Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 15:37
predivne biljke i još ljepše i ispravnije razmišlanje,potpuno se slažem sa tobom. A kad te već tak hvalim mogu li te žicati za bijelu isophylu? Ja ti dam nešto od mene ako si za?smile143
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 15:41
sve je prekrasno, a posebno mi se sviđaju fuksije od kojih ja imam onu uobičajenu vrstu, ne znam kako se zove. morat ću u potragu za ostalim sortama
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 16:03
Bravo Korijenko, stvarno si si dala truda. Imaš pravi mali cvjetni raj smile57
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 17:46
Malo pojašnjenje za ono Salomonovo "teta Korijenko". Salomon je moja nećaka i na moju radost isto veliki ljubitelj cvijeća i planina. Da ju nisam jučer navečer onoliko izluđivala oko photobucheta, smanjivanja slika i otvaranja teme, vi danas ne biste ništa od ovoga vidjeli.
Hvala Salomon  smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 18:17
Ja tek sad navratila u korjenkov raj! Zbilja je krasno!
Thumbs%20Up
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 18:59

Hvala svim na pohvalama, trudim se jako, jako. Na proljeće ćemo izmjenjivat pelcere. Moji plavi irisi već rastu u Sesvetama kod malog srca ako nekome treba imam još lukovica sad je vrijeme za sadnju.Hana ako druge godine uspijem zakorijenit nevesticu dobit ćeš sigurno, bijela mi je ove godine istrulila Cry

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 19:46
volio bih nešto reči ali več su ostali rekli sve.samo se mogu snjima složiti,i naravno u budučnosti očekujem još više i slika i uradaka.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 21:55
Sve je lijepo i pažljivo raspoređeno,sviđaju mi se fuksije i ono crveno drvce
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 09:08
To crveno drvce je lagerstroemia, isto je na zadnjoj slici ali veliko
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 20:15
Obećala sam vam još slika pa da vam za završetak današnjeg barem kod nas predivnog sunčanog i toplog dana pokažem čega još ima kod mene.
 
 
jesenska šumarica ili japanska anemona roza "Septembercharme",
bijela je još ljepša moram vam je sutra pokazati. Tako će to izgledati druge godine kod Triše.
 
 
Aster niski ili zvjezdan- dugo vremena cvate u ovo doba tako da je on u kombinaciji sa šumaricama pun pogodak za jesenske vrtove
 
 
Onda dodate još astri (tako ih mi zovemo) i dobijete lila-roza gredicu
 
A vidi ove lila ljepotice šumske ciklame !
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 20:20
Ma vidi ti ljepotice, koje i ja imam, ma baš sam sretnica, a naravno treba mi i grančica niskog astera, jer moj je roza, a ovaj više plavi i već tračim po plave irise, samo raci kad i kade.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 20:21
Nakon lila-roza kombinacija selimo u žuto crveni svijet canna, koje su kod mene iz godine u godinu savršene. Ovo je što je sad od njih ostalo za ovu sezonu. Ubrzo ih vadim van i selim u konobu.
 
 
 
Priroda nas stvarno zna iznenaditi ljepotom i bojama
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 20:30
Ove godine nisam imala sreće sa georginama. Imam 6 različitih vrsta i one koje su "na nešto"ličile su ove bordo i roza-špina. Drugi su bili očajni bilo je previše suho.
 
 
 
Mali performans za zimu.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 20:34
Triša, mislin da ćemo nešto skombinirat makar za ponedjeljak. Moja nećaka Salomon dela va grade, pa znaš već onu kombinaciju ona gre na marendu, ti se spustiš va grad i zapolne već sadiš irisi, super hasmile161
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 21:42
Bravo korijenko!smile93
Najprije sam uživala u tvojim bodljikavcima, a sad u ovome! Sve mi se sviđa, ali posebno boja listova lagerstroemije (to je prava jesen za mene) i  zvjezdani u cvatu!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 22:25
Meni se jako dopada anemona, valjda zato što je nisam prijašnjih godina niti uočila, a ove godine je pak viđam svugdje. LOL
smile141 korijenko!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 07:10
Jesenska šumarica mi je predivna, nježna, blaga, prelijepa... A i sve ostalo što se u tvom vrtu može naći mami osmijeh na obraze... Braaavo korjenčiću ClapClap vrt te voli kao i ti njega!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 18:54
meni je sve lijepo....Clap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 20:07
sve mi se dopada,al kane i roze anemone su bas predivne
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 23:23
Vidim da su anemone hit u mom vrtu pa evo malo i bijelih tj. "Honorine Jobert" . U mojoj kolekciji nedostaje tamno roza tj. "Princ Henrich" ali na proljeće se bacam u potragu
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.