Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 17:53
Cvijeće je već posađeno u teglice.
A sada nešto novoga.
Sinoć sam dobila inspiraciju a danas je  moj dragi muž zabavljao sina da bih ja mogla u miru napraviti ovu kutijicu..
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:02
Joj kakva lijepa morska kutijica,savršena je.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:11
Već dugo se razmišljam da je napravim, a kako je danas tako ružno vrijeme, ovaj rad me tako opuštao, tako da sam jako zadovoljna...
A osim toga da li ima i jedan morski motiv koji je ružan? Meni su svi lijepi...
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:13
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Već dugo se razmišljam da je napravim, a kako je danas tako ružno vrijeme, ovaj rad me tako opuštao, tako da sam jako zadovoljna...
A osim toga da li ima i jedan morski motiv koji je ružan? Meni su svi lijepi...


Mislim da nema,svi su tako opuštajući i pozivaju na odmor.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:24
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Već dugo se razmišljam da je napravim, a kako je danas tako ružno vrijeme, ovaj rad me tako opuštao, tako da sam jako zadovoljna...
A osim toga da li ima i jedan morski motiv koji je ružan? Meni su svi lijepi...


Mislim da nema,svi su tako opuštajući i pozivaju na odmor.
 
Ja uskoro idem!!!
 
Od 01.06.-15.06. stari godišnji a od 31.07.-17.08 novi godišnji!!!
Jedva čekam moreeee!!!!TongueTongueTongue
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:26
Prolece bash imash svaaaashta sharenoga :) Vredna zhena, nema shta:)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:30
Dakle, ti si jedno bezobrazno proljeće!!! Prvo nam serviraš pravi comeback sa ovom diiiiivnoooom kutijicom (koja je inače stvorena za školjkice i ostale memorabilije jednog lijepog ljeta) pa nam onda kažeš da se već početkom lipnja (kad ostali smrtnici još rade punom parom!) pakiraš kofere i ideš bye - bye! Hm! smile60
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:31
fantastično! fantastično! bravosmile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:32
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Ja uskoro idem!!!
 
Od 01.06.-15.06. stari godišnji a od 31.07.-17.08 novi godišnji!!!
Jedva čekam moreeee!!!!TongueTongueTongue


Blago tebi,ja nejdem na moreUnhappy.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:32
Kutijica je stvarno krasna, ona salveta s barkicama je idealna za svakakve podloge i baš si ju dobro uklopila... Stvarno miriše na more! smile116(ovaj surfa na vodi, zamislimo... admine daj nam ljetnih smajlića!!!)
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:45
Šta kažeš, kutijica je lijepa jel da???
A i ne bila kada sam sinoć bila filana inspiracijama za poluditi!!!
Mogu ti reći da me baš opuštala dok sam je radila...a školjkice pa šta da ti kažem nego da u lipnju idem na mora po njihTongue.
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:47
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Prolece bash imash svaaaashta sharenoga :) Vredna zhena, nema shta:)
 
Danas je moj dan, sin mi je bolje (ima vodene kozice) pa ne moram biti stalno uz njega, a i muž se s njime igra.
Ja ti inače usporedno stavljam slike svoga cvijeća i svoga hobija...
Moram iskoristiti priliku...dok se njih dva igraju...Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:09
hej draga,ova kutijica ti je savrsena,preprekrasnasmile141
vidim vec se veselisSweating%201,a meni ispred nosa,a pol posto me nije briga,bas san smotanaWacko
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:13
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej draga,ova kutijica ti je savrsena,preprekrasnasmile141
vidim vec se veselisSweating%201,a meni ispred nosa,a pol posto me nije briga,bas san smotanaWacko
 
Hvala Kaća, kada vidim tvoje radove ja sam još uvijek početnik, ali drago mi je da ti se sviđa.
A  za more, šta da ti kažem nego da jedva čekam.
Sva sreća da idemo dva puta (tako radimo već par godina) iako bih ja dolje mogla i živjeti...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:13
 
Prekrasna kutijica. Baš podsjeća na ljeto. Valjda će brzo, još da mi je toliko godišnjeg, gdje bi mi bio kraj!!
ANĐELKA
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:14
ma krasna ti je kutija, neka si se i ti bacila u te vode...LOL
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 00:03
proljece, moram reci da sam pomno proucila tvoje radove...od onih prvih pocetnickih, pa do ovih posljednjih se vidi ogroman napredak...i to koliko sam shvatila bez radionica...
nadam se da cu i ja napredovati...uz vase savjete...sve je moguce...
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 00:35
jooooj, kutija po mome guštu. predivna je!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 12:20
Tegle su mi ipak favorit:perfect::klapklap:(ko zna zašto:wink4:)Nego,jesi ti slikala te tegle sa cvijećem? Odo ja virnut na tvoju terasu:bike:
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 12:45
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

proljece, moram reci da sam pomno proucila tvoje radove...od onih prvih pocetnickih, pa do ovih posljednjih se vidi ogroman napredak...i to koliko sam shvatila bez radionica...
nadam se da cu i ja napredovati...uz vase savjete...sve je moguce...
 
O tome sam neki dan govorila...Bila sam samo na jednoj radionici, a budući  da mi je ovo hoby smatram da neću više ići niti na jednu. Ono koliko ja napravim za sebe i drugima za poklone je čisto dovoljno. A mnogi na ovom forumu ne idu na radionice i ipak rade super stvari ( sebe tu još ne vidim). Meni je ovo čisto hobi koji me odmara, a puno sam naučila od naših dragih forumaša i hvala im veliko na tome!!!
 
Mnogi su učili po onon sistemu : napravi- operi i tako dok nisu skužili gdje griješe ili dok im netko iskusniji nije rekao.
 
U svakom slučaju hvala ti na komplimentu, jer napredak se morao vidjeti bez obzira da li je veliki ili mali.
A tako će biti sigurno i kod tebe...samo radi i stavljaj slike, ako negdje zapneš ima nas jako puno koji ćemo ti reći gdje griješiš i pomoći savjetom.Tongue
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.