Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:27
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Krasno i tako uredno! Kad se umorite od čupkanja svojeg korova slobodno dojdite k meni! LOL


Hvala Šeflera .  Kud baš da me na čupkanje zoveš, zovi na aaaaaaaaa kavu,  aaaaaa kolač,....LOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Smrcko, nije ni čudo da te bole leđa i da moraš na terapiju kad se svaki put toliko naradiš. Ali vrijedi, povrća imaš stvarno puno, već ga i papate, ma super. Cvijeće ti je super, ali kamenjar je stvarno poseban i bogat.
Sve pohvale tebi, ali tvom suprugu.


Hvala Triška ( ovo mi je danas omiljeni smajlić). A je li kod tebe ima povrća za jesti? Embarrassed


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:30
Stvarno si bila jako vrijedna...i povrtnjak i cvijeće, sve je za pet!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:31
Originalno poslano od člana vikica46 vikica46 napisao:

E ova dalijica ti je kao nacrtana!
Sjećaš se kad smo u osnovnoj slikali cvijet - uvijek najprije kružić i onda oko njega pravilne latice!
Bravo smrcko!  Clap


I meni se ta dalija svidjela. To mi jeprva u životu pa sam jako ponosnasmile213
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:32
Smrcko, bole leđa, ha...........
Nije ni čudo!
Ovo je je imanje za čistu peticu!
Kad sve to samo stigneš?!
Sve pohvale i skidam kapu!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prekrasno!!! Sve redom no kamenjar je fenomenalan i onaj krevetić za čuvarkućesmile71smile94
Sad pitanje,opet.Zašto vadiš preko zime hortenziju????Ako se kod nas,na sjeveru,ne smrzne preko zime ,i to bez ikakve zaštite,gdje je onda ta tvoja da bi joj mogla zima štetiti???One podnose jako niske temperature tako da ne vidim razloga da mučiš i sebe i nju i vadiš je preko zimeWink


Hvala na pohvali za krevetić čuvarkuća , MM se dobro pomučio dok je sredinu izdubio.
Nisam je vadila zimi da ne smrzne. Kupljena je tek ovo proljeće i jednom sam je posadila i izvadila, kad sam vidjela kako je klonula od žeđi. Sad sam joj napravila poseban krevetić i sa folijom, a dno sam ostavila otvoreno za širenje korijena. Za sad  uz pomoć boca se dobro drži i nije nikako klonula, to mi ja tako drago. Bitno je da preživi ovu vrućinu i ukorijeni se do jeseni. Znam da može podnijeti niske temperature i snijeg, samo je ta žeđ bila problem.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:42
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:46
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Smrcko, bole leđa, ha...........
Nije ni čudo!
Ovo je je imanje za čistu peticu!
Kad sve to samo stigneš?!
Sve pohvale i skidam kapu!


Bergismile78za pohvale. Naradili smo se dosta i po kiši i najvećem suncu, da bi se na vrijeme posijalo. Najveća je muka bila pripremiti teren. Puno mi pomogne MM, kao i ja njemu. Sad ćemo ubirati sitne, ali slatke plodoveEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:47
Prekrasno cvijeće i jako uredan vrt! smile57
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:47
I niho samo za tebe jedna velikasmile79--moram kad me nisi nigdje ubacila -ma nema veze mogu ja i sama
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:54

A na tvojoj temi, ono ti nije ništa, ha? Evo da nadoknadim, jeste da te zamišljam kako si se u temi slikama forumaša opisala( bez zubića, to mi ne ide iz glaveLOL ) .



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:55
Hvala Silvek čast mi je kad to napiše osoba koja se zalaže za totalnu ekologijusmile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 19:32
smrcko, ne moraš rasađivati čempresiće jer su oni lijepi i u redu. I teže napreduju kad se često sele.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:25
A da nisu preblizu jedan drugoga, hoće li biti problema za širenje?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:02
Smrcko ti si pisala da sadiš samo uz rub, pa stvarno, priznaj kolika ti je parcela Wink. Kako pobogu može biti samo uz rub parcele, toliko posađenog povrća, a da parcela ima samo 300 m2?
Tvoj povrtnjak obara s nogu..... tu stvarno ima svega...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:06
Pitaš me u Shashinom dvorišću kada su mi voluharice pojele ljiljane, pa da ne začatavamo njenu temu da ti u tvojoj odgovorim, ma pojma nemam, samo su nestali poslije cvatnje, znači preko ljeta.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:32
Sta reci sto drugi vec nisu...Tongue...i meni se svidja krevetic za cuvarkuce ,strasno ih volim i bas veceras mi je stiglo par njih i jedva cekam da stignem s posla da ih presadim Tongue...veliki ClapClapClap za sve...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:52
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Smrcko ti si pisala da sadiš samo uz rub, pa stvarno, priznaj kolika ti je parcela Wink. Kako pobogu može biti samo uz rub parcele, toliko posađenog povrća, a da parcela ima samo 300 m2?
Tvoj povrtnjak obara s nogu..... tu stvarno ima svega...


Parcela je po papirima 320 m2, a po geodetu oko 340 m? Veličina je takva jer  u našoj idiotskoj zemlji da bi oni gore došli do što više novaca prave takve parcele da nećeš moći ni materijal staviti za gradnju. A kako tek kopati temelje i di zemlju???? Jednu parcelu od 1100 kvadrata su podijelili na 3 minijaturne. Sad je jedna do pruge, moja srednja i ova do javnog puta, na kojoj će biti pitanje može li se gradti jer objekat ne može zbog oblika parcele biti udaljen od puta 6 metara. Mi imamo pristupni put koji nije javni, i nismo mogli dobiti udaljenost kuće od puta manju  od 6 metara.
Po rubu sadim cvijeće da bi prilikom gradnje mogla zaštititi biljke, naravno neke će se morati premještati.
Negdje 1/3 terena nije pod biljkama i vrtnom kućicom, a oko 1/5 je pod građevinskim otpadom koji ćemo raščišćavati polako.
I tako puno je bilo dodatnog posla i korova da bi se nešto posadilo. Zato je sada svaki zalogaj sladak. I radujemo se svakoj biljčici.

A znaš ja sam ti malo razvukla sličice da budu veće i da se čino da toga ima puno. Pitaj Hoju ona je vidjela moju realnostLOLLOL

Hvala Katica na pohvalama, godesmile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:58
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Sta reci sto drugi vec nisu...Tongue...i meni se svidja krevetic za cuvarkuce ,strasno ih volim i bas veceras mi je stiglo par njih i jedva cekam da stignem s posla da ih presadim Tongue...veliki ClapClapClap za sve...


Hvala Džomba. Želim i tebi da napraviš krevetić za čuvarkuće, i da ti se razmnože. smile78

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 10:24
bome ti  vrtekodlično napreduje i svega će biti Thumbs%20Up jedva čekam salaticu domaću iz vrteka smile50
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,719 sekundi.