to si dobro zapamtila, mada meni nisu izgledale baš "bajne".
 
Vjerojatno: koliko para- toliko muzike!!!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 15:38
Nama iz "provincije" je ovo sasvim dobro.....mi nemamo ni vrtni centar,  o sajmu ili izložbi cvijeća možemo samo sanjat.....ili  doć u Zg........smile186
 
Da li neko zna do kad traje FLORA??? 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 17:01
smile78Shashi  za izvještaj sa Flore. Slike su ti predivne, uvijek uspiješ uslikati najljepše detalje. Baš su mi fora oni cvjetovi od cvijeća na početku. Mogla bi se ukrasti ideja za naše vrtove.
Bila sam na prošlogodišnjoj izložbi i nije me se posebno dojmila. lijepo uređen okoliš ali cijene prevelike i najgore ona gužva na prodajnom dijelu.
 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 21:20
Evo još malo slikica.A da se pohvalim,naša učenica je PRVA na međunarodnom natjecanju u aranžiranju vjenčanog buketa.Bravo ona.No,evo sada mojih impresija.
Evo nešto što bih ja voljela u ovakvom obliku imati doma

evo i dvije imeni interesantne instalacije


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 07:46
Bravo za učenicu!!!!!!!!!!Clap
 
 
Na vrh
bleckbelt View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleckbelt Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 08:21
Odlične slike, najdraža mi je ona sa cvijetnim nogometašem, ali one druge su stvarno lijepe
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 22:07
Evo samo jedne koju sumnjam da cure nisu vidjele, ali ja sutra tek idem gledati pa samo navratila na jutarnju kavu!!! smile72


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 10:04
Hej društvo, molim da nitko ne dira fotkice pa ma što mislili o izložbi, već so svi spoznali da različite oči različito vide, neki detalji mi promaknu čak i na fotkicama i onda nakon komentara idem vidjeti što je to!
Svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje i smatram da je više nego potrebno da razmijenimo mišljenja, da prokomentiramo samo prosim fino bez uvreda ali i bez ljutitih reakcija. Znamo da nije  isto tipkati i pričati pa tim više što netko može puno pričati i puno tipkati a nekima je problem izraziti što misli.
Shasha - bila sma žalosna što nisam stigla više puta prošetati izložbom i ti si mi malo ublažila tugu jer mi se činilo da sm prisutna smile78
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 11:44
super fotkice, sad imam i ja osjećaj kao da sam bar malo ćirnila.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:04

Evo me! Zaršilo još jedno razgledavanje - pripremljena na ne prebogatu ponudu išla s vrlo malim očekivanjima, još manje razgledala i užasnuta ogromnim prostorom koja je uslijed prebezobrazne neorganizacije uništila i opći i umjetnički dojam a da o  preveliko gomili ljudi na prodajnim štandovima niti ne prozborim... ocjena -2. Sva sreća da cjelokupni dan krasi , uljepšava,  druženje sa predivnom grupom ljudi... pa smo kroz smijeh i šalu oplemenili svoje živote .

Mislili smo na sve vas, neke čak i porbudili ali se nisu htjeli družiti s nama, mene posebno impresionirala ova rajska ptica (znam da će i Teak biti zadivljena njome)
 
u želji da je što bolje pofotkam - okretala sam se koliko mi je gužva dozvoljavala i sjetila se Shashe koja je rekla da je neki dan bila nesnosna guža. Shasha - uživaj u svojoj izložbi cvijeća, trebala i organizatorima pokazati svoj raj
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:21
"Zelena priča" zaslužuje biti ovdje, zašto? Zato što je delphiniume uzgojila naša forumašica bea (nisam sigurna jeli sve, ali ove duple roze desno - i ja sam posjednik jednog Wink)


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.