Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 17:07
meni je posebni gušt prošetati tvojojm hacijendom, ovi jesenji tonovi su zadivljujući. Eto i jesen ima svojih čari, a ti si nam ih priuštila......smile64

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 18:13
Na tvojoj je hacijendi priroda napravila pravo umjetničko djelo žutim tonovima lišća. A clerodendrum stvarno obara s nogu Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 22:29
Da, baš prava hacijenda. Toliko imanje, pažljivo isplanirano i tako uredno. Ljepotasmile99 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 14:55
Stefi, Štefi, Lora, Šmrcko.....drago mi je da ste bile kod mene...Hug
 
Gio.....mislim da je tvoj vrt posebno pun predivnih boja, ma ne da mislim, to je 100%
 
Niho...vama koje ste bile kod mene još je ljepše kad gledate slike jer ste sve tuda prolazile. Ja kad odem u nečiji vrt a da sam bila i uživo, osjećam se već ko doma...Wink
 
Lantana...hvala na pohvalama, čari naših vrtova na forumu su baš te da su svi različiti i svaki je poseban na svoj način a i skužila sam da je bitno i kako ga slikaš i kako nekome te slike prikažeš na forumu jer tko nije bio nikad u tom vrtu teško je povezati sve to, pogotovo tu kod mene gdje je sve raštrkano a opet povezano u cjelinu.
Klupa i stol pred pčelinjakom još malo i sele u zatvoreno a tata svoju popodnevnu siestu nastavlja pred kaminom......
 
Silvek....clerodendrum je za mene kralj jesenskih grmova-drveća..... na proljeće nije ništa posebno....po ljeti je lijep dok cvate a zablista na jesen... Thumbs%20Up
 
Otok..... moj calicantus raste u puno forum-vrtova i bit će mi drago da raste i u tvojem. Za presadit je vrlo jednostavan i s njim nemaš nikakvog problema. Javim ti se na PP....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:54
Bogme iscrpno izvješće. Novi zid - tek sam sad skužila kade je i izgleda super. Cinije su prekrasne i vjerujem da s ni druge godine nećeš bit bez njih.
Vinograd, voćnjak, pčelinjak, mjesto za odmor, pod brezama, barem se ti svaki dan moreš odmarat na drugen mestu, a na svojoj hacijendi. Normalno glasan za sestrinu policu, nekako celo vreme na nju mislin - imet će mm dela.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:10
Tiho, o tiho, dolazi nam jesen...
Draga Korjenko, prekrasne fotke jeseni na tvojoj hacijendi. Ne znam što izdvojiti, pogled s balkona, pogled na vinograd, svježe lelujave breze, povrtnjak, gazanije...
Vrt, pardon, hacijenda je apsolutno savršena.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 23:13
E, ovakve ljepote još nisam vidjela.smile94
Vjeruj pravo je uživanje obilaziti tvoju hacijendu.
Ona žuta margareta je očaravajuća, idem je opet malo gledati.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 00:11
Ja sam najprije "zinula" na prvoj sličici...i ostala sam na njoj jedno duže vrijeme smile94...oduševilo me! Prekrasno...a palma...blago tebi da je možeš imati u vrtu! Foto reportaža ti je fenomenalna....tako si nam to dobro prikazala da sam stvarno mislila da sam kod tebe doma! Odlično! Nemam niš posebno za izdvojit...sve je lijepo, i svaka pohvala tebi i tvojoj obitelji koji se lijepo brinete za svoje imanje! smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 08:46
Korijenko, očarale su me tople boje jeseni u tvome vrtu.
Sve sam vidjela, s tobom prošetala, ali se nakon šetnje vratila u sliku četiri sa prethodne stranice.
Molim te samo da auto preparkiraš jer mi smeta da se potpuno opustim u tvome vrtu.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:11
Da li mogu tilandisije biti u kući ja sam onu tvoju stavila u kuhinju na jednu policu .na zidu i koliko je sad zimi  treba zalijevati-------ili negdje u ledeno treba ići
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:28
Triša...... danas ti nosim na kafe-druženje "tvoje" sjeme od cinija, bila si mi rekla da su ti ove godine bile "kilave", ove moje su bile pravi "izložbeni primjerci" Thumbs%20Up
 
Josipa, Flavia, Sara..... drago mi je da vam je bili lijepo kod mene i da ste malo prošetale. Flavia, palma je i meni super ovako pred kućom a MM mi stalno "brunda" da kako sam svega bez veze udrobila u taj vrt i da breze i palma nikako ne idu zajedno..... a meni je baš OK, spojila sam šumu i more....
 
Proljeće.... znam da si tu bila, čekala sam te na slici 4..... to je kutak iz tvog sna...Wink, e da, baš sam mogla malo pomaknuti Bravu..... ali znam da si se i malo ljuljala iza kuće......Hug
 
Niho.... ja ti nju obijesim u hladno gdje su mi kaktusi i špricam onako od oka-povremeno, kad je južno, bacim ju van na kišu, ali nije mi na toplome.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:03
Eto vidiš, znala sam da me čekaš, na kraju krajeva jedino sam prizore tvoga vrta sanjala niti jednog drugog. Onda si možeš zamisliti kakav dojam je ostavio na mene. A kada sam opet vidjela tu sliku srce mi je malo poskočilo. Ta terasa mi je pa mogu mirno reći najljepša na forumu, neka se nitko ne uvrijedi, ali eto...tu sam se jednostavno našla...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:42
wow smile39 Korjenko e stvarno si mi uljepšala dan ovim prekrasnim slikama...Sara je to sve lijepo opisala, a  pošto ja nemam pjesničku žicu, reći ću samo da sam oduševljena smile128
ako se slučajno odlomi grančica calicantusa, zabodi ju neka pušta korjenčiće EmbarrassedWinkLOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 19:38
Morala sam opet malo uletiti i nadiviti se -ali nemoj misliti da ću tvoj vrt samo gledati sa slika -eto menesmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 22:13
Dobro si Niho rekla, ovo se ispalti više puta pogledati i uživati Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 22:23
Ma bravo za mene i Lantanu vidiš da ga čuvamo ko svoj vrt,smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 10:35
auuuuu,moja ljubav-calistemon,pa famozna sestrina polica,pa cijeli obilazak.....no stala sam kod Clerodendrum.
Kako se on pelca?Može li se iz sjemenke dobiti biljka i ,ako znaš,koliko joj vremenski treba da onako,olidno,naraste?
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 10:45
Pa ti imaš ogromnu hacijendu!Sve je prekrasno,raj za oči i dušu.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:07
Shasha, CLERODENDRON  TRICHOTOMUM ti ima ako si vidjela na bližoj slici u sredini plavo sjeme. Ja nisam nikad probala to sijati ali ih je znalo jako puno mladih narasti ispod stabla samo što mi to pokosimo i nikad ne uspijem presaditi. Ja ću skupiti sjemenja pa ću ti poslati....
 
Kontesa..... zapisana si.......isporuka na proljeće...... Smile
 
Lantana, Niho.....Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:14
Originalno poslano od člana piramidal piramidal napisao:

Pa ti imaš ogromnu hacijendu!Sve je prekrasno,raj za oči i dušu.
 
Evo želim ti dobrodošlicu na moju haciendu, prvi put si kod mene.......pa ajde svrati još koji put...nadam se da će ti se sviđatismile202
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.