Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 19:00

Ne znam gdje sam bila zadnje vrijeme, pa sam tvoju hacijendu preskočila, to ti je ono "ki će kome, nego svoj svome" Vavek mislim lako ču do korijenka ona je tu blizu. I onda se vavek nanovo zabezeknen i napravim spisak i rezervaciju.

Ljubav prema prirodu zbilja je nenadmašna - u tvom slučaju.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 19:02
smile141ovo je stvarno predivno taj krug od kamena sa podijeljenim poljima i vjerojatno vrstama cvijeća, golica maštu i veselim se proljeću da vidim što je tu procvijetalosmile89
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 22:36
Bravo Korjenčice, super ideja za spektar godišnjih doba. I izgled je boli glavasmile99
I ja planiram staviti cijeli vrt na papir ( kad se kuća završi).Naizmjenično stavljati biljke koje su proljetnice, ljetnice i jesenske. Samo ne znam di će mi sve stati, prostor je najmanji problem ići ću u visWinkLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 09:54
Korijenko puna si ideja, ova s krugom je izvrsna Clap, malo pomalo i napunit će se, a kolikogod planirali uvijek se nekako tek nakon par godina, iz iskustva, sve posloži na svoje mjesto i naprave idealne kombinacije.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 10:56

Korijenko, baš ti je lijep vrt, kraj u kojem živiš ... Blago tebi ...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:21
Dobar dan, drage moje, u vrtu nikad mira, i ovaj je vikend bio radan, najprije kod Lore. Mene i Šmrcka je odmah zaposlila sa štihačom i motikom dok su ona i Hoya razgledavale Lorino carstvo bilja, naravno najprije smo kafetarile uz izvrstan Šmrckov kolač.
Majsku ružu (božur) smo uspješno iskopale i već mi raste u vrtu.
Danas mi stiže pošiljka iz Karlovca (poštar Triša) tako da i sutra imam lijepog i kreativnog posla.
A da, nisam vam rekla novost, MM upravo kopa temelje za moj novi željezni luk po kojem će se penjati lonicera od Dude, jedva čekam da bude gotovo, to si želim već godinama, evo došlo je i to na red...Tongue
Skoro zaboravih, procvala mi je još jedna lantana- narančasta, ostalih 5 cvjetati će druge godine.
Šmrcko, jučer sam posijala tvoje anemone, Hoya se je hvalila da su joj već nikle. Mislila sam ih ostaviti za proljeće ali bit će još lijepog vremena pa stignu niknut....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:27
Meni su pod staklom. Bojala sam se kiše, pa da ne bude dovoljno sunca, pa da malo zahladi i na kraju je to super ispalo.
Nisu mi nikle samo one biljke s kojima sam eksperimentirala, a od anemona mislim da je niknula baš svaka sjemenčica.
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 12:12
napokon sam se dokopala tvoga dvorišta i odmah me novosti dočekaju...ovaj novi otočić je baš dobra ideja Thumbs%20Up
moj favorit su anemone (za danas) Thumbs%20Up

i da...hvala na sjemenkama i odličnom kolaču smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 14:17
uvijek je prelijepo prošetati tvojim divnim vrtom..smile71sve mi se sviđa..
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 21:02
Projekt 'Kamenjar' je za pet smile55!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 21:44
E pa dala sam ti posla kako god okreneš, sutra čekam izvještaj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 21:54
Kao i svi prethodnici i meni se "kamenjar krug" jako, jako sviđa!
Sviđa mi se i odabir biljčica. Već si zamišljam kako će jesenski krug  brzo biti upotpunjen sedumima koje sam ti namjenila.
Još samo jedna napomena;
Užitak je prošetati tvojim vrtom!smile91
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 22:04
Preljepo će biti cvijeće u cvijetu kad se razraste sve! Pohvale za trud,stvarno je super! smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 22:56
Želim vam uspjeh sa anemonamaHug i da budu ljepše od mojih i puno boja
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 23:01
smile227 ova ideja sa podjelom kruga ti je za 10.
Vidim da nisi odoljela ljetnom jorgovanu..... ma možda nema savršen oblik, ali ima savršem miris, moj je mene cijelo ljeto uveseljavao i evo ga opet cvate....
A tek anemone smile93, vidjela sam ih prošli tjedan u Botaničkom vrtu uživo i stvarno su mi prekrasne. Idu na moju listu definitivno..... i da hvala na kolačima, irisima i narcisima smile78.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 23:03
Čekaj malo, vi to sijete one proljetne anemone? A ja na mojima potrgala cvjetove kada su ocvale smile42. Zar njima ne opstanu gomolji za drugu godinu?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 23:11
wow,kamenjar je odličan!  
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 23:16
Katica može i jedno i drugo. Kod mene su gomoljčići ili struli ili ih je voluharica sredila. Ali eto da se iz sjemenaHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 11:26
Kamenjar je predivan!
Super ideja za podjelu polja!
smile141
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 15:47
Kako mi lijepo uvijek napišete....... svima velika    smile79
Malo sam jučer poslikavala. nekako su ljeti kilavile a sad su se raspištoljile - delospermumi
 
 
Iza njh su mi lijepe mini mlječike, Triša to je ista tvoja nova a iznad njih "čuvarkuće na štapiću" kako bi Šmrcko rekla  Wink
 
 
Puzajući ružmarin, callunna i houtynia
 
 
Evo još jedne grote obrasle u majčinu dušicu i kuš
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.