Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:32
pa mislim da nisi jedina koja je to rekla
ajde onda da dogovorimo šta i kako
očito nisam dovoljno razmišljala kad sam predložila....ali nije kasno da promijenimo a ovo što smo eventualno napravile neće se baciti sigurno Smile
 
evo odmah može novi prijedlog LOL
 
napravimo salvetnom tehnikom slike na pločicama, drvetu, stiroporu....već šta tko ima
a spominjane su i tegle za cvijeće.....pa može tko što hoće Smile
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:37
Meni  se isto činilo prerano ako bi se sad slalo,no kako sam ja smotana ,nebi čudno bilo da sam nekaj pomješala.Zbunjuje me malo ovo-tegle za božićne zvijezde??!!! Ako sad šaljemo još neće biti božićnih zvijezda,a ako mislimo i zvijezde kupovati onda bi možda bilo dobro da  ove božićne pakete(ukrase i sl.) šaljemo poslije 1.12. Ili ste mislile da sve ovo sada šaljemo a božićne zvijezde naknadno?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:38
nemam pojma...gubim se u našim dogovorima LOL
ajde se vi dogovorite a ja pristajem na sve Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:51
Vi dogovarajte,ja samo pitam jer meni nikad ništa jasno nije.Aj vi meni lijepo recite ŠTA i DO KADA treba napraviti i ja ću tako napraviti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 14:08
Gle Shasha to ti je jučer tako spontano došlo da bismo mogli nešto napraviti za djecu (mislim oni koji neće ići u Ladimirevce). Eh, onda je Iris napravila male anđelčiće od tijesta za dječicu, a ja sam napravila druge ukrase od tijesta, i to je tako krenulo...onda je Šeflera pravila popis tko šta radi, ali se meni čini da ćemo stvarno djecu zbuniti i da to treba slati poslije 01.12. jer kako ćemo sada poslati ukrase za bor a još nije Božić???
 
Ali to je moje mišljenje...Evo pošto je Šefi rekla da voli organizirati daj se ti s njome dogovori i recite nam kako dalje...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 15:47
Uf - tek sad uspjela do kompa!

Aha!
Moje viđenje stvari- nek ostane popis za božićni nakit koji bumo im napravili i poslali. A poslali bumo ga naknadno i to može ići direktno u selo, samo admin ili već tko bu išao saditi mačuhice uzme sve podatke i veli da bumo poslali paket nešto prije Božića za svaku kuću! Pa ih zamolimo da oni svakoj kući predaju paket. Sigurno postoji neka uprava koja vodi brigu o svemu.
Bilo bi besmisleno da im to pošaljemo, a da oni otvore na sam Božić.  Kad bi onda okitili?!

A sad možemo delati zbilja teglice za cvijeće sa salvetnom tehnikom - kakvu je Iris napravila- motivi jesen, leptirići, cvijeće - ko kaj ima!

A i oni jučerašnji leptirići kaj je Iris delala, su uvijek prikladni- bi nekak rekla!

Uostalom , ekipa koja je zadnji put bila je rekla da su ih oduševili leptirići koje sam poslala , a naravno da ih je bilo malo za sve kikiće!
Ipak je tamo dosta kikića- oko dvjestotinjak!  Dakle da krenemo sa leptirićima!?

Jel može tak!?
Hug
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 18:46
a zasto nebi mogli ih posjetiti i dva puta... sada za sadnju macuhica i ona u 12 mj. sa ukrasim i b. zvijezdama....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 19:26
Već drugi puta vidim ovaj broj 200 i užasno bode u oči.Ne znam odakle se stvorila ta brojka no bilo bi dobro da se nadalje ne povećava(jer bumo i kuće morali raditi za toliko djece)
Naime tamo ima PUNO MANJE djece.14 kuća(dvije su prazne) a u svakoj ima 5-6ro djece.Znači nema mjesta za 200djece.Računajte negdje 60-70maksimalno.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 19:45
znači božićne ukrase ćemo kasnije slati...u 12-om mjesecu
ajmo onda dogovoriti šta pravimo za 11-i mjesec
 
