Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cordyline
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cordyline

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cordyline
    Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 23:17
pretrazih forum i ako sam ja to dobro vidjela, mislim da nema tema otvorenih o Cordyline, ovom divnom cvijecu, inace mom omiljenom Smile Tako, tema otvorena i sve pocinje 3, 4 sad...smile73 ovo su moje 2 red star i terminalis



smile83
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 23:18
e nemam pojma sta uradih ne prikazuje mi jednu sliku, a jos se pohvalih da imam dvije Embarrassed brzi jezik nego pamet
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 23:30
                              
[/QUOTE]
 
Eto ispravljena sitna greškica...Wink
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 00:00
cordyline su ti super zar spadaju u vrtno cvijećeWink
Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:52
pa ja bas i ne znam, trazeci po netu vidim ih u  dvorista, mada je porijeklom Australijska biljka, a kod mene u Crnoj Gori je sobna jer bi smrzla za tren, tako da mislim da sve zavisi od klime smile157
Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:53
brbe, hvala na pomoci smile78
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 10:00
nema na čemu marija maja!Wink
Na vrh
bija View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2008
Lokacija: Canada
Status: Offline
Bodovi: 65
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 21:09
smile78Preljepo cvijece
Na vrh
kikina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 157
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 23:31
prošle godine na flora artu su mi rekli da voli sunce,ali po zimi mora u kuću.biljke su ti divne,meni jedna od najljepših boja.ova šiljatih listova je cordlyline,a ova druga je još ljepša.nisam je vidjela  u rasadnicima.smile64
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 15:45
Zaista divno......pitam se koje  cvijeće posijati ispod nje...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 16:24
Uvijek je gledam u cvjetarnama, misleći da je sobna biljka, a možda bi stvarno bila dekorativna u vrtu u nekoj polusjeni.
Brbe  predivna je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 20:26
može da bude u vrtu da je u saksiji posadite u zemlju pa kad poćnu hladnoće da je izvadite i unesete u kuću jer ne podnosi hladnoću iako su neke vrste palmi kod nas se praktikuju i svrstavaju u sobne biljke
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 21:01
mislim da i ja imam biljku iz ove porodice
morati ću je slikati pa da date konačni sud
moja je slična ovoj drugoj, samo što su joj listovi zeleni sa rozom prugom na krajevima

dobila sam je prije 3-4 godine, zimi je držim u svjetlom negrijanom prostoru, a ljeti obavezno iznesem vani

doduše nije na jakom suncu, bude ga samo izjutra
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 11:18
evo moje biljke, ponavljam da sam 99% sigurna da je cordylina, ali uvijek ima mjesta za sumnju

ovo su joj listovi izbliza



a ovo je sama biljka izdaljega




... u svoj svojoj raskoši
Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 13:25
jeste, ako se ne varam to je cordyline dracena smile138 divna je, ima zanimljivu boju listova smile71
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 15:56

evo da i ja prestavim svoju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 18:47
Lijepa je i ta šarena, ali nekako mi više ide ova crvena, ustvari nemam niti jednu, a trebalo bit imati obje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 19:32
triša moja se zove cordyline mambo a ona crvena cordiline fruticosa i meni je ljepša nego mojasmile43
Na vrh
kikina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 157
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2008 u 21:44
meni su sve prekrasne.baš ću bolje pogledati po cvjećarnama jer je jako rijetko vidim.na slijedećem flora artu će sigurno biti.smile99
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 11:36
markezit i tvoja mi je lijepa, ali ova crvena mi je najljepša
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.