Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tete-salvete za Ladimirevce
    Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 16:04
U jedanaesti mjesec će izaslanici Smile ovog foruma u posjet Ladimirevcima.
To je zgodna prigoda da obradujemo djecu još nečim osim cvijećem.
 
0dlučila sam iskoristiti hippyn prijedlog za novogodišnje ukrase....odnosno ukrasiti žarulje. Ne znam koliko ću žarulja skupiti Tongue ali pošto ima 16 kuća - bit će i žarulja najmanje toliko...a ako uspijem stiči napraviti-možda budu i 32 Smile
 
ovo je probni primjerak....nedostaje mu trakica za vješanje
kad nabavim zlatni lak malo ću ih dodatno ukrasiti...a trebaju mi i sitnije šljokice...ali otprilike možete skužiti Big%20smile
 
 
ajde da smislimo još nešto Smile
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 20:47
Odlicno ti je to - samo naprijed!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:18
Iris,

evo da se i ja uključim
Predlažem da svatko tko može napravi , recimo 16 žarulja, i fino ih da " predstavnicima " iz svog grada koji će ići u selo
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:21
super hippy Thumbs%20Up
 
naravno tko neće žarulje - može nešto drugo Approve
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:24
ma da...nešto je već Andrea spominjala da bi možda za selo radili tegle za Božićne zvijezde....i to nije loše.....ne znam da li si ti upoznata s tim....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:33
Andrea mi je samo spomenila da ste pričale ali nije mi rekla detalje
 
svojom idejom sam pokušala smisliti nešto štosno a da puno ne košta
jer sam htjela da sve kuće dobiju neku sitnicu....i ona tvoja slikica sa žaruljama je učinila da mi se upali žarulja LOL
 
ali tko je već zamislio nešto drugo samo neka radi Smile
 
a bolje da o tome popričamo ranije da ne bi ispalo da nemamo vremena nešto napraviti
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:33
a di se nađu predstavnici gradova?Confused
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 22:41
kod mene nema predstavnika....poslat ću paket nekome tko ide u Ladimirevce Smile još nisam tražila "žrtvu" Tongue
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 23:29
Super idejica iris!
Da, ja sam spominjala nešto hippy, ali nisam krenula u akciju.

Mislim da ako vi koje radite a nemate kome predati žarulje, kontaktirate admina tj. njeme pošaljete paket, tako je najsigurnije. On će sigurno ići tamo! Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 23:36
a ima i kombi.....jel ? Big%20smile
 
Evo dvije....još 14....samo moram u nabavku Lamp i šljokica
a gdje da tražim one sitne šljokice ?
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 10:52
Imaš u ofertisimi. Bar je bilo nekad.

Ja sam mislila napraviti od stiropora kuglice jer ima i malih kikića pa me frka sa žaruljama da se ne razbiju!
Iris,a tvoje su famozne!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 10:54
eto na sad....plaši me...nisam se sjetila razbijanja
ma neće razbiti...vi ćete im sve lijepo objasniti Tongue 
 
a što se ofertisime tiče jedini je problem što nje nema na Klisu a ni u Splitu Big%20smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 11:25
Uf, zaboravih di si! smile42 Očeš da ti ja pogledam pa ti pošaljem!? Samo javi kaj ti treba! To bi mi bio izvrstan razlog zašto MORAM ponovno tamo!Approve
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 13:41
Ovo je super ideja. I ja se prikljucujem, posebno zato jer imam "vezu" za nabavit pregorjele zarulje Wink. Probat cu nabavit i one velike.....
Do kada to treba napraviti?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 13:56
šeflera već ću ja nešto smisliti Tongue
 
darla posjet Ladimirevcima se planira prvi vikend u jedanaestom mjesecu
znači trebalo bi poslati administratoru ili nekom drugome najkasnije 3.11.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 15:24
  by šeflera....     Ja sam mislila napraviti od stiropora kuglice jer ima i malih kikića pa me frka sa žaruljama da se ne razbiju!
Iris,a tvoje su famozne!


...nece oni to ni taknuti....smile154, pa zar nisu to ukrasi za bor.......?
ma ni moji klinci dok su bili mali....nisu uopće dirali ukrase na borusmile118
eeee znali smile178su sto ih u protivnom ceka.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 15:26
 i ja cu napraviti nesto....najvjerovatnije zarulje......mozda dodjem s vama....7.11. imamo svatove u đakovu pa ne znam ...to slavlje traje po tjedan danasmile164
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 21:22
Leonarda, pa to ti je jedinstvena prilika da posjetiš Ladimirevce, svakako si organiziraj jer ti stvarno od Đakova nije daleko. Nemaš pojma koliko ćeš iti sretna nakon druženja sa djecom. Ne znam kako da objasnim - i danas mi se čini da sam dobila puno više družeći se s klincima u SOS selu no što sam im dala.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 09:22
Evo, drago mi je da ste otvorile i ovu temu!!!
 
Pošto sam sva u ovom hobiju...na žalost cvijeća jer dolazi jesen...i ja ću se rado odazvati i ovoj akciji....
A što se tiče ukrasa, ne vjerujem da ću raditi sa žaruljama, to tako lako puca, ali ću već nešto smisliti...
Šeflera javi gdje si vidjela kugle od stiropora i koja je cijena....
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 10:57
 cure, umjesto sitnih šljokica možete upotrijebiti lak za nokte koji u sebi ima šljokice , zvjezdice isl.nisu skupi u  kineskim dućanima a brzo se suše i izdašni su.
Oni imaju i ona ljepila u stiku sa šljokicama -  ,  služi svrsi - nije kao ono iz hobi trgovina ali i cijena je par kunića
- po sirovom ljepilu može se posuti  šećer griz ili kokos , isto je dekorativno posebno za božićne motive.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.