Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klackalica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klackalica

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Klackalica
    Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:04
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:21
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

[IMG]http://www.joe-ks.com/archives_dec2006/RedneckSeeSaw.jpg" />


Nije li ovo topic " Uradi sam " ?
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:31
Da pošaljem detaljne nacrte?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:35
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Da pošaljem detaljne nacrte? [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />



Jel to uobičajno na ovom forumu, ili se samo volimo " pikati " ili samo sabotiramo " one " koji daju doprinos temi " Uradi sam "
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:40
Sorry ako se osjećate "piknuto". To mi nije bila želja ali morate priznati da malo vještiji uradi sam majstor napravi ovakvu ljuljačku za jedno poslijepodne.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 13:47
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Sorry ako se osjećate "piknuto". To mi nije bila želja ali morate priznati da malo vještiji uradi sam majstor napravi ovakvu ljuljačku za jedno poslijepodne.


da, ak imaju u svojoj " uradi sam radionici " i tešku mehanizaciju tipa dizalice, krana, tegljača i ostalih sitnica da bi se ovakva sitnica dala napraviti u jednom danu   

Btw, mislim da je većina shvatila pravi razlog otvaranja ovakvih topica
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:24
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:42
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Primirje?







Peace, sister

Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 15:55
Nije sister ali nema veze.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 21:41
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Nije sister ali nema veze. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />


Ups, sad sam tek vidjela da je vas dvoje
Onda ispravak: peace brother i sister
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 23:19
Što vam bi danas?Tongue
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 11:31
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Što vam bi danas?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />


Možda PMS kod mene
a s druge strane, ne znam, možda kriza srednjih godina
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 10:31
Ovdje se vode zanimljiviji razgovori nego na kavi...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 10:49
Nema veze, glavno da ste  se izmirili.....mi se tu svi volimo...onako on-line....Smile
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 14:07
Radim na projektu "klackalica", naručene su dvije bandere.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 15:37
inace zaista je jedan stricek davno davno jos u proslom mileniju napravio za moju ekipicu klackalicu od jednog velikog debla. izdubio nam je po dvije sjedalice i to su bile glatke kao na reklami za kremu za ruke s tva (da ne spominjem proizvod imenom). onda je sa klinovima ogromnim (iskreno vise se ne sjecam za sto su sluzili) zabio to deblo u drugo deblo da bi se drzalo i mogli mi klackati. sve do srednje skole ta je klackalica bila ziva. onda su je napali crvici drvoklopci. daklem, bozikovine - moguce je i izvedivo. ok nije bilo toliko ogromno ali je bilo solidno i fora. :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:45
Božikovine, kaj su novi forumaši đaci/prvaci (drže se reda i pravila), pa svaka se tema može zachatati a to kaj mi zaozbiljno tražimo nekoga tko bi napravio klackalicu po našim mjerama je naš problem. Što se ljuljačke tiče u Peroju moj šogi i ja smo prije 10 godina izmjerili svoje velecjenjene stražnje strane donjeg dijela leđa  i dali "majstoru" mjere ... još smo se dobro poigrali ostacima lakova...
jasno da su napravljene dvije da se ljuljamo u društvu i tek danas kad su djeca poodrasla vidi se kako smo dobro planirali, kako je mMKM pola mene i danas se mogu ljuljati...
da mi je samo naći klackalicu na kojoj bi se mogla malo bez straha poklackati (u meni još uvijek živi jedno veliko dijete)
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 22:34
Franjice što ćeš kad mnogi nisu stupili u Đuru XXL i ne shvačaju ozbiljnost pojma XXXL.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 21:20
Projekt "klackalica" je ostvaren usprkos nevjernim Tomama

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 21:28
Projekta klackalica je savršen, ali ja bih se radje valjala po ovoj predivnoj travici.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.