Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 196197198199200 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:25



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:27
Waigela Eva Rathke


Cosmopolitan



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:29



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:34


Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:39






Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:42
Od ljeta toliko, baš sam nekako malo slikala.....ali jesen će nadoknaditi Smile....sutra nastavljamo..
Pozdrav od mojih curki Beti i Mili



Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 21:11
Draga korjenko čekala sam slike kao tvoje curke, prekrasno ti je dvorište grote su neponovljive a bijeli vrt skladan jednostavno preljep. Molim te za odgovor vezan za nabavu cornusa.Hug
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 21:25
Draga Catalpa hvala ti za lijepi komentar...Hug  Cornus cousa sam nabavila-kupila pred cca 4-5 god, ne znam sad točno u rasadniku Parkovi plus u Rijeci (Škurinje), bio je dosta skup i pošto sam ga selila iz vrta kruga na sadašnje mu mjesto, dosta se je vremena prilagođavao. Cvao je on svake godine ali škrto, tek je ove godine napravio porast i cvao obilno, bit će da se je konačno udomaćio Wink
Mislim da biš ga ti u ZG i okolnjim rasadnicima lako našla.....pozdrave ti šaljem na tvoje brege Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 22:19
Draga moja Korijenko, ne znam ni sama za razlog moje današnje sjete, čak je svanulo sunčeko nakon 3 tmurna dana u Zagrebu... možda me je Bigmama sa svojom fotkom druženja u Ivanićgradu podsjetila kako vrijeme prebrzo teče... ma, da ne duljim, nakon duuuugo vremena sam na CIF-u i "prošetala" sam tvojom hacijendom... što reći, predivno, ma... mislim da nijedna fotka ne može pokazati veličinu ljepote tvog raja... fala što si me oraspoložila, znam da je u stvarnosti još ljepše i nadam se da ću ponovno uživati u njemu!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2015 u 19:13
uvijek predivna kombinacija bijelog i samo bijelog....Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2015 u 20:14
Čekam nastavak reci molim te dali je bijeli vrt u hladu ili na suncu?
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2015 u 06:17
predivno prostranstvo zelenilo cvijeće grote grmovi raj za prošetat i odmorit dušu hvala što djeliš svoju ljepotu snama tvoj vrt me podsjeća na djetinjstvo to sam ti već napisala ali ponoviću se od viška glava ne boli
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2015 u 13:33
E, pa kad se netko rodi sa smislom za lijepo i uredno, a još je k tome vrijedan, onda ima ovakav vrt! ClapUživala sam u razgledavanju i sad čekam jesenske sličice.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 09:43
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Draga moja Korijenko, ne znam ni sama za razlog moje današnje sjete, čak je svanulo sunčeko nakon 3 tmurna dana u Zagrebu... možda me je Bigmama sa svojom fotkom druženja u Ivanićgradu podsjetila kako vrijeme prebrzo teče... ma, da ne duljim, nakon duuuugo vremena sam na CIF-u i "prošetala" sam tvojom hacijendom... što reći, predivno, ma... mislim da nijedna fotka ne može pokazati veličinu ljepote tvog raja... fala što si me oraspoložila, znam da je u stvarnosti još ljepše i nadam se da ću ponovno uživati u njemu!

Franjice....danas je kod mene tmurno i čekamo kišu, vjerojatno popodne, no , jutros sam već dva puta prošetala vrtom i meni će dan biti lijep i ako je tmurno i kišovito.....sad ću prije kiše posaditi 3 roze ruže pokrivačice tla i dan će biti odmah ljepši Wink
Eh ta naša druženja, nadam se da ćemo opet u tako velikom broju, uvijek pričam kako sam iz kuće izbacila komad namještaja da bismo svi stali i proslavili Lantanin 50 rođendan, bilo nas je puno i bila je i Free.....lijepa stara vremena.... ali opet ćemo Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 09:44
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

uvijek predivna kombinacija bijelog i samo bijelog....Heart

Pozdrav Josipa.......Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 09:46
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Čekam nastavak reci molim te dali je bijeli vrt u hladu ili na suncu?

 Bijeli vrt ima dva dijela koja su u hladu i dva koja su na suncu , tako mogu saditi biljke za sve uvjete u vrtu Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 09:47
Kamenjarka, Andina......smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 12:33
Pozdrav , samo da smile113 , bijeli vrt vam je tako divan, elegantan i uredan. Izgleda čarobno ovako iz daljine. 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2015 u 13:10
Krasno Heart
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 10:47
Zvjezdica, Moon...hvala na posjeti Hug

Danas je prava kišna i prohladna jesen, najbolje vrijeme za stavljanje šarenih i toplih jesenskih slika.....

Jesenske šumarice



Cinije
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 196197198199200 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.