Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:18
shasha nasla sam zlatni lak ali za kosu, bojim se da bu to otpadalo sa vjenca, cijena mu je 34 kn za dozicu cca 12 cm visine spreja? ima srebrni i zlatni.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:44
Bila u ofertisimi....pustoš...nema vijenaca!!!
Trebali bi opet dobiti....ali kad ne znaju točno...
Ninochka ni od tanjura nema ništa,to jest ima ali su u boji i reljefni!!!
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:45
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

shasha nasla sam zlatni lak ali za kosu, bojim se da bu to otpadalo sa vjenca, cijena mu je 34 kn za dozicu cca 12 cm visine spreja? ima srebrni i zlatni.
 
Ja sam zlatni sprej kupila u Pevecu, velika doza 28,00 kunića.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:46
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Bila u ofertisimi....pustoš...nema vijenaca!!!
Trebali bi opet dobiti....ali kad ne znaju točno...

Ninochka ni od tanjura nema ništa,to jest ima ali su u boji i reljefni!!!

 


Jesu to ni plavi okrugli reljefni?
U kojoj si Ofertisimi bila?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:04
ja sam kupila u peveca slamnate vijencice,ima ih u vise velicina.ja sam uzela promjer 20 i 25,prvi 6kn,drugi 6.50.i zlatni sprej od 150ml koji kosta 12.90kn
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:48
shasha ako ti nije hica, hoces da odem do peveca pa ti posaljem postom sprej i vjencice (zapravo vrlo vjerojatno dostavom hp expressa ne placas dostavu)?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 19:59
Ninochka,ne treba.Našla sam nešto a i pokušat ću bez tih vijenčića.Proljeće,zlatni ima svugdje no meni treba sa šljokicama.Probala sam,kako ninochka veli,sipati šljokice no one onda svako malo otpadaju a ako su u spreju,drže par godina.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 03:03
jassi, prva bojanka gotova.... napravila sam onako kako si predložila, kao mapu.... zapravo nije do kraja gotova, u sredinu će doći zlatni motiv, no čekam frendicu da donese šablone....


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 03:03
a ova neidentificirana kuglica koju vidite na kraju trakice je zapravo zlatni zvončić...no ne vidi se baš...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 10:29
bravo, poslikaj kad napravis-  mi kuci jos bolujemo
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:05
a bash htjedoh pitati kaj je to perlica ili greska na fotki :) bubamaro, jako slatko :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:42
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Bila u ofertisimi....pustoš...nema vijenaca!!!
Trebali bi opet dobiti....ali kad ne znaju točno...

Ninochka ni od tanjura nema ništa,to jest ima ali su u boji i reljefni!!!

 


Jesu to ni plavi okrugli reljefni?
U kojoj si Ofertisimi bila?
 
Da, to su ti, bila na Ilici kod Vinogradske.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 18:05
Ovo je UŽAAAAAAAAAAAAAS
Sve je to krasno,i divno no kad naručiš ničeg nemajuThumbs%20Down
Od 10naručenih stvari,oni imaju 2,i to su bojesmile196
A baš sam se ponadala da sam nabavila materijalsmile185
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 20:24
eh da tako sam i zamisljala...bravo bubaamaroooooooooooo
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 21:27
tenks....bude bilo i zelenih...stigi kartoni od ninochke, pa se bacam na posao...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 23:01
ma znala sam ja da to bu hercig......vidis kak dve plave glave smisle super stvar....mi ti jos bolujemo al smo bolje...kad mi dofuras salvetice?
koliko bu kompleta? oce biti za svaku kucu?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 08:55
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ovo je UŽAAAAAAAAAAAAAS
Sve je to krasno,i divno no kad naručiš ničeg nemajuThumbs%20Down
Od 10naručenih stvari,oni imaju 2,i to su bojesmile196
A baš sam se ponadala da sam nabavila materijalsmile185
 
I šta sada???
Ja jučer na žalost nisam stigla otići pogledati vijence, ali se nadam da danas stignem!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 21:48
Sastanak je prošao i dogovor je pao.Mislim si dal da otvorim novu temu ili sve tu ubacim!!?Aj budem tu pa ako nebude u redu prebacimo negdje drugdje.
Samo da nađem"šalabahter"LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 22:05
Radna kava je bila.
Sudionici...nas nekolicina koji baš i ne znamo puno o salvetnoj i ostalim tehnikama(na žalost)no potrudili smo se smisliti plan.A plan je:
06 ili 07.12 bi se išlo u selo.
Sad bi trebalo vidjeti kada njima, u selu,bolje odgovara.
Nosili bi odmah te ukrase koje radimo i napravili malo radionicu za klince da vide kako se to radi.
Što se radionice tiče,ponjeli bi nešto materijala,nešto ukrasa koje bi oni bojali...
Franjica treba u cemacu nažicati nekaj materijala.
Ljepilo ćemo koristiti ,drvofix za sve,i salvetnu i ostalo(ako netko ima volje kupiti ljepilo za salvetnu,dapače,neka kupi)
Salvete imamo i još će svaka donjet koliko ima viška.
Lesonit ploče-To će nam Vepar javiti jel ih može nabaviti a ako je tu negdje (zaboravih nick,sorryyyyy)osoba iz Preloga koja može nabaviti lesonit nek se javi.
Bubamara i Goga će kupiti akrilne boje,kistove,nešto slatkiša...(ako mislite da još šta treba,recite)
E da,sakupili smo na kavi 450.00kn i za to će one kupiti šta treba.
Bubamara i ja(ako ima dobrovoljaca nek se jave) ćemo ispeći nešto suhih kolača i to upakirati u vrečice i staviti u čizmice od Franjice.Tu ćemo dodati i nešto slatkiša.
To je ukratko to.E sad,koliko je čega napravljeno?
Trebalo bi se znati koje ste veličine tegle oslikali da Admin može kupiti adekvatne zvijezde za te tegle.
Pakete NEMOJTE slati Šefleri.Dogovorit ćemo se danas ili sutra ko će primati pakete.Vi iz Zg možete to sa Bubamarom ili Franjicom dogovoriti pa im donesete.A mi ..mi se nek sami snalazimoLOL.Mi ,izvan Zg ćemo nekome slati(ja nebum no ostali budu)ko bude voljan primati sve to.
To je bilo ukratko.
Ajmo sad sa prijedlozima,kritikama,zbrajanjima ukrasa,mjerenjima tegli....Vremena nemamo previše
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 22:10
admin je negdje napisao da su teglice promjera 13 cm....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.