Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetni kutak malog srca !!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetni kutak malog srca !!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:16
odmor za okice Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 09:47
Pohvale šogiju i tebi na održavanju! Da sam na tvom mjestu "prednji dio " ne bi mijenjala! A sad stavi slikice pustoši! Ziher buš nas i tu iznenadila!?! 
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 10:26

Čestitke ,jako lijeposmile94

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 15:55
Prvi komenar su dali već svi sudionici kave pa mogu samo reći dase u potpunosti slažem sa njima.Drugo,kaj mi je palo na pamet(osim onog,čemu skromnost tolika)je ono kaj i sama veliš.Ovaj zeleni kutak je fenomenalan ali bi bilo dobro koji grmić izvaditi jer se guše.Možda ne još no dogodine se budu.Stvarno bi šteta bilo da biljke propadnu.Ok,ok nebudu propale ali budu neke ofucane.Na drugoj slici se dosta dobro vidi koliko su blizu.ne znam kaj ti je ono pendulasto,(jel vrba?)no to ili onu "plavu" čempresu bi trebala premjestiti.Ovaj mali stožasti svjetlozeleni borić je spororastući i on ti još bar 10 godina nebu naraso ko ova čempresa do njega.
Dobro veli Šefi,nemoj prednji dio previše "zatrpati" ovim ljetnicama pogotovo kad veliš da imaš iza kuće još praznog dvorišta.Ovako je fantastičnosmile94
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 19:19
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prvi komenar su dali već svi sudionici kave pa mogu samo reći dase u potpunosti slažem sa njima.Drugo,kaj mi je palo na pamet(osim onog,čemu skromnost tolika)je ono kaj i sama veliš.Ovaj zeleni kutak je fenomenalan ali bi bilo dobro koji grmić izvaditi jer se guše.Možda ne još no dogodine se budu.Stvarno bi šteta bilo da biljke propadnu.Ok,ok nebudu propale ali budu neke ofucane.Na drugoj slici se dosta dobro vidi koliko su blizu.ne znam kaj ti je ono pendulasto,(jel vrba?)no to ili onu "plavu" čempresu bi trebala premjestiti.Ovaj mali stožasti svjetlozeleni borić je spororastući i on ti još bar 10 godina nebu naraso ko ova čempresa do njega.
Dobro veli Šefi,nemoj prednji dio previše "zatrpati" ovim ljetnicama pogotovo kad veliš da imaš iza kuće još praznog dvorišta.Ovako je fantastičnosmile94
 
 
ma čitaš mi misli..........smile78
 
nebum nikaj sadila naprijed.
možda jedino do ograde......
i to polunisko i nisko cvijeće......
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:24
peta-1.jpg
evo ovih malih puzavčića, koje sam igrom slučaja,
negdje maznula......
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:32
evo, jo1.jpgš, malo prednje strane.....
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:36
6.jpg 
crveni tonovi kuhinjskog prozora
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:37
8.jpg
 
bijela frajlica
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:38
lila....
8-2.jpg
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:39
cijeli grmek......
8b.jpg
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:40
slikane u 13 popodne,
a nazivaju se noćne LOL
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:42
9.jpgmoje roze mini rojžice.....
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:44
evo ovo sam dobila, neznam mu ime,
no bilo je u hladu,
pa nije bacilo žute loptice....
11.jpg
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:45
12.jpg
ovo sam čupnula negdje sa puta.....Embarrassed
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:46
i primilo se.......Big%20smile
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:48
naime, ovaj cvijet sam
ugledala kada sam došla u goste,
jednostavno sam se zaljuLOLbila u njega...
i naravno pri odlasku, pošao je i on sa nama.....Embarrassed
10.jpg
Na vrh
kikina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 157
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:54
malosrce dok gledam svoju popločanu terasusmile43 i vaše vrtove stvarno će me srce izdat.koja je biljka na drugoj slici desno nešto zeleno i pada?dali trava na trećoj slici može uspijeti u tegli ako možda znaš.vrt smile141je divan svaka čast.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 20:59
malo, ali jako slatko.
ono što ti nije cvjetalo žutim lopticama je cotula hispida! slatki mali cvjetić
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:23
evo ovo je iz dvorišta,
pokraj ulaza...
P8170063.jpg%20picture%20by%20malosrce
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.