Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:42
Evo i jassi će napraviti nešto za djecu, ali ne zna točno što.
U svakom slučaju pustit ćemo joj na volju, bitno je da dječica dobiju što više darova.
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:43
Nisam misalila stavljati ništa "vatreno" da ne bi bilo!! Eventualno prostor za lampice! Imala sam jaslice sa rupicom za lampicu pa je Isusek imao svjetlo!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 14:59
Aha...ma budemo nešto skemijale...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 15:00
Čudo jedno kako namirišemo dobre teme...dok si rekao keks sve smo tu...ali to mi je baš super... nitko još ne spominje nikakav termin. ja se moram organizirati, budući da imam dijete koje me potpuno zaokuplja...Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 16:09
zna li netko možda gdje ima za kupiti ovih držača za lučice poput ovih na slici, naravno jeftinijih jer ova kocka dođe 20 kn, a lanterna 35 kn.....a zgodne su jer su bijele pa se po njima svakaj božićnog da napraviti.......






Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 16:15
ili netko možda zna kako to napraviti, možda od neke mase???pomagajte, baš su mi slatke.....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:50
Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:52
probala sam sad sa das masom ne neće se držat, probala sam kockicu kao ovu prvu sa slika gore, no ruši se, pa se bojim da bi se tako i osušila ukrivo.......
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 18:14
bubamara ako nemaš neku kockicu odgovarajućeg oblika onda možeš napraviti kocku od kartona presvuči ju folijom i onda na nju napraviti oblik svijećnjaka od dasa i kad se osuši neće biti kriva
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 18:15
probala sam baš s jednom kockicom koja je baš taj držač za lučice al se das masa jednostavno ne da zalijepit za nju, stalno se miče.......ne znam kaj da radim....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 18:19
a da napraviš stranice svaku za sebe pa kad se osuše zalijepiš
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 20:51
Ma drage moje ja imam dvije lijeve ruke, ali ako vam treba taxi za sakupiti sve to po Zagrebu i okolici i odvesti u selo ja se javljam (moram pobrati slavu), a ja ću se zadržati na kupnji slatkiša ili sl, a možda bolje na rezervaciji Božićnih zvijezda (mislim cvijeća) jer bojim se da bi moje rukotvorine izzvale zgražanje,, a ne divljenje. smile68
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 21:01
Cure kak napredujete sa radovima?
Ja ovaj vikend krećem u ofenzivu na kuglice i adventske vjenčiće i selo-kućice! Nadam se da  bu do idućeg vikenda gotovo!

Ajd da vidimo kak stojimo sa radovima!?Cool
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 21:30
moja kutija s nakitom je gotova, ima 15 komada unutra, a namjeravam napraviti još jednu.....i radim "stalke" za lučice s ukrasima na das masi, za svaku kuću po jednu (neki će dobiti te stalke, a neki one male kockice za lučice što sam ih već prije negdje objavila...iz ikee)......a tegle još nisam kupila jer čekam da mi netko kaže dimenzije......pliiiiiiiiiizzzzzzz.......
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 21:33
a trenutno sam i u fazi razmišljanja oko ukrasnih vrećica.....zapravo mislila sam kupiti crveni i bijeli materijal pa da moja mama sašije vreće za slatkiše za svaku kuću po jednu, e pa sad ako netko zna točno od kakvog bi materijala bilo najpametnije šiti tako nešto neka me slobodno savjetuje......
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 21:36
nešto poput ovog, malo veće, pa unutra možemo stavit slatkiše.....ne mora biti u obliku čizme, može samo kao vreća....


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 22:32
ja sam kocke pocela raditi prvu fazu, suse se, onda ide bojanje, pa susenje, pa rubovi -susenje i mislim ispod svake napisati nekaj simbolino, ne znam koliko jos posla -dan do dva, ili ak se zainatim preko noci, do jutra bi mozda i napravila sve do kraja
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2008 u 23:01
to to,i ja sam noćna ptica, bolje sve to nekak ispadne po noći....možda zato jer ne vidim po danjem svjetlu, pa je odmah puno ljepše Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 00:01
evo prva dva "stalka" za lučicu.....ne vide se baš dobro...pasta za modeliranje posuta je sitnim šljokicama koja se baš lijepo presijavaju....ovaj s djedom mrazom još nije gotov, moram ga pofarbat do kraja, i sa strane dodati male zapakirane poklončiće......i naravno ovo su samo probne lučice....



evo izbliza


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 02:07
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Zgodna ideja. Ima zgodnih gotovih kućica sa snježnim ugođajem od kojih se može napraviti selo! Imam viziju!!!!
Ove sa slika su vjerojatno keramičke. A kaj misliš na fimo masu?! Neznam da li je ona zapaljiva?! Znam da se peće u pećnici na 130 stupnjeva da bi se osušila, ali da li je poslje zapaljiva?! Mislim da bi mogla biti! Hippy - jel ti znaš!?




šeflera sad sam sjetila da je u offertissimi bilo gotovih kućica za lučice, svakavih, za par kuna....pa da znaš....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.