Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gioiaa-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gioiaa-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 08:55
Thumbs%20Up za mice - mace. Slobodno neka zalutaju na još koju sliku. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 18:20
rijeka53 od snega ni traga,iskreno imam zelju da padne oko Bozica,tad me najvise obraduje,pa da potraje jedno mesec dana...
Horti imam ih tri,tako da cesto zalutaju na mojim slikama
ovih dana samo bacim pogled u moj vrt,i nista ne radim,a trebala bi skresati jesenje ruze,sad bas deluju zalosno.Ma meni citav vrt deluje tuzno.Nisam ove jeseni "stigla" da kupim koji cetinar,a imam veliku zelju da se nesto zeleni.Taj san ostavljam za prolece,valjda cu ga dosanjati.
I da mi je stazice zapoceti i zavrsiti.Zelja imam na pretek,trudicu se da ih sto vise realizujem.
Kucno cvece nije u losem stanju,samo jedna biljka me zabrinjava,izgleda da joj ne odgovara mesto.Sutra cu je premestiti blize prozoru.
Danas smo MKM i ja zavrsile sa pilicima,friz se polako puni
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 18:22
Bravo Gio, ja se isto više posvećujem kućnom cvijeću, jer je vani kaos, blato do koljena, a što onda raditi - ništa čekati ljepše dane.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2008 u 12:25
mrzim blato
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 09:01
jucer mi mog patka odnio orao ... najradije bi to uradila kad bi mogla
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 09:32
Danas sam se malo ušuljala i u tvoje dvorište. Zlatne ruke i puno volje. Super!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 12:57
hvala hoya

malo sam dovela reda oko kucnog cveca,zalila...nista narocito,ne uzivam kao kad radim u vrtu
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 13:22
Evo Gio kod mene sunce, malo puše bura, ali to je dobro, pa dođi malo kod mene, malo ćemo u vrt, malo ne terasu u zavjetrini piti kavu, jer vidim ja da si ti jako aktivan tip i ubija te biti u kući.
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 18:44
da znas...rado bi sedela i gledala u plavetnilo
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 21:57
Da bi gledala u plavetnilo ne sumnjam, ali da bi sjedila - nebi ti imala mira...smile106
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 22:00
Ako nebi mogla sjediti, ane mogu ni je puno, onda bi mi već našle zanimaciju, ali mislim Hoya da bi nam se i ti mogla pridružiti. 
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 22:05
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

jucer mi mog patka odnio orao ... najradije bi to uradila kad bi mogla
K vragu kako se to dogodilo, zar vam orlovi tako nisko lete, vrebaju iz zraka, pa kud baš u tvoje dvorište. Ajme baš mi je žao.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 23:08
smile98Evo me!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 09:11
Moraš pod hitno nabavit kakvog borbenog pijetla da ti čuva jato.
Baš sam nedavno vidjela kod susjede kako je beštija odletila neobavljenog posla radi njenog malog hrabriše.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 19:49
a sta da se radi?nemate pojma koliko mi je zao
uf,umorna sam,a verujem da ste i vi...napravila jednu turu medenjaka,cini mi se da sam to uradila po receptu od korijenka...isarala ih,obozavam to da radim ,sad cu umesiti jos jednu,hocu jelku da okitim sa medenjacima .Htela sam se pohvaliti i slikati ali aparat nije hteo skljocati,stavila sam bateriju pa cu sutra...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 22:00
Ok...čekam slikice! I to više njih!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 22:41
Gio pozdrav, da si bar malo bliže, kad vidim te sve kolače, dođe i meni volja, ali smoždena sam danas, pa ću ipak kolače sotaviti za sutra.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 09:26
monna-1 rado bi postavila,ali nece da mi radi comp,ne znam u cemu je problem ,a rado bi se pohvalila

pozdrav i tebi Trisa!ma pozdrav svima vama naravno...
tek danas kitim bor,valjda cu uspeti kolacice da probusim,nisam ih sve tokom rada probusila, pa
ce biti nerviranja

Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 17:09
Gio, draga žao mi je tvog patka, sve su to naši kućni ljubimci , znam kako se osjećaš, i meni ga je žao.
U našim domovima sve miriše po medenjacima, drago mi je da si i ti napravila. To je recept od Dade i stvarno je fantastičan.
Želim ti da provedeš ugodne Božićne blagdane okružena familijom i prijateljima....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 09:56
korijenko,medenjaci su super ispali!zao mi je sto ne mogu ih pokazati,kad hocu da stavim sliku jednostavno nece,a bas sam htela da se pohvalim...a o mirisu da i ne pricam,predivnooo.
Hvala na lepim zeljama,nadam se da je kod tebe bilo veselo,a za docek Nove nek se tako nastavi,puno srece,jubavi i zdravlja tebi i tvojoj porodici!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.