Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - majoneza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


majoneza

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: majoneza
    Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 22:18
 što stavljate na kućno bilje za sjaj  listova???  ja ih mažem majonezom 2 puta godišnje i prekrasno izgledaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 22:47
Ružo ideja ti je stvarno originalna....ClapClap Probat ćemo....
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 23:09
nikad mi to samoj ne bi palo na pamet, ali ću probati
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 10:41
Ja pivom mažem listove.Ružo,kud majonezaLOL,ne počne to smrditi nakon par dana? Ok,probat ću da MM ne kradem pivoCool
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 15:09
ja sam jedno vrijeme mazala sa bjelancetom i secerom
tako sto ih dobro umutim i mekom krpom mazem
ucinkovito samo za par mjeseci
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 16:27
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja pivom mažem listove.Ružo,kud majonezaLOL,ne počne to smrditi nakon par dana? Ok,probat ću da MM ne kradem pivoCool
    stavi se u maloj količini, tako da se ništa ne smrdi. sasvim malo na krpicuBig%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 20:32
Ružo,imam upisanu majonezu umjesto pivaWink
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 17:41
ima za kupiti vidjela sa u Pevecu veliki sprej! Prvo lišće obrišete od prašine i zatim  sa tim sprejom pošpricate a on cvijeću daje prekrasni sjaj, hrani lišće i najbolje odbija prašinu!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 00:40
Vidjela sam na jednoj emisiji na tv-u da je odlično očistiti listove biljaka korom od banane - ima kalija, očisti i nahrani listove i daje im sjaj...a i vrlo je jednostavno
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 08:51
Došao mi danas katalog od bile u njemu je i sprej za sjaj lišća na akciji, veliki substralov 40 kn
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 13:59
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Vidjela sam na jednoj emisiji na tv-u da je odlično očistiti listove biljaka korom od banane - ima kalija, očisti i nahrani listove i daje im sjaj...a i vrlo je jednostavno
 
Silvek to je točno što si rekla, lišće jako lijepo sjaji...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.