Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi-sve na jednom mjestu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi-sve na jednom mjestu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 20:00
mama ti je preskromna jer slike su jako lijepe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 20:02
Dada sve pohvale za tvoju mamu, slike su predivne, baš je nadarena i reci joj molim te da skromnost uopće nije vrlina.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 19:27
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Dvije nove čestitke, izrađene salvetnom tehnikom...





i jedno novo ogledalce






omg... koji talenat... pliz mi objasni sto si sve radila s ovim ogledalom... stvarno je mrak!
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 19:34
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Pomalo se već gubim u razno-raznim temama o rukotvorinama, pa odlučih otvoriti svoju. Napravit ću malu galeriju svojih radova, jer sam stvarno pokušavala raditi svašta, pa da ne lutam okolo, evo sve na jednom mjestu.


Ovo je moj večerašnji uradak...još se nije boja skroz osušila, moram ih prelakirati, ali nisam imala mira dok ih nisam postavila na forum...eh kad sam nestrpljiva...








Ovi s perjem nemaju uporabnu svrhu, samo onako, poput ukrasa








Čestitke...



































Ogledalo, ogledalce moje...

















Kutija izrađena salvetnom tehnikom...








Nekoliko svijećnjaka...





Salvetna tehnika na crijepu














Kako obične svijeće pretvoriti u malo manje obične





Salvetna tehnika na keramičkim pločicama








Medek od prošlog Božića...nadam se da ću ih ove godine fotkati prije nego ih podijelim, jer sam prošle zaboravila...





Ima još nekih stvari koje sam izradila, ali o tome nekom drugom prilikom.




bijelo-crno ogledalo je premrak... takoder meni neukoj objasni postupak, kako i sta si sve miksala na njemu... eh da, ovi zlatni rubovi na cestitkama, sto je to?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 16:42
Anabella, ona zlatno na čestitkama je konturna boja, a postupak izrade ogledala ću objasniti slijedećih dana, korak po korak...fotkat ću postupak kad budem radila novo ogledalo...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 19:59
e hvala ti! ta ogledala mi se presvidaju, i sama jedno planiram napraviti vec dugo, ali ne nade se vremena... :(
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 10:43
dada, ima li koja nova sličica na staklu?
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 14:01
dada cekamo...

.korak po korak.....pokazi nam
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 15:30
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

dada, ima li koja nova sličica na staklu?


Ima, ali nisam baš zadovoljna jer je nebo trebalo biti svjetlije plavo...tamno plava boja mi je na bazi vode, a bijela na bazi razrjeđivača i kako da kažem, nisu kompatibilne...ne miješaju se dobro. Ali, šta je, tu je...








Ogledalo ću danas raditi (ako budem našla slobodnog vremena), pa bi fotke mogle biti sutra.




Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 20:47
Nisam danas radila ogledalo, ali evo moj novi svijećnjak












Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 21:53
Krasan je ovaj sviječnjak!!Clap
To su kupila kalup i radiš s gipsom?

I ja čekam objašnjenje kak da napravim ogledalo ali ja nemam kockasto već okruglo u planu napraviti za svoju princezu da ne može tak lako strgati !!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 08:12

Baš mi je krasna sličica, to tamno nebo je lijepi kontrast bjelini kućica. Problem sa miješanjem boja ne vidi se na ovoj slici.

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 17:22
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Krasan je ovaj sviječnjak!! To su kupila kalup i radiš s gipsom?I ja čekam objašnjenje kak da napravim ogledalo ali ja nemam kockasto već okruglo u planu napraviti za svoju princezu da ne može tak lako strgati !!


Da, kalupe sam kupila u Chemaco i radim s gipsom, a ogledalo "step by step" će biti do kraja tjedna. Imam puno posla ovih dana, pa dođem krepana kući i nemam ni volje, ni snage baviti se svojim zanimacijama. Ali, obećanje je obećanje, samo što ću ga malo prolongirati.



Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš mi je krasna sličica, to tamno nebo je lijepi kontrast bjelini kućica. Problem sa miješanjem boja ne vidi se na ovoj slici.




Ma dobro je, ali znaš kad nešto zamisliš pa ne ispadne tako...a bijele kućice su mi više sivkaste...ali nema veze, bit će bolje slijedeći puta.


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 18:15

Ovo je mala galerija. Svaka čast !!!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anabella View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anabella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 13:54
eh dada prelijep ti je svijecnjak, bas sam kupila kalupe, nego cime ti bojas te kalupe, ja sam planirala sa svojom sestricnom to raditi pa ju pustiti da farba sama s temperama ili akvarel bojama, no jedan cu sama napraviti pa me bas zanima s cime si ti to farbala?!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 14:11
Originalno poslano od člana Anabella Anabella napisao:

eh dada prelijep ti je svijecnjak, bas sam kupila kalupe, nego cime ti bojas te kalupe, ja sam planirala sa svojom sestricnom to raditi pa ju pustiti da farba sama s temperama ili akvarel bojama, no jedan cu sama napraviti pa me bas zanima s cime si ti to farbala?!


ja sam te gipsane figurice bojala temperama, a na kraju polakirala, i dobro je ispalo, ali ne sa sprey lakom vec sa onim u limenci i pinelom....Wink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 16:36
Originalno poslano od člana Anabella Anabella napisao:

eh dada prelijep ti je svijecnjak, bas sam kupila kalupe, nego cime ti bojas te kalupe, ja sam planirala sa svojom sestricnom to raditi pa ju pustiti da farba sama s temperama ili akvarel bojama, no jedan cu sama napraviti pa me bas zanima s cime si ti to farbala?!



Bojala sam Decor bojama...kao za salvetnu tehniku, a koristila sam i glitere i konturnu boju. S obzirom da su neke boje mat, kasnije sam koristila lak-ljepilo (salvetna tehnika) kako bi dobile sjaj. Ovaj zadnji svijećnjak je kombinacija antracit - zlatne boje, a obadvije su sjajne, pa ih nisam kasnije nisačim lakirala.


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 20:29
Za sve koji su zainteresirani za izradu ogledala, pogledajte pod novu temu "Ogledalo ogledalce...postupak izrade".
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 16:07
Danas sam se okušala u oslikavanju boce...evo kako je ispalo...











Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:10
Baš je zgodno.. meni se sviđa!!!Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.