Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Obnova i reciklaža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Obnova i reciklaža

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 21:19

Nisam to probala, ali sam naišla na oduševljenje kad sam svojim dragim osobama jednostavno za N;godinu poklonila slike, koje sam sama isprintala, a okvire kupila, a pretpostavljala sam da će ih razveseliti.

Napr. prijateljici na formatu A4 sliku njene mačke, sestri sliku rodnog Bakarca, prijateljici senjikinji sliku Nehaj kule i sl. Prošla sam jako jeftino,a svi su bili iskreno oduševljeni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 21:22
triša...
genijalno...smile55, pa što ti bi danisi zaljepila koji salvetni uzorak i ukrasila zidove.....
a da znas jacu to probati...ubodnu pilu imam,laminata ko u prici a salvete nemam vise gdje drzati......smile79
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 21:29
ja printam slike na obicnu bijelu salvetu....salvetu zaljepim na A4 papir....samo rubove selotejpom sljepim....i vuala....imam salvetu sa uzorkom slike i zaljepim....na bilo što.....Wink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 22:22
To nisam ni probala, ali ideja je za 5 znaš da ću i to probati, ma super su ove teme svašta nam padne na pamet i onda neka ideja riješi problem nekog poklona ili slično, ili je jednostavno čisto zadovoljstvo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 08:39
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

...................Da li je neko od vas pokusao uraditi prekrivac s vasim dragim slikama..cvijeca..porodice..Ima li neko ideju kako bi se to moglo uraditi!?


To ti se može napraviti sa salvetnom tehnikom.
Samo moraš imati ljepilo koje ide isključivo za tekstil.
Slike možeš isprintati na rižinom papiru.....
Ja sam slično radila na malim jastucima za vrtnu garnituru
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 10:38
bravo hippy
evo nam jos novih ideja....nisam se uopće sjetila rižinog papira....jos je jednostavnije printati na njemu nego na salvetama....super idem probatismile55
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 14:57
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

...................Da li je neko od vas pokusao uraditi prekrivac s vasim dragim slikama..cvijeca..porodice..Ima li neko ideju kako bi se to moglo uraditi!?


To ti se može napraviti sa salvetnom tehnikom.
Samo moraš imati ljepilo koje ide isključivo za tekstil.
Slike možeš isprintati na rižinom papiru.....
Ja sam slično radila na malim jastucima za vrtnu garnituru
 
 
Super!!!ClapClap Hvala ti najljepsa!!!WinkTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 20:07
Imam starinsku preglu.. koja još stoji u vrečici ali me zanima može li mi ko pomoći kakao da to obnovim.. šta mi treba?smile226
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 07:54
Ponašla sam i jednu zgodnu tacnu, metalnu ali je na sredini malo hrđava.. dali da to očistim s drot četkom ili sa šmirgl papirom?Embarrassed
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:34
Spring- drot kefa bu ti jako zgrebala, a šmirglom možeš ipak ljepše obraditi. Ali hrđa bu ponovno izašla ak ne premažeš sa onim lakom protiv hrđe. Ima ga za kupit u boje i lakovi ili tam di ima za kupit auto lakova.
Ili ak buš farbala sa auto farbom onda bu hrđi trebalo puno duže da ponovno izbije.
U svakom slučaju, mislim da bi akrilni lak (koji ima vode u sebi) brzo pokazao točkice sa hrđom!
Voda i železo- nix!


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:35
A za peglu- poslikaj da vidimo u kakvom je stanju pa buju sigurno prštale ideje!


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.