Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 23:50
Anaida iskrene čestitke za osvojenu nagradu.Toliko ljubavi i truda oko biljaka je moralo biti nagrađeno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:04
Draga Anaida,asteri su u punom sjaju,a kamenjar je uvjek ,a za malog manekena
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:09
Svođa mi se rana jesen kod tebe............... otoci u novom ruhu su sve ljepši i ljepši
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 19:23
prekrasno bas mi se svidja ono sa dva kamena...kao otočić...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:25
Hvala svima koji su me posjetili i lijepe vam pozdrave šaljem. Ja sam danas i jučer bila sretna domaćica dvjema dragim forumašicama, koje su me opet zaposlile sadnjom biljkica! Jučer mi je bila moja Mali Kaktusić i donijela dio darova koje nam je poslala Kat.Rea i opet puno svojih biljkica. Sve sam jučer prije kiše stigla zasaditi, i Katičine i Kaktusićeve biljkice.. A danas me psojetila draga Freeland i opet donijela vrećice i tegle s cvijećem tako da ću sutra dobar dio poslijepodneva tražiti mjesto u mojim otocima i poluotocima i opet saditi. Slatke brige! Dobro je da iza kuće imam i malu gredicu koja mi služi kao rasadnik pa sve što ne znam kamo trenutno staviti tamo zasadim, a u proljeće ću onda sve to lijepo rasporediti naprijed. Iako, nastojim si olakšati i biljkicama odmah naći stalno mjesto... Inače, jučer popodne, noćas i danas kod mene pada kiša, sad je malo stalo pa se nadam da ću sutra lijepo moći zasaditi biljkice.. A jučerašnje Katičine već su se lijepo udomaćile zahvaljujući kiši. Eto, tako je prošao moj vikend. Krasnim dvodnevnim druženjima s dragim curama koje me uvijek razvesele kad mi dođu i neka to bude što češće!! smile142 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:28
Draga anaida to su zbilja slatke brige, gdje staviti novi cvijet ali eto ti si već svemu našla smještaj pa makar i privremeni.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 21:45
  U tvom vrtu se jesen još ne nazire.Sve je predivno zeleno, a kamenjar, kamenjar je san snova ClapClapClapClap...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 00:16
Mislite drage moje, jadna Anaida, opet ju zakrcali poslom, opet će morat čeprkat po blatu, malo  morgen!!!!!! smile156

smile157ovoga puta jadna ja!!!!! Mislila sam da je sve adute ispucala zadnji put tj prvi put kod mene!!!!    Ali kaj je napravila danas, sat vremena sam se samo raspakiravala, ovu biljčicu u ovu posudu ovu u onu drugu, ove na prozor a ove u kutiji preko noći van na svježinu!!!!!smile161  Sutra sadim od ranog jutra, do poslijepodne sam valjda gotova!!!!!   AKO.....

Draga Anaida, velika ti hvala na toploj dobrodišlici!!!!!!  Iako me skoro TM    ubio dok smo bauljale po kišici oko kuće, baš te čuva!!!   A  dragi bog nek ispuni moju želju izrečenu ispred tvoje kuće na odlasku, nek Fifi više nebude glavni u kući!!!!

Tako skladnu, slatku i bajnu okučnicu nisam vidjela još nikada!!!

Samo fali još mali pješćanik  sa svojim malim  gazdom, od srca ti ga želim!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 05:21
Samo kratko: Koliko pozitivne energije u ovom dvorištu!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 10:53
Free smile78, danas poslijepodne sadim, sadim i na tebe mislim...
 
Smail, Tikvić Hoya - bokić lijepe moje djevojke!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 11:17
dugo me nije bilo u tvome vrtuEmbarrassed ali za čestitke nikad nije kasno smile141potpuno je zasluženo, a tvoje biljke su se lijepo udomačile kod mene smile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 11:20
Bromić, veseli me za biljkice i radujem se tvojoj posjeti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 11:53
Anaida, vidim i ti imaš azil vrtić za biljčice na čekanju!!
Čeka nas na proljeće puno posla!smile199
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 12:05
Istina, Lilyka, moram ih dio u azilu posaditi jer zaista su mi otoci i poluotoci premali za nove cvjećke. S MM sam dogovorila da ćemo samo još jedan otok pripojiti jednom poluotoku i tako ću dobiti više mjesta za sadnju, ali to tek u proljeće jer zaista sada više ne mogu stići i to... Stalno mi cure nose, šalju, daruju cvjećke i svaki slobodan tren provodim u vrteku a vrijeme mi baš ne ide na ruku jer mi je jako mokro i česte su kiše.. Zato će neke cvjećke u pomoćnom cvjetnjaku čekati proljeće i stalni postav u vrteku!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 19:16
Draga Anaida, prelijepi vrt , nova terasica i kućica. Kod tebe se još uopće ne vidi da dolazi jesen. 
                           smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 21:22
Vidim ja da su Međimurke napravile pravo kolo cvijeća Clap, svaka čast, bit će ovo još ljepši vrt, ako može biti ljepši... Wink 
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 21:51
Anaida, za boga miloga, nemoj zaboraviti navući zavjese kada se primite posla ispred kamina, a Fifića stavite u njegovu ambasadu, ne mora se mučiti, njemu ja dovodim djevojku!!!!!  Valjda ga nije neka forumašica rezervirala za svoju miljenicu!!!!

Puj, puj, puj.......  I sretno!!!! Reci dragome da ne izuva čizme!!!!!smile81



Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 09:36
Drage moje gošće i dragi gosti, stigla sam ja jučer zasaditi sve novopridošlice u moj vrtić, ali sam kasno navečer završila pa nisam stigla slikati! No, imam neke lijepe slikice od prije par dana, pa ću kasnije tijekom dana uloviti malo vremena da ih stavim tu..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 11:46
Evo mene s cvjetnim slikicama..
 
Opet sam otišla na balkon sliknuti panorame..
 
Lijevo
 
 
sredina
 
 
desno
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 13:08
Ma znaš ti što ja najviše volim...panoramik slike Heart
 
smile141za ponovna druženja  smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.