Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 21:04
tvoj cvjetak "u iščekivanju proljeća" ili samo "iščekivanje" je lijep! o kakvom snježiću pričaš, joj, zar će još padati! ja mislila da je gotova zima, očito san se prevarila, u nas kiša kao da je opći potop i hladno je!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 21:17
Sad bi već amarilis mogao biti otvoren, čekam  nove slike
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 22:06
Da kao što Otok kaže daj nam slikice amarillisa please

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 22:52
Navijamo za amarilis
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:24
Blooming%20Orange%20Flower%20Images 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 07:05
Mile moje, drage moje!
Amarilis je zaista rascvjetan, danas ću ga svakako sliknuti! Kod mene prohladno, jutros je padla ledena kiša pa sam avanturistički vozila do posla.. Nekako mi je sada već duga ova zima - imam ozbiljan dogovor s proljećem da će unijeti veselje i radost u sve naše vrtiće pa sam već jako nestrpljiva u iščekivanju istog! Jučer sam "slučano" ušla u poljoapoteku, imali su lukovice na sniženju po 10kn. Ali sam mudro zavirila u rok trajanja, i da - krajnji rok je veljača 2011. Pa sam tada kupila samo jedan paketić lukovica bijelih chionodoxa kojima sada ni nije vrijeme za sadnju, već u jesen, pa ću se nadati da će do jeseni ipak biti ok. I samo dva paketića sjemena turskih karanfila. I supstrat za sijanje. I to je sve Smile . Doooobro, i paketić sjemena dragoljuba. Uz sve paketiće sjemena koje ste mi vi darovali, koje sam na razmjenama na kavici dobila i koje sam sama skupila jesenas ovo je sasvim dosta! Eto.
 
Mimar, pišeš da bi nešto rado darovala - a ja toliko darova od tebe i svih forumaša ovdje svakodnevno primam - dobre misli, iskrene riječi i nevidljiva nit prijateljstva koja nas veže.. Nemjerljivo mi je veselje i bogatstvo što sam član ovog foruma. Ali ti mi reci što bi voljela kod mene vidjeti, pa ću naći taj cvjetak i bit će to tvoj dar meni - sjećat će me na tebe!
Otok - za lukovice si mi u pravu (bila sam na temi chionodoxa), sade se u jesen. Što misliš koliko bih pogriješila da ih sada posadim? Ili je odluka da čekam jesem ipak bolja?
Free- tu sam ja, tu.. A i ti i moja Mali Kaktusek mogle bi mi malo doći na kavicu. Ili ju popijemo negje u sredini našega lepekoga Međimurja!?
Antonija - kod nas još zima zimuje i caruje.
Smrčko, Lora - amarilis je zaista procvao, sliknem ga danas. Nekako je malecki, tj. stapka mu je mala a lijepih crvenih cvjetova ima puno, vidjet ćete.
 
Svima šaljem veeeliki zagrljaj!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 08:00
Predivna ti je lavanda u kamenjaru,a ružmarini jesu li svi dobro?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 08:48
Mislim da je bolje da ih sada ne sadiš, samo ih spremi negdje u mračno i hladno da ne proklijaju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 09:43
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Najprije vam svima hvala - na posjeti i riječima koje su uvijek blage i drage!! Kod nas je zahladilo jučer, pa smo MM i ja na brzinu orezali voćke i ušli u kuću grijati se. Malo sam prošetala kroz svoj cvjetnjak-vrtić, sve još spava. Čak je i kukurjek ostao sanjati, nije u tjedan dana ništa narastao.. Ovih me dana zaokuplja želja da mi MM napravi mali povrtnjak - onako, nekoliko "kišti" za uzgoj povrća. Ogradio bi ih betonskim rubnicima, unutra bih stavila kvalitetnu zemlju i počela povrtlarsku avanturu.. Imam neke ideje, pa ćemo vidjeti hoćemo li se i u to upustiti. Isto tako naprijed u mom "otočnom" vrtu moram još proširiti jedan poluotok, tako da ga sasvim spojim s susjednim poluotokom i otokom, uz ogradu. I treći red kamenjara s lavandama je u planu - i to je sve! Smile Dakle, još uvijek samo planiram i čekam ljepše, toplije vrijeme..

Čini se da nas je sve više koji planiramo i povrtnjak LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 10:16
Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 10:41
Pa, forumska dobra vilo (joj, koji lijepi nadimak), i ja došla bacit oko na amarilis, al kažeš, bit će slika kasnije. Onda dođem kasnije. Nemoj zaboravit, vidiš da čekamo!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 14:36
Ha, ha, sad ti je na temi chionodoxa Natalija savjetovala da odmah posadiš lukovice, a ja da čekaš jesen.....pa se ti sad misli što ćeš.
A da ih pola posadiš, a pola sačuvaš za kasnije? LOL


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 15:02
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Navijamo za amarilis

svakako
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 15:52
Anaida, susjedice moja Hug, vesele me tvoji planovi, povrtnjak, još jedan poluotok i konačno još jedan red u tvom krasnom kamenjaru.
Znam da si nestrpljiva jer je tako i kod mene, hrpa planova a vani kiša......
Uh, proljeće, volimo te proljeće Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 23:05
Kad će već to proljeće pa da vidimo realizaciju novih planova Wink
Pozdrav i brzi dolazak proljeća!
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 07:01
Drage moje Bigmamma, Lantana, Otok, Mari, Misty, Mira - sve vas puuuno pozdravljam! I ja se kao i vi veselim proljeću, planova je kod svih nas puno a nakon zime uvijek smo oduševljene kad prionemo poslu oko zemlje! Puno je toga što bih još htjela doraditi u mojem cvjetnjaku, nadam se da će MM imati vremena i dobre volje pomoći mi u tim idejama jer zahtjevaju dosta muške snage Smile ! A za povrtnjak baš nekako osjećam uzbuđenje jer će mi to biti prvi samostalni uzgoj povrća, do sada sam uvijek bila vrtni šegrt Smile - najprije baki a onda svekrvi.
 
Miro - kod ružmarina će sigurno biti žrtava, ali ipak mislim da će mi neki preživjeti zimu jer dosta dobro izgledaju! Nekako mis e čini da oni puzajući ružmarini smrznu, a da ovi visoki opstanu.. Vidjet ćemo! 
 
Amarilis sam sliknula, ali imam neke muke s postavljanjem slikica pa ću to morati poslije..
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
miller View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miller Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:31
pozdrav,super ograda i vrt,mi smo isto iz Međimurja točnije iz pribislavca i želimo napraviti kamenu ogradu pa bi trebali više informacija gdje se nabaviju košare,kamen,cijena.HvalaTongue
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:37

Crveni ljepotan!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:40
Dragi-a Miller, molim te javi mi se na pp s pitanjima i rado ću ti odgovoriti sve što te zanima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:45
smile75 , krasan je amarilis
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.