Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dostava - slanje cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dostava - slanje cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 17:18
Meni je isto stigao paket i sve bilo uredno. Isto tako sam i slala. Uzela potrebne papire ( to je besplatno ) na drugom kiosku a kutiju nije službenica dala , kaže ne može se nositi kući. Ja sam rekla da imam njihovu kutiju , ona je  na malo grub način rekla kako mogu ja imati kutiju i tko mi je to uopće mogao dati. Objasnila sam da mi je stigao paket u toj kutiji onda je malo splasnula. Ja sam slala preko trećeg kioska i  žena mi lijepo objasnila da su zaduženi za broj kutija koje mogu  samo na kiosku upakirati i tu zaduženu kutiju i proslijediti na određenu adresu najbližeg kioska  mojoj cvjetnoj prijateljici, jer kaže postoji mogućnost da ona meni proda ili dade kutiju a ja odem na drugi kiosk da bih taj paket poslala. To sada izgleda malo zapetljano. Ja sam kod kuće spakovala u  neku moju običnu kutiju za koju sam bila sigurna da će stati u njihovu kutiju, odnijela na kiosk onda je ona stavila moju kutiju u njihovu kutiju i primila paket koji je uredno stigao za malo više od 48 sati.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:34
danas sam i ja imala neugodnosti na kiosku.prošli tjedan sam poslala muža po kutiju.prodavačica mu je rekla da donese robu i ona će spakirati.danas sam poslala kčerku na isti kiosk i druga prodavačica joj je bezobrazno rekla da mora biti spakirano pa ona samo pošalje i može biti samo mala kutija.ja sam pukla i odmah ju prijavila.ovo je krajnji bezobrazluk.moje pošiljke više neće dobiti pa da oni meni plate a ne ja njima
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:58
Mislim da se to njima ne da raditi  jer im je to još jedno zaduženje, a nema na kioscima stalno nekih kupaca, često puta na nekim kioscima prođe vrijeme dok netko ne navrati.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 17:13
jasno mi je to.one su lijene jer su tako naviknute i može im biti.ljudi su nezaposleni i bili bi sretni da rade,da su plaćene po prometu vukle bi nas za rukave
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:02

Ne razumijem zašto je čudno da smo mi ti koji sami moramo pakirati. Pa tako smo i, kad smo poštom slali, uvijek sami pakirali i slali pakete.

Ne bi bilo naodmet uzeti u obzir da je djelatnicama Tiska ovo nova usluga, da ne znamo kako im je objašnjeno od strane nadređenih sve to skupa.
 
Sigurna sam da posao djelatnica u kiosku nije samo sjediti i biti lijene. Smile
 
Više dobrote, više razumijevanja i više mira svima bi nam dobro došlo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:36
Ovdje je nastalo neko dvojako objašnjenje. Neke djelatnice traže da se spakira kod kuće i samo stave u njihovu kutiju ( što mi je i bolje, ne mora svatko vidjeti što ja šaljem) a neke druge ne žele da se zapakira kod kuće već traže da one zapakiraju na kiosku.....Očito nisu još dobro shvatili i uhodali taj posao.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:39
anaida .nemoj misliti da ja imam nešto protiv prodavačica u kiosku,ali imam protiv onih koji su bezobrazni na svom radnom mjestu pa gdje god oni radili.ako radiš na kiosku-znači radiš s ljudima tad ti treba ogromno strpljenje.jasno mi je da je plaća mala ,posla puno,ali još je više onih koji bi bili sretni da taj posao imaju pa koliko god radili.ljudi kopaju kanale za manje novaca.
one su krive jer su bezobrazne.uprava tiska ili njihov direktni šef su krivi jer im nije dovoljno objašnjeno.ne mogu me šetati tri puta za jedan paket,jer ni same neznaju šta će s njim.naravno taj sam paket spakirala i odnijela na poštu i za samo 8 kuna više dobila vrlo dobru uslugu.
nije poanta u tih 8 kuna ,ali ne može se neka firma širiti i reklamirati usluge ako njeni djelatnici nemaju pojma.slatina je grad nije neka selendra i usluga bi trebala biti na visini.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 14:52
I u selendri bi usluga trebala biti na visini.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 15:00
slažem se.ako im je teško raditi ima tko hoće
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 14:48
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

