Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Napušteni cvjetnjaci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Napušteni cvjetnjaci

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Napušteni cvjetnjaci
    Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 16:18
Baš sam postala ovisnica o cvijeću, već me mnogi gledaju jako čudno... Wink

Prošli tjedan sam u krugu radnog mjesta obišla sve ruže, pomirisala ih i uzela reznice... a našlo se tu i ukrasnih grmova suručice i sličnih...
Danas sam otišla na bivšu lokaciju radnog mjesta, gdje znam da je jedna žena održavala predivno cvjetnjak ispred svoje zgrade...
I naravno, koliko god su mi drugi rekli ma sve je počišćeno, sve se pokupilo...
nisam mogla vjerovati svojim očima... kaj je ostalo...
Tko im je kriv kad su neuki... a ja ... pronašla cjepljenu ljubičicu, iz korjena suručice još mladica, predivne perunike, hoste, zvjezdane nitko nije niti taknuo...
Trenutno samo razmišljam kuda da ih stavim... LOL
Došla sam na ideju da si i mladu lipu presadim na grunt, a ima tu i jorgovana, ljetnih suručica, pa nadam se da ću sve to uspjeti i učiniti...
Ako je netko za nešto zainteresiran, javite se na pp...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 16:56
Pa trenutno ih bilo di stavi da ih sačuvaš(a onda ih meni donesešsmiley_147) a kasnije kad lipu makneš ostaje ti mjesta za njih
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 20:53
Sam se ti smij, bolje bi ti bilo da se dogovorimo o čuvanju!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 21:09
A čuj Andrea,moj vrt,a i kuća,je ionako ko neko sirotište za biljke.Više od pola biljaka sam tako donjela.Niko ih nije htio,nisu lijepo izgledale...najgore mi je ono-nisu im se uklopile sa ostalim biljkama i kućomDead.
Tako da ti ja samo skupljam neželjene biljke,meni se u moj nered sve uklapaBig%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 21:34
Kao da opisuješ i moj vrt, samo kaj doma prvo sve ispregleda sveki, a kaj ostane hop do mame, tamo je veliki grunt tako da... Big%20smile ima mjesta za sve...
Budući su moja mama, a i sveki, sve starije (74/72), sve manji je njen povrtnjak, a ja odmah onako "Znaš, mama, ja bi reznice stavila u vrt! Tu si dobro gnojila, nije ona žuta ilovača i les..." A sveki je priča za sebe...
Toliko sad utječem na nju, da je opet počela da sati svoje žardinjere, stare lonce za veš, već me ispituje nakon dugo vremena kad ćeš staru limenu kadu početi farbati... Dali ti treba zemlje iz šume, pronašla sam dobar stari panj itd... U ruže foto ću staviti njenu ružu kojoj je tepala skoro više nego meni, već su skoro i unučići postali ljubomorni... Wink


Ažurirao andrea01 - 08 Lipanj 2007 u 21:35
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 21:39
Joj nekad si mislim,šta mi sve to treba,trebala bi ostaviti one sa malo održavanja da nisam samo u vrtu i da to ljepše izgleda.Ali me to strašno brzo prođe.Odmah bi se rasplakala da moram i jednu biljku ne baciti nego je se riješiti.Ja svoje dvorište zovem"kreativni nered" i bitno mi je da je meni lijepo.Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.