Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aspleniumi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aspleniumi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aspleniumi
    Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 22:49
no, ima li ljepših biljaka?...nema!LOL
imam ih 5 u sobi kupljenih u malim lončićima u tresetu...koji se brzo isuši...pa bi ih presadio. molim vas recite mi kada ih mogu presaditi i koju zemlju da stavim? donio bih šumsku i pomiješao sa domaćim kompostom? jel to ok?
hvala



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 00:23
A da nam ti taj cvijet malo slikovito prikažeš,imaš ih 5 pa jedan uslikaj ako su svi isti(ok,moš i svih 5Wink)
I mislim da imamo već tu temu,ako dobro mislim da o papratima pričaš
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:48
evo ljepotice
 
 
 
i imam ih 7 hehe krivo sam izbroja al su ove 2 jednake kao ove na slikama. nisu iste vrste sve jer se vidi da su neki listovi reckavi a neki jajasti...
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 11:08
shasha je u pravu to je paprat, kod nas je još zovu i slezenica
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 12:14
da, znam da je paprat ali neznam kad da je presadim i u kakvu zemlju?
Na vrh
buba-cvita View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje buba-cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 18:12
Originalno poslano od člana osbourne osbourne napisao:

evo ljepotice
 
 
 
i imam ih 7 hehe krivo sam izbroja al su ove 2 jednake kao ove na slikama. nisu iste vrste sve jer se vidi da su neki listovi reckavi a neki jajasti...
 


lijepo cvijeće, ma ni gitara nije loša Wink posebno mi se sviđaju ove biljke s reckanim listovimaStar
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 20:14
hvala hvala. obozavam paprati i uvijek ih kupim kad naletim na njih. cijena je ugl 10kn za manje biljke dok sma u konzumu vidio jednu od 30ak cm po 80kn.
Na vrh
Tessa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 17:25
I ja obožavam paprati, ali mi na žalost ne uspijevaju Cry
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 19:13

Kupio sam Asplenijum.Sad vas pitam jel može to u kupaonu?

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 19:38
Budući da je to vrsta paprati,može,dapače.Sve paprati vole vlagu u zraku a najviše je bude u kupaoni,pogotovo preko zime.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2009 u 20:06
HVALA SHASHA
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.