Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 11:36
vauuuuuu,koja divna snjezna idila,nadam se samo da nece stetiti biljkama ,SRETNI PRAZNICI
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 16:21
Ovo je uistinu prava snježna idila! Jako lijepe slike!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 23:51
Božikovina mi predivno izgleda u konbinaciji sa snigomThumbs%20Up,a jednako sam uživala u tvom vrtu pod snježnim pokrivačem kao i onda kad je prepun cvićasmile93
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 18:48
Originalno poslano od člana panda panda napisao:

prekrasno ...... jadna palma hoće li prezivjeti ????
 
Lovro, palma će sigurno preživjeti pretrpila je ona i gorih zima i snjegovaWink. Ove sam godine dobila od Blanke jednu manju palmu i bila je skoro sva zatrpana u snjegu, mislila sam- gotovo, svu mi je isprekidalo, kad je nestao snjeg za čas je bila ona stara, nije joj pala ni vlas sa glave Wink  Palme su jake i izdržljive Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 18:59
Kontesa,Jagoda, Misty, Anastazija, Miro  i svi kojima se sviđa snježna božikovina...to je ogromno stablo u mom susjedstvu odmah uz cestu, toliko je krcata crvenih bobica da je pravo božićno drvce, još ovako prekrivena snjegom....Hug, da je bar u mom dvorištu..... imali smo u vrtu veliku božikovinu ali nikad nije napravila bobice pa smo ju iz protesta srušili Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:04
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Kamelija*
Kako izgleda danas?????
Ostala sam ti dužna odgovor za kameliju..... ona crvena u vrtiću ispred garaže ove je zime nezaštićena, nisam ju zamotala niti kad je bio snjeg a bilo je do -8. Lišće joj je bilo totalno smrznuto, čak je i boju promijenilo i već sam mislila -evo gotova je, ali super se je oporavila i puna je pupova Tongue. Šatiranu u vazi sam spremila u garažu ali Jagoda mi je jučer rekla da sam ju komotno mogla ostaviti na balkonu, ništa joj ne bi bilo.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:07
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

I ja ću prvo reći: Dobro nam došla natrag!Big%20smile
I odmah s krasnim slikama. Neka kontinentalci vide kako to izgleda na moru!Wink
Hacijenda izgleda bajkovito.
A na jednoj slici se mora pogađati: je li ono zeleno s ogromnom snježnom kapom, auto!WinkBig%20smile
Draga moja, neka ti slijedeća godina bude ljepša i bolja od ove!
 
Ha,ha, Baka si vidjela kako mali Tico ( od mog šogora) ima fora kapu WinkBig%20smile
Hvala ti na lijepim željama Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:09
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

vauuuuuu,koja divna snjezna idila,nadam se samo da nece stetiti biljkama ,SRETNI PRAZNICI
Gio, baš sam jučer komentirala na rječkoj kavi da su mi biljke u vrtu ostale netaknute Big%20smile, bit će sigurno nekih smrzotina ali to je normalno da mi barem neka biljka smrzne Confused
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:13
Da previše ne blebećem, hvala svima koji ste prošetali po bijeloj haciendi a kako sam obećala sljedi drugi dio slika....,
 
 
ispred pčelinjaka
 
 
ružmarin
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:15
Pogled na luk sa lonicerom
 
 
 
bačva sa hortenzijom
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:17
Iza kuće kod ljuljačke
 
 
 
 
 
Tuje "vojnici"
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:19
smile227smile133
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:24
Vrt krug...
 
 
 
Usamljena lagerstremija
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:25
I za kraj poziv na kavicu..... Wink  LOL LOL
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:30
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

smile227smile133
 
Toni baš mi je drago da si svratio, ovo je stvarno bilo neobično izdanje haciende, nisam ti ja baš za snjeg ali jednu šetnju sam "pretrpila" Wink, drugo sam uživala gledajući kroz prozor Wink.
Stavi kuhat kavu, evo me kasnije do tebe.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:42
Hej kad vidiš neke male tragove u snijegu oko tvoje kuće, to se nisu djeca igrala, već sam ja pregledavala snježnu hacijendusmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 20:05
Gospođo Korjenko, koliko snijega kod Vas .smile227
Pa toliko ga niti ja nemam!


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 20:41
Sigurno ti je bila dvodomna božikovina pa zato nije imala bobice. Inače ima i jednodomnih božikovina.

Inače, zimski pejsaž oko tvoje kuće je prekrasan.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 21:03
Sav snijeg je otišao k tebi,moje su biljke sada na ovom mrazu gole,bolje im je pod snijegomTongue
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 21:07
Wow! Divno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 117118119120121 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.