Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 188189190191192 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 11:38
smile57
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 12:35
Došla sam te špotati da staviš slike, a kad tamo - slike su već tu.
Da nisu već drugi ponovili onu prelijepu sliku, to bi ja uradila, krasan otok sa cvijećem, a u pozadini kamenjar sa lavandama.

Što si nabavila iz Decore, baš sam znatiželjna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 15:04
Sve super, stelata je krasna, moja nova još duboko spaaaavaaaa, stalno ju gledam i strahujem da nije živa i da sam je možda takvu kupila.
 
I mene zanimaju biljkice koje si kupila u Decori Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 16:28
A ja sam došla vidjeti gredice sa povrćem, gdje su? Želim ti dobru vrtlarsku sezonu
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 19:24
Tvoja stelata je sva u cvijetu a kod mene ni pupića, moja će valjda za mjesec-dva!!!!

smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 06:30
Evo mene u ranu zoru, zoru, zoru..
 
Korijenko i Otok - iz Decore sam naručila nekoliko vrsta astera,  nekoliko različitih stolisnika, astilbe,  nešto aromatičnog bilja za kamenjar.. Sve je stiglo u odličnom stanju i već je posađeno u novoproširen poluotok. Korijenko, nadam se i držim palčeve da ti je stelica živa!! A i tvoja, Free, nek se ugleda na moju i neka ti daruje puno cvjetića. Ja ih imam dvije i krasne su obje, samo je jučer u par navrata kišilo a između je bilo sunce pa su im latice već oštećene.. Otok - kamenjar s lavandom jučer i danas je u radovima proširenja (produžit ćemo ga malo, vidjet ćete kad završimo..)
 
Smrčkić - povrtnjak je za sada još uglavnom miran - krenuo je špinat i lijepo raste rotkvica a ostale biljkice još nisu niknule (mrkva, luk, i začinske biljke). Niknuo je i korov, pa se već s tim zabavljam Smile . U plasteniku mi rastu razne paprike i koloraba, i njih ću u povrtnjak kasnije presaditi. Povrtnjak mi je pokriven agro flisom i svakodnevno ga otkrivam kad sam doma. Bila sam vrijedna te sam napravila  i prirodna gnojiva - od koprive, od maslačka, od pilećeg "supstrata" LOL , a danas ću i od stolisnika! Vrt sam, do sada, zalijevala dva,tri puta jako, jako razrijeđenim koprivnim gnojivom. To gnojivo, uz ova druga nabrojana, koristim i za zalijevanje komposta (gliste vole boraviti u komposteru koji se tako zalijeva). Smrdi jaaaako kad zalijevam, ali to je mala cijena za veliku korist.
 
Baka, Lilly, Jagoda, Anastazija i sve druge drage mi cure- hvala vam na posjeti i dođite mi opet!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 06:59
 
 
Još malo ljepotice
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 07:46
O sunce moje drago,pa vi imate velike radove u vrtu.Čini mi se da ćeš imati sve maje travice za Fifića,a sve većih otoka,poluotoka,a vidim da se i kamenjar proširuje.Tongue
Ljepotica je prekrasna,a ja se veselim što ću za par dana moći ovdje prošetati.Tongue
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 08:10

Još jedan vrt koji se proširuje...Thumbs%20Up
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 08:29
Mogu zamisliti pogled Fifija i ono"a zašto sada tamo ne mogu?"Vrt je prelijep i još se dotjerujeThumbs%20UpTaj grm sa bilim cvitovima je predivan,a šta je to?
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 11:07
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Mogu zamisliti pogled Fifija i ono"a zašto sada tamo ne mogu?"Vrt je prelijep i još se dotjerujeThumbs%20UpTaj grm sa bilim cvitovima je predivan,a šta je to?
Mira kao da mi čita misli? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 20:28
kako si krenula spojiti ćeš otoke i poluotoke u jedan kontinent!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 10:18
Nadam se da u tvom vrtu više neće biti jutarnjih mrazeva kako bi biljčice mogle zasjati u punom sjaju....ova kamelija je prekokrasna!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 23:36
Magnolija ti je prelijepa, te stelate su mi baš lijepe, a i slalom staza je baš super...ovu palmu, lijevo na slici gore...ja sam posadila prošlog proljeća u zemlju i evo je prezimila je, par listova joj je pri vrhovima oštećeno od zime, ali sve u svemu..zadovoljna sam.
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 10:45
Hvala vam, od srca, moje lijepe djevojke što ste me posjetile i u ovom sunčanom i ugodnom vikendu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 10:50
 
Sve vas toplo i veselo pozdravlja moje malo klupko radosti!
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 11:40
lijepe su ti stelate, nadam se da će i moja biti takva ljepotica Big%20smile
otoci su ponovo u punom sjaju Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 12:37

Vi ste bili jako,jako vrijedni,magnolija je prekrasnaClap

Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 13:42
Prekrasnooo.......od prve do zadnje slikice sve ti je divno....
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 14:27
kad se male ruke slože, sve se može....ClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 188189190191192 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.