Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - girlande za ograde
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


girlande za ograde

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: girlande za ograde
    Objavljeno: 16 Srpanj 2008 u 10:21
udajem kćer trebam ideju za girlandu na ogradi
anika
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2008 u 22:53
javi se teak -ona ti je maher za te stvari 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 08:27
Ja volim kad je sve u istom stilu. Da li neko ukrašuje aute? Bilo bi ljepo da su isti materijali i za ogradu. Kakav buket će imati mlada?
Kakva je ograda?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 09:11
Ako si možeš priuštiti odi na cvjetne ukrase, kako kaže Šefi, slažem se s njom, sve u istom stilu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 10:56
thanks....
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 10:56
hvala
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 11:02
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja volim kad je sve u istom stilu. Da li neko ukrašuje aute? Bilo bi ljepo da su isti materijali i za ogradu. Kakav buket će imati mlada?
Kakva je ograda?
 
 
evo slikice.....
 
 
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 11:03
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 11:04
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 11:06
anika
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 11:08
na jpg 9 vidi se ulaz i ograda gdje treba girlanda
anika
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2008 u 13:54
Prekrasna ti je ograda i kuća. Pa za vjenčanje svakako bi bilo najbolje bijelo. A crveno već imaš - prekrasan ukras. Ako se kći udaje u bijelom, ja bi išla isključivo na bijelu kombinaciju-možda sa zelenim, ili u stilu buketića, ako će ga imati, a možda i neka boja koju nosi mladoženja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2008 u 12:13
nema bijelo već boja konjaka,evo ti haljina slikica.
 
anika
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2008 u 13:16
Joj kak se to da ljepo ukrasiti. Kuća je prekrasna, tak je sve u ljepom tonu. Definitivno bi stavila bijele detalje koji bi dali gracioznost koju mlada i zaslužuje.
Osim bijelog ,tj umjesto, bi stavila nijanse koje su boja haljine.
Evo jedna ideja, ako imate vremena i volje, a ne treba puno novaca- jedino da na taj dan nebu kiša.
Ruže od salveta. To sam naučila raditi još kao mala od papirnatih maramica. Vrlo je efektno ako se upotrijebe salvete u boji. Imam jednu od lani koju sam si napravila za Božić pa ju sliknem. Izrada je vrlo jednostavna.
Salveta se preklopi da se dobije više slojeva, napravi se "harmonika". Ona strana koja je preklopljena se uz rub odreže, poveže se sa koncem u sredini i slojevi se lagano odvajaju u jednom smjeru i dobije se ruža.

Za vrlo jednostavnu girlandu bi uzela bršljan i neku sjajnu traku (u bilo kojoj pozamanteriji- ima na izbor širokih, uskih , sa šljokicama bez, a jeftinije je). Od toga bi napravila veeeliku pletenicu, na koju bi umetnula napravljene ruže i to bi bilo na plotu. Isti motiv , samo manji bi stavila iznad ulaznih vrata (tj. tamo gdje će mlada izaći). Velike ruže bi samo tu pa tamo pričvrstila iznad vrata od garaže(sa visuljcima od pletenice-bršljan+traka).

Ili umjesto ruža od krep papira bi napravila kale.

Negdje moram naći fotkice svadbe od šogorice gdje sam to radila pa bum stavila da dobiješ viziju.

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2008 u 13:58
Nažalost nemam fotkica kala, ali imam ružice i auto.
krep papir




salveta



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2008 u 18:32
Šefi baš je zgodno ovo, mi smo radili pak ruže od kreppapira za maškare, ali ruže izgledaju fenomenalno.
Ne sumnjam da ć e Anika već nešto smisliti, a haljina je zbilja prekrasna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 15:04
prekrasne su te stare stvari ali mislim da mi se uz njenu haljinu ne uklapa nešto takvo. malo bi trebalo ipak elegancije a ovo paše uz jednu divnu malu svadbicu u eko selu , pored jezera itd.... se slažete samnom. a ja želim malo glamuroznije i elegantno!!!!!!!! sory,ne želim uvrijediti nikog predivno je ali meni ne paše.
anika
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2008 u 15:30
Nema ljutiš! Mi predložimo , a na mladima je da izaberu.Ipak je to njihov dan.
A zašto ne bi koristila pravo cvijeće za ukras na girlandi! Pupoljci ruža koji se lagano otvaraju na mrežici ili svilenoj marami  (kao na autu,-ak vidiš).
Evo ti par linkova
http://images.google.hr/imgres?imgurl=www.roses-flores.hr/assets/images/auto/05.jpg&imgrefurl=www.roses-flores.hr/index.php%3Fid%3D19&h=500&w=375&sz=47&hl=hr&start=13&um=1&tbnid=9X7Wt3mKZgo9SM:&tbnh=130&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3Dgirlande%252Bvjen%25C4%258Danje%26um%3D1%26hl%3Dhr%26sa%3DG

http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=138

i za novi početak uplatiš im medeni mjesec
http://www.shangrilacaribe.net/galleries_en.htm
Wink
Na vrh
ANIKA View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 131
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 09:21
šefi! ovo za medeni mjesec je guba !  razmislit ću i dogovoriti s zetovim starcima.... thanks!
anika
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 21:47
Eto mene ja stigloa s mora....
Anika kada je ta svadba????


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.