Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 22:12
ok moji radovi su kod bubamare, mogu spakirati nekaj igracaka ali to nije puno pa me zanima oce li jos itko davati da se ne desi da dobi mali dio klinaca-igracke rabljene ali uscuvane i mogu po bubamari poslati salveta za radionicu za selo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 22:16
Sorry nisam vidjela to za tegle.Jassi,ima još igračaka ,samo dopremi.Ma sve je dobro došlo,ostat će im za kasnije salvete i ostali materijal.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 22:19
Joj,zaboravih napisati ko ide,ili bi išao.
Bubamara,naravno(eto nam prave mlade snage da nas oronule "babe" zamjeni)
Franjica
TeaK
Ja
Admin
nadajmo se da bu i Vepar išao jer bi on vozio Franjicu i Bubamaru i hrpetine kutija
.....Hoće li itko od vas ići?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 23:01
poslat ću anđelčiće od gipsa i nešto materijala za decoupage administratoru
trenutno ne mogu ništa više
sorry
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 23:15
svaka sitnica je bitna i od srca, nemoj se niš ispričavat....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 23:24
shasha, da te nekaj pitam, moraju li boje biti akrilne il mogu i uljne....koje su za drvo metal i sl....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 09:47
ja imam svoja 4 snjegovića Cry kad više nema tih sokića...
al sam zato sinoć sa sinekom radila male svijeće od gel voska, još ću ih danas malo zašljokičati i spremne su za put...Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 00:07
Recite da samsmile191no u nedjelju idemo.Kod koga su tegle?Imamo li ih dosta(barem17)? Oni koji nisu još poslali,cure,pošaljite pakete.Imate popis tko sve ide.Pošaljite Adminu,možete i meni,ma svatko će ih primiti,samo da se to pošalje.Da velite šta je,i koliko,tko napravio pa da se zna.Ako nešto još treba,da se stigne napraviti.
Imate gore(humanitarna akcija)temu"šta smo sve napravili",pa tamo stavite slike da se zna.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 11:03
šaljem u ponedjeljak administratoru
 
nedavno je rečeno da ne treba više praviti tegle jer ih ima dovoljno
ali ne znam tko ih je pravio
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 12:37
Baš zato i pitam,Iris,jer vidim da Darla nije napravila a nigdje nije pisalo koliko ih je mislila napraviti.Zato bi bilo dobro da se cure jave i vele koliko ih ima pa da netko uleti i napravi ostatak na vrijeme.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 15:07
imamo 6 tema više ne znam di da pišem
večeras ću još malo ukrasa napraviti
 
ne javljaju se tete s teglama Confused
 
 
koliko god se činilo da smo rano počeli sa dogovorima.....na kraju nekako sve ispada neorganizirano Disapprove
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 15:36
ja imam 5 tegla, a stvarno više ne bi ni stigla jer imam svega....
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 15:56
Ja imam jednu teglu koja nije božićni motiv i promjera je 8 cm ak nije bed. Mogu ju malo pošpricat sa zlatnom.
 
E, ja imam jedan problemčić. Sutra popodne putujem i neće me bit do petka. Franjica mi ne odgovara na poruke da se negdje nadjemo, pa jel ima netko drugi kome bi mogla to dati, s kim se mogu naći sutra. Ak ne, budem već nešto smislila. 
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 17:15
Evo, dogovoreno sve za dostavu  Big%20smile
Thanks Franjice!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 17:16
Javila se Darli, na žalost u slobodne dane vikenda imam najmanje vremena za sebe pa otvaram forum tek negdje kad svi padnu od umora a ja orna za nove radne pobjede.
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:22
moje kutije i kocke spremne kod bubamare........prijavljujem se da sam dostavila
 
fala bubamaro
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:04
cure, kome da pošalje svijećice i snješkiće? nek mi neko da svoju adresu na pmSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.