Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 00:28
Proljeće i jesen dva najljepša godišnja doba......Cvjetno proljeće, a jesen svojim predivnim bojama očarava, prekrasno što si nam pružila taj ugodjajClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 10:36
Evo Lora baš nađe onu pravu riječ-----prakrasno  je stvarno samo bi bilo šteta da se ne vidi tvoj vrt i pod snijegom . Sva se godišnja doba preplela kod tebe i još samo zima treba-i onda bi bio pun pogodaksmile167
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 10:46

Ma koji snjeg, šic, šic, puj, puj, puj, tako, još da triput pljunem da potjeram snjeg, da mu ne bi palo na pamet da se ni ne pojavi ove zime, uh što ga ne volim, mislim volim ga gledati kroz prozor ali sam stalno napeta što će mi biti sa biljkama...... Lani ga nije bilo i baš je bilo lijepo Thumbs%20Up. Imam par slika od prošlih godina kad je bilo snjega pa sam slikala, stvarno izgleda bajkovito, rađe ću vam te slike pokazati nego da moram friško slikati Wink.

Tako da Niho bit će slika na haciendi pa i snježnih..... Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 10:55
Korjenko, oduševila si me ovim fotkama jeseni.
Zaista su čarobne, kako savršen sklad jesenskih boja.
Ovo je bio pravi užitak!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 11:06
Od svih do sad pregledanih ovo su mi najljepše slike jeseni na forumu. Divna je jesen na tvojoj hacijendi i u tvome kraju Korijenko.
Palla di neve je viburnum možda? Papričice-zvončice su jako zgodne. Ma sve je, nema se tu što posebno izdvajati. Baš sam oduševljena!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 11:20
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasne boje jeseni.
Kupiš li lišće ili ga pustiš da ostane ? Dosta poslaConfused, a svaki dan listovi padaju.
 
Jedva sam ga neki dan pograbljala i odnesla u komposter(imam jedan samo od lišća) već mi je isto ko i prije, bit će još jedno dvije ture grabljanja dok svo lišće ne popada. Nikad nisam ostavljala lišće ispod breza jer ionako one imaju površinsko korjenje i ispod njih baš bog toga i trava slabo raste, tako da treba stalno grabljati da trava ojača....
Kod tebe u GK bi bilo lijepo da imaš brezu..... one su jako lijepi ukras u vrtu Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 11:28
Horti, Gio, Baka, Stefkaja, RSara.... sve mi se više i više sviđa jesen u mom vrtu, ove ju godine nekako drukčije gledam, ne kao kišnu i dosadnu, i puno više vremena provodim vani, čak me i grabljanje lišća veseli za vikend, inače je to posao mog tate preko tjedna ali nešto mi ostavi da se i ja malo zabavim Wink
Horti, baš sam se malo Embarrassed kad kažeš da su to najljepše jesenske slike na forumu...... meni su npr. jako lijepe iz Tijinog dvorišta, pa onda iz Bakinog park vrta..... itd. svake lijepe na svoj način Hug
Pročitala sam da se palla di neve zove viburnum, samo ne znam koji, mislim da ih ima nekoliko vrsta....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 12:03
smile96- Bože šta sve napisa-za snijeg pa kako ja bolan još sam mislila da te pozovem na skijanje--------ali dobro samo ti stavi da vidim baš kakav je vrt pod snijegom jer ti stvarno imaš puno mijesta i mogu zamisliti kako je prelijep
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 14:49
Jesenje boje su zbilja predivne, a ona boja tzv. žganaca, čudo crvena, a guštam gledati i tvoje krizanteme, super su.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 13:26
Danas sam dobila žutu krizantemu i raza ali visoke -sa sitnim cvijetim ---da li bi voljela da i tebi nabavim
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 13:52
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Danas sam dobila žutu krizantemu i raza ali visoke -sa sitnim cvijetim ---da li bi voljela da i tebi nabavim
 
Hvala ti ali odustala sam već pred par godina od sadnje visokih krizantema, imam par grmića niskih i poluniskih i te su mi nekako najljepše,
visoke stalno moram povezivati, iste su mi kao i visoke georgine(dalije) i kod njih mi je problem jer kad su najljepše onda mi se sve objese ako nisu dobro povezane, ali dalijama ne mogu odoljeti i njih svake godine sadim....
 
Ovaj sam vikend slikala krizanteme i dio vrta od sestre, cosmosi su joj još uvijek u punom cvatu, nevjerojatno je kako im ni kiša nije naškodila.....slike stižu sutra Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 14:29
A što bih ja sad novo mogla reći - tvoje su slikice put k jesenjoj sreći!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 19:24
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Kod tebe u GK bi bilo lijepo da imaš brezu..... one su jako lijepi ukras u vrtu Smile

Svašta bi ja moja Korjenčice, ali je teren tako malecak 320m2. Morat ću sjesti napraviti plan i dobro isplanirati di će što ićiSmile Ma ipak će to biti džunglaWink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 21:12
Šuljali smo se ja i MM. Znam da ćeš iz prve pogoditi što smo gledali i maštali!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:07
Samo se ti šuljaj Hoya.....znam što si "snimala".....evo ti još jedna slikica u kompletu sa javorima.......joj kako uživam ovih dana u ovim bojama......mislim da će jesen lagano pobijediti moju veliku ljubav prema proljeću Hug
 
 
 
Pa oped javori, svaki dan nove boje, crveno-narančasta eksplozija
 
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:11
Lantanina pacifička krizantema, mislim da je doživjela veliku popularnost na forumu jer je skoro u svakom vrtu......ma tko nebi poželo ovakvu ljepoticu Smile
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:11
Aaaaa, ovo je nešto predivno!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:13
----Vidi sad šta uradi -biće baš da je jesen ljepša -opet kopiraš mene ----------sve ko i u mene----Korijenko-----Korijenkosmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:19
Sad imam par slika iz sestrinog vrta uz njenu kuću a uz naš ulazni zajednički put. Moja sestra je inače za one koji ne znaju mama od Salomon a ove kozmose koje ćete vidjeti na sljedećim slikama sijala je u augustu njena mlađa kći, 10 godišnja Annie uzgojila ih do mladih biljkica i onda ih je moja sestra presadila. Silvek hvala na sjemenju, Annie te stalno spominje, ti si njen guru.....
Sve ove slike su od prošle nedjelje.
 
 
 
Cosmosi bijeli
 
 
 
 
Cosmosi roza
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 15:25
Krizanteme - niske, ove su joj godine strašno lijepe i guste ko sa izložbe......
 
Bijela
 
 
Sa roza ružicom
 
 
 
Žuta
 
 
Ljubičasta
 
 
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.