Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kupnja preko e-baya - iskustva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kupnja preko e-baya - iskustva

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
faster_stronger View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje faster_stronger Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2012 u 22:31
Ja znam da se plati navedena cijena proizvoda i ako je poštarina besplatna onda se samo plača carina koja po težini proizvoda je veličina cijena
Ako je paket lakši od 50 kg onda je besplatna i carina
Samo što se jako dugo čeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
seedME View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seedME Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 16:53
Da li vi vjerujete kupnji sjemena preko interneta kao

E-Bay SJEME BEGONIJE

pogotovo za ovo,da li se to uopće sadi u sjemenima?

BEGONIA SEEDS

Što vi mislite jeli to pametno?
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 17:28
Ovakvo sjeme sam ja kupila u vrećici kod nas u nekoj od poljoapoteka  ili u robnoj kući, zaboravila sam gdje ali imam još to sjeme.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 23:41
Za e-bay me vežu loša iskustva....tako da se neusudim hoditi tamo ! 
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 00:33
Fiki, ne znam što si to tako loše doživio, istina ima svugdje svačega...ali ja sam kupovala preko Ebay-a ne znam ni sama koliko već puta, nikad nisam nešto loše doživila. Čak su neki prodavači toliko ljubazni, pa ako se nešto zagubi na pošti, pošalju novu pošiljku ponovo...Od jednog mi je čak dva puta stigla pošiljka sjemena koje sam kupila, jer smo čovjeku rekli da mojih naručenih sjemenki nema, a već je prošlo više od mjesec dana..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 19:32
je li netko kupovao od ovih?
http://www.seedaholic.com/
danas sam nešto naručio, baš ćemo vidjeti.
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 20:32
Jesam ja! I dajem im najvišlju ocjenu!!
Sjeme stiglo za 2 tjedna, uz njega poklon sjeme, uputstvo za sijanje i rukom napisana zahvala.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 21:20
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Jesam ja! I dajem im najvišlju ocjenu!!
Sjeme stiglo za 2 tjedna, uz njega poklon sjeme, uputstvo za sijanje i rukom napisana zahvala.

I ja se pridružujem ovom mišljenju. Garantiraju slanje u roku od tri dana. Dobila sam sjeme za tjedan dana od dana naručivanja! Moja preporuka!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
frenky View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frenky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 20:15
ja sam kupovao preko britanskog ebaya, premier direct sjemenke, uzeo sam organske, postarina mi je bila 90 penija neovisno koliko narucio sjemenja, zadovoljan sam iako jos nisam sijao to :=)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.