slažem se.ako im je teško raditi ima tko hoće

Draga moja,ako želiš imenovati osobu na kiosku koja  je bila bezobrazna,a koliko sam svatila tu osobu si prijavila nadrađenima,, očekuj da će ti se uskoro zahvaliti.Nemoj misliti da uprava ne prati sve teme gdje se spominje dotična firma.Ovo sam napisala samo zato,jer možda vašim brzopletim zaključcima netko ostane bez posla,a nisam sigurna da bi tu osobu imale na duši.Svaki posao ima svoje mane  i vrline,tako i ljudi.Malo više tolerancije,strpljenja nebi bilo na odmet.
5000 zaposlenih i reći da su lijene,može  samo onaj tko nikad nije radio na takvom radnom mjestu.Danas ima mogučnosti slanja paketa koliko hoćeš,pa ti lijepo zaobiđi to prodajno mjesto i svi sretni i zadovoljni.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 15:10
i ja sam slala preko tiska i ne mislim više. ne zbog službenice, bila je vrlo ljubazna i korektna nego zbog načina pakiranja na cesti. za to mi nije kriva službenica!
išla sam na trafiku isključivo iz praktičnih razloga. ima ih na svakom koraku i obično su na nekom proširenju đe mogu stati autom. do pošte moram ići pješice.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 14:26
mogli ste vidjeti kada je počela dostava paketa preko tiska da sam se javila ,bila zadovoljna i hvalila takvu dostavu a za djelatnice imala razumjevanja i davala im šansu da isprave sitne pogreške i priviknu se na nešto novo.

sada nemam ništa ijepo reći nego kritizirati ali ne znam koga,tko je odgovoran za ovo što sam doživjela: obećala sam poslati dva paketa i te osobe su to željno očekivale.
5 puta sam odlazila do kioska -kutija ili nema ili će doći u 14 sati[pa ne dođu] ili je upravo zadnja otišla.

otišla sam do drugog kioska-blokiran-"oprostite ali ne možete poslati jer smo blokirani"
opet sve nosi kući!

danas sam otišla u treći kiosk i kada sam rekla djelatnici da bih poslala dva paketa odmah joj se smračilo-tako je izgledala.

na kraju svega dobijem račun ali bez šifre paketa.
kada sam ga zatražila ona me pogledala i rekla da kompjuter nije izbacio dva primjerka a ovaj treba njoj......zove,valjda poslovođu....prepisuje mi ......jako sam razočarana.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 17:01
eto o tome sam i ja pisala.žao mi je da je to pravilo.i ja sam moju vreću s biljkama nosila od nemila do nedraga,a onda došla kući sve stavila u kutiju zalijepila i za 18 kuna poslala sa pošte.nedam se za 8,00 kuna zaj....
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:37
Na žalost moramo se osloni na dobru staru poštu,nije mi usput ali im se uvijek vraćam, šalter, čekam u redu ali uvijek prime s osmjehom, a čak sam doživjela da mi savjetuju po težini  kako poslati da prođem jeftinije, pohvalno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 21:45
aralija,to je točno.
kada prođe akcija u tisku,biti će još skuplji nego pošta a sada rastjeruju ljude koji su im među prvima ukazali povjerenje i koristili njihovu uslugu
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 09:11
 moram pohvaliti slavuj,
jučer sam na tisku preuzela njen paket i kad sam ga otvorila... ostala sam bez teksta,
biljke su savršeno podnijele put, prvenstveno zahvaljujući njenom načinu pakiranja

već sam pričala s nekima, mislim da bi stvarno trebalo otvoriti zasebnu temu o načinu uzimanja, pakiranja i slanja pelcera, biljaka, teglica... bilo kakvog biljnog materijala koji se šalje

žao mi je što nisam slikala kako to izgleda, tegla s biljkom dolje, preko nje naopako okrenuta broj - 2 manja tegla da učvrsti teglu s biljkom od šetanja i lupanja po kutiji, omotano širom selotejp trakom i na vrh izgužvane novine, radi još bolje zaštite
stvarno odlično izvedeno

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 00:06
Natalija hvala.

želim napisati javno što mi je Sara napisala u pp nakon poslanog paketa:
takvim pakiranjem odajemo poštovanje biljci i osobi kojoj šaljemo.
svaka čast Saro!
Na vrh
rrorion View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 15 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rrorion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 23:50
I ja bih se tu zahvalio slavuju na sjemenju, te dodao, kako sam i ja imao sitnijih komplikacija prilikom slanja Tiskom. Očito je da je zaposlenicama u Tisku slanje tih paketa gnjavaža (ispisivanje formulara, ljepljenje paketa). Par puta sam slao i jedanput mi je u tisku rekla kako misli da više nema kutija, no ja sam ju zamolio da još jednom pogleda pa ju je ipak našla, i to vrlo nervozno, shvaćam ju jer je vrlo prometan kiosk i za čas  se stvorilo još 4-5 mušterija koje su čekale u redu, i sad si mislim kako bi reagirala da sam htio poslati dva ili tri paketa, sigurno bi mi rekla da ih nema.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 11:50
gledala sam na poštinim stranicama i nisam našla - zanima me postoje li neke maximalne dimenzije paketa koji se šalje?
mislim na centimetre, ne kilograme

ne mislim slati ormar, ali imam poveću kutiju u koju bi mi zgodno stale neke stvari/pitarići)
ali ne znam bi li je primili na pošti pod paket
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 12:08
Ja sam slala paket u kutiji o velikog usisivača,bila je sigurno 70 x5o i primili su bez problema
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.