Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DIY stalak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DIY stalak

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Njuška View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Njuška Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: DIY stalak
    Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 22:26

Možda nekom pomogne bar za ideju.

Jednostavno, jeftino, čvrsto i dekorativno (barem meni)
 
Dugo sam razmišljao kako da ovo nešto sobnog bilja stavim na neki stalak a da ne potrošim puno love i dosjetih se. U nekoj željezariji, gdje prodaju i režu cijevi, dobih ovaj komad od 120 cm i ovu štangicu za praktički  "pivu majstoru" pa sam otiš'o kod susjeda koji ima aparat za varenje da mi to zapunta. Ove nosive police su daske za meso. Na krajeve cijevi i one štangice trebalo je samo zavariti pločice da se može polica fiksirati. I da, četiri gumena čepa za "nožice" ispod daske na dnu. Jedina mana ovakvog stalka jest da se ne smije micati cvijet sa donje police jer bi se moglo sve prevrnuti što meni osobno ne smeta jer ga neću micati.
 
  
 
....e da....zaboravih....kostrukcija obojana nekom metalik bojom u spreju a daske polakirane.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2008 u 23:34
Da jako mi se sviđa. Ustvari to je moderna verzija  nekih starinskih stalaka za cvijeće koji su se radili od željeza, a kako  meni paše više nešto modernije, a volim i apstraktno, uradak ti je za svaku pohvalu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 00:05
Odlično....dizajn za 5!
Na vrh
Njuška View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Njuška Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 13:13
Ajde, baš mi drago što Vam se sviđa Embarrassed
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 21:56
da daske za meso,nikad mi to nebi palo na pamet.ideja ti je ludilo i bas mi se sviđaThumbs%20Up
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2008 u 22:06
ClapClapClap
 
 
.....nego vidim da ti je oby akvaristika....res i na extempore si bil na Mandracu, Kastvu..... da vidimo malo radova
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 15:18
Stvar je fora,super!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:20
Odlična ideja, a izgleda kao da je tako kupljeno...Super!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 18:59
Ovo je stavrno super ideja!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.