Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 22:10
zaboravih dati igracke bubamarooooooo...no snasla bum se....kad smo se zaklafraleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 00:23
e da, nije mi palo na kraj pameti....ma nemaš frke, ima još vremena do odlaska, pa ja to pokupim kad se dogovorimo......
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 08:38
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

proljeće, možda da doneseš adminu (koji je rekao da će vidjet kako mu odgovara ona radna kavica u zg, pa će još sve javiti) pa da on to odnese k sebi doma odmah, bliže je neg mi iz zg....
 
Ideja je super, samo imam tu i jedan problem... Bicikl mi može stati u gepek, ali traktor (ima i prikolicu) nije nikada mogao stati ni u gepek, u biti nismo ga nikada uspjeli ugurati u auto...trebali bismo prikolicu!!!Confused
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 08:53
pa ja sam imala traktor i prikolicu i jedno je stalo u gepek a drugo na zadnji, osim ak vi nemate gigantski, onda proljece mila sjedi na traktorce pa do autobusnog...hihihihihiismile96smile79 salim se ali nisam mogla odoljetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ja te ipak jojiiiiimmmmmmm
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 11:12
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa ja sam imala traktor i prikolicu i jedno je stalo u gepek a drugo na zadnji, osim ak vi nemate gigantski, onda proljece mila sjedi na traktorce pa do autobusnog...hihihihihiismile96smile79 salim se ali nisam mogla odoljetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ja te ipak jojiiiiimmmmmmm
 
Ma sama sebi se smijem, jer je stvarno preveliko!!!
Prikolica može i u gepek i u auto, a traktor ni u jedno ni u drugo...
A možda to ne bi bila loša ideja, ne bi mi trebao steper više...LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 09:35
Ja imam problem,drage moje.Ok,ne računam manjak inspiracije pod problem jer mi tu baš ne možete pomoći..no,trudim se.
Počela sam prčkati adventne vjence(iako i nisu vjenci) a najveći problem je...KAKO TO UPAKIRATI I SLATI?????
Imam i manjih problema kod nabavke materijala.Naime,ne mogu naći veče kalupe,ja bi slamnate rađe nego od stiropora,ne mogu naći sprej sa šljokicama....
Ja bi vas,ko može,zamolila da mi u Zg nabavite te kalupe od slame i ako je ikako moguće taj sprej(prošle godine sam kupila zlatni sa šljokicama.)
Pokušat ću doći u četvrtak u zg pa ako itko može da mi to nabavi.
smile143
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 09:38
Kako nemam okruglih kalupa,pokušala sam ovako nekako to izvesti
 
 
 
i dva okrugla
 
 
 
 
Kritike su i više nego poželjne
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 09:58
Svi su dobri ali ovaj drugi mi je totalno dobar... igledau kao 4 mala snjeska na livadi....
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:16
Shasha, super su!Thumbs%20Up
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:21
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja imam problem,drage moje.Ok,ne računam manjak inspiracije pod problem jer mi tu baš ne možete pomoći..no,trudim se.
Počela sam prčkati adventne vjence(iako i nisu vjenci) a najveći problem je...KAKO TO UPAKIRATI I SLATI?????
Imam i manjih problema kod nabavke materijala.Naime,ne mogu naći veče kalupe,ja bi slamnate rađe nego od stiropora,ne mogu naći sprej sa šljokicama....
Ja bi vas,ko može,zamolila da mi u Zg nabavite te kalupe od slame i ako je ikako moguće taj sprej(prošle godine sam kupila zlatni sa šljokicama.)
Pokušat ću doći u četvrtak u zg pa ako itko može da mi to nabavi.
smile143
 
sad sam vidjela u NB da imaju slamnate vjenčiće...ne znam dal ti odgovara cijena...evo link pa baci pogled
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:33
To su sve od stiropora i mali.Meni bi trebalo od slame i veči.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:39
Ja ću ti danas otići do ofertisime, ako ne bude padala kiša.Mislim da sam kod njih vidjela i slamnate i one zelene ( to je valjda stiropor), samo mi reci kako veliki trebaju biti i koliko komada trebaš???
 
A što se tiče inspiracije...kažeš nemaš je.... a kako ti onda zoveš inspiraciju,jer ovi gore vijenčići su mi tako lijepi da sam ostala bez teksta!!!
smile120Pošto si ti puna inspiracije a ja sam već odavno na leru, reci mi od čega su ti ove podloge??? Znaš da nosim naočale i ne vidim baš najbolje....Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 11:03

Prva(sa crvenim svijećama)je karton sa mahovinom i korom(čistila susjedu nakon piljenja drvaBig%20smile)

Drugi je..hmmm,neka kutija u koju sam stavila...nešto,nalik stiroporu(a ne znam šta je,bilo u kutiji sa nekim aparatom,kao zaštita)i obljepila nekom mrežom i koromWacko

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 11:59

shasha glede transporta, evo veli kolegica (donijela je neke adventske na prodaju) da je kutije nabavila u knjizari??? no iskreno cijena mi je malo pretjerana - jedna kutija za vjencic promjera 50 cm je 43 kn? ono halo? malo preskupo bar za moje pojmove.

proljece, jesu li u ofertisimi konacno dobili one prozirne tanjure bez uzorka? vec mjesec dana nema ni tanjurica :(

 

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 12:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

To su sve od stiropora i mali.Meni bi trebalo od slame i veči.
 
nisu svi od stiropora, ima i slamnatihConfused
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 12:27
shasha, zadnja 4 su slamnati promjera 15 20 25 i 30.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 12:42
moja prijateljica je kupila slamnate u Peveca....mali 5 kn, srednji 7 i veliki 10-ak kuna
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:06
shasha, predivni su!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:08
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja imam problem,drage moje.Ok,ne računam manjak inspiracije pod problem jer mi tu baš ne možete pomoći..no,trudim se.
Počela sam prčkati adventne vjence(iako i nisu vjenci) a najveći problem je...KAKO TO UPAKIRATI I SLATI?????
Imam i manjih problema kod nabavke materijala.Naime,ne mogu naći veče kalupe,ja bi slamnate rađe nego od stiropora,ne mogu naći sprej sa šljokicama....
Ja bi vas,ko može,zamolila da mi u Zg nabavite te kalupe od slame i ako je ikako moguće taj sprej(prošle godine sam kupila zlatni sa šljokicama.)
Pokušat ću doći u četvrtak u zg pa ako itko može da mi to nabavi.
smile143



shasha, zašto kad posprejaš običnim zlatnim lakom ne pospeš one sitne šljokice u prahu, efekt bi bio isti...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:15
otvorio sma temu http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2496&PID=126099#126099 da u nju stavimo sve radove koji su gotovi...
 
da zanmo okvirno sta sve imamo... onako sve na jednom mjestu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.