Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što posaditi preko zime na balkonu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Što posaditi preko zime na balkonu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 15:40
oo super ti balkon izgleda... moj je prazan... mora se malo ugledati na tebe. 
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Satori View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Satori Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2014 u 13:24
Ovo će mi biti prva godina kako kanim zasaditi nešto na balkonu kroz zimu, pa me zanima jedna stvar - dakle - zalijevanje...

Imam čuvarkuću za sada na balkonu i kanim posaditi u žardinjere koje vise s balkona - maćuhice i ukrasni kelj.
E sad - da li se trebaju biljke kroz zimu zalijevati ili...? To mi je totalna nedoumica, nigdje ne nalazim odgovor na to - pa bih molila vas - koje imate biljke na balkonima u Zagrebu, zimi - za informaciju.
Dakle - zalijevate li ih i ako da - koliko??

Thnx. smile113 smile173
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2015 u 12:22
Retriver Sara, jako dobre ideje za zimski balkon. Sviđaju mi se tvoje cvjetne kreacije i na sjevernom i na južnom balkonu, a panj sa čuvarkućama posebno. smile127
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2015 u 07:51
[QUOTE=Satori]Ovo će mi biti prva godina kako kanim zasaditi nešto na balkonu kroz zimu, pa me zanima jedna stvar - dakle - zalijevanje...

Imam čuvarkuću za sada na balkonu i kanim posaditi u žardinjere koje vise s balkona - maćuhice i ukrasni kelj.
E sad - da li se trebaju biljke kroz zimu zalijevati ili...? To mi je totalna nedoumica, nigdje ne nalazim odgovor na to - pa bih molila vas - koje imate biljke na balkonima u Zagrebu, zimi - za informaciju.
Dakle - zalijevate li ih i ako da - koliko??


...dakle Satori, ja povremeno zalijevam sve što mi je na balkonima, onako nekako po osjećaju, čuvarkuće sam baš jučer zalila, a svakako ćeš morati pomalo zalijevati i maćuhice i ukrasni kelj...sretno!!!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Satori View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Satori Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2015 u 14:02
Hvala R.Sara - biljke su preživjele, kelj je procvjetao sad u proljeće... uglavnom - ovu zimu sam savladala lekciju zimskog balkona.

Zalijevala sam malo, kad nije bilo snijega i kad bi malo zatoplilo... ta mi je formula dobro upalila, pa ću tako i inače. Eto, možda info. pomogne nekoj neznalici - kao što sam to bila ja pred ovu zimu... smile223
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2015 u 09:39
Nekoliko ideja za jesensko - zimske kombinacije





























"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2015 u 14:06
Baš lijepo! I sama razmišljam o zimskoj sadnji ali ne na balkon nego na prozor sobe, izvana naravno jer su mi tu žardinjere zaštićene bar djelomično od vremenskih neprilika. 
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2015 u 20:42
Prekrasne kombinacije!!! Stvarno jako dobre ideje, crvena heuchera izgleda jako dekorativno u ovoj kombinaciji, iako su mi ove predivne maćuhice top smile227
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2015 u 14:20
Ajme ljudi moji slučajno naletijeh na ovu temu,kako me samo oduševila,nikada mi nije došla ideja prirediti zimske biljke za balkon zimi.Koliko krasnih ideja,kako sam samo oduševljena.Odmah krećem u akciju i ove zime moj balkon bude cvjetni,nadam se da nije kasno.
Već sam kupila ciklame i mislila sam ih kod većih minusa unijeti u kuću ili mogu ostati vani?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.