mojih 12 malih leptirića je pri kraju izrade
razmišljam da li da napravim još leptirića ili ću možda nešto drugo
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 21:04
Ideja za uraditi nešto radi veselja klincima za Božićne blagdane je fenomenalna. Jako sam sretna što sam u tako plemenitom društvu. Sad malo savjeta: vratite se na proljetni izlet pa ćete naći fotke svih useljenih kuća i njihove nazive (ideja za staviti sliku cvijeta na tanjur, teglu, pločicu, podmetače za čaše...) Možda ne bi bilo loše da se dogovorimo pakiranje poklona po kućama a onda se napravi grupa  (već sad se družimo na nekim manjim kavicama i slično)  pa darujemo  jednu po jednu kuću, pa radi i pošta i nije nemoguće na taj način organizirati dostavu. Koliko se sjećam i ravnatelj ima neke veze sa Zagrebom pa možemo provjeriti koliko često dolazi pa po njemu pošaljemo. Nije problem sve to organizirati. Bitno je da ima podjednako za svaku useljenu kuću. Važno je da nikoga ne preskočimo. Uostalom, predivna je zgoda za SV. Nikolu (moramo pitati Admina da slučajno ne slave Sv. Luciju) poslati klincima darove za kuće, usput staviti malo slatkiša unutra i napraviti iznenađenje. Provjerit ću sutra postoji li direktna linija za Bizovac, ako ne, onda znam da ima za Osijek, jednostavno će nas nekoliko iz ZG preuzeti na sebe brigu za skupljanje darova za one koji ne mogu direktno poslati.  Nisam sigurna koliko ćemo uspjeti u organizaciji drugog putovanja u Ladimirevce u 12. mjesecu.
 Klinaca stvarno nema više od 5-6 u kući, srednjoškolce nismo dobro vidjeli, znamo da ih ima , mi smo se više družili sa klincima predškolske dobi a i njihova je radost najveća, iskrena i glasna.
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 21:23
evo sam pregledala i pronašla :
 
kesten
šipak
orah
breskva
dunja
lješnjak
jagoda
višnja
kruška
grožđe
malina 
trešnja
 
znači 12 kuća Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 22:01
Super je ideja za poklončeke sa motivima po nazivima kuća!
A da se sve da zorganizirati to nije ni upitno! Samo se treba dogovoriti!

Sasha - ja bila uvjerena da je na kavici netko spomenuo 200! No i da je 500 mislim da bi stigli sve leptiriće napraviti, a i koja cigla bi se našla! No da je sad jednostavnije sa ovom brojkom 60-70 to ne moram napominjati!

Onda moramo sastaviti i novi radni plan!

I za Nikolinje ne bi bilo loše nekaj pripelati!? 

Nije nam to puno posla! Da svaki dan odvojimo po 30-tak minuta na dekoracije i poklončeke sve stignemo!

Uostalom za Božić smo manje više gotovi- kak mi se čini! Big%20smile

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 22:03
Ja samo predlažem da za svaku kuću napravimo iste poklone(samo različiti motivi).

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 22:06
ne bi ja to dodatno komplicirala jer nas ograničava ako bi poklone radili po nazivima kuća....radije možda da kutije napravimo tako sa nazivima
 
i još nešto....tko uopće radi što za ovu posjetu u 11-om mj.....nisam skužila Big%20smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 08:21
Pa ti delaš leptiriće! LOL

A i mi ti se bumo pridružili! Ja bum ovaj tjedan- neznam kad, ali... - probala napraviti neke. A možda i kakve zgodne slikice na laminatu napravim!
Da nebu velke razlike- koliki su tvoji u cm? Recimo od glave do repa!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 08:22
A buš leptiriće stavljala na neki ščap?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 09:23
Cure genijalne ste, podržavam vas u potpunosti i nemojte zamjeriti što ja ništa ne radim, pa sam zato uplatila malo više da si umirim savjest.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 09:44
Genijalke moje drage, oduševljava me entuzijazam s kojim ste se primile posla, čim ulovim malo vremena pridružujem se. U 11. mjesecu možemo nositi ono što bude gotovo  a nije baš isključivo Božićna tematika.
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:18
ja sam nova ovdje, al ako me primate i ja bi se uključila. radim ukrase za bor od gipsanih odljeva, pa mogu za svaku kuću napraviti min. po jedan set od 6 komada.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 11:24
bravo roberta...primamo te s oduševljenjem Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.