Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi-sve na jednom mjestu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi-sve na jednom mjestu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:48
smile58 preeekrasno si to složila (moje omiljene boje)!!!!!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tweetuša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tweetuša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:21
ljubim ruke i noge!
Ovo ja ne bih složila ni za sto godina!!!!
Na vrh
luna-ava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna-ava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 15:54

Jednostavno prekrasnosmile99

Oslikane bočice...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 08:29
Ajme, kaj ja nisam komentirala tvoj neopisivo neodoljivo osmišljeni hodnik?
Kakva čista lila-lavanda nijansa, prugice odlične...
Sviđa mi se tvoja raznolika galerijica svega po malo...

Dosad si vjerojatno već kupila kvalitetnije kistove,
ali ja moram reći da kad sam prvi put kupovala manje kistove, preskupo mi je bilo kupiti jedan kist pa sam radije kupila set onih "silikonskih" narančastih Goya kistova, 5 veličina za oko 80-90kn i to mi se višestruko isplatilo...
Perem ih sve u šesnaest, nijedna dlakica nikad nije ispala, čak se na jednom skroz stvrdnulo decoupage ljepilo preko noći i ja sam ga drugo jutro šamponom i balsamom za kosu uspjela vratiti u prvobitno stanje, mekan ko tek kupljen Embarrassed
Tako da mi je za kistove vrijedila ona: nisam dovoljna bogata da kupujem jeftino Approve
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:15
Skidam kapu majstorice!Hodnik je napravljen sa puno ukusa,s mjerom,ni u čemu nisi pretjerala a dovela si ga do savršenstva!Ida,diveći se hodniku ,ne zaboravim naglasiti da su ti radovi prekrasni,oduševile su me tvoje slike.Nadam se da će biti više vremena za slike sada kada je hodnik gotov i da ćemo se svi mi koji dolazimo virkati tvoje radove imati prilike diviti im se!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 10:46
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Ajme, kaj ja nisam komentirala tvoj neopisivo neodoljivo osmišljeni hodnik?
Kakva čista lila-lavanda nijansa, prugice odlične...
Sviđa mi se tvoja raznolika galerijica svega po malo...

Dosad si vjerojatno već kupila kvalitetnije kistove,
ali ja moram reći da kad sam prvi put kupovala manje kistove, preskupo mi je bilo kupiti jedan kist pa sam radije kupila set onih "silikonskih" narančastih Goya kistova, 5 veličina za oko 80-90kn i to mi se višestruko isplatilo...
Perem ih sve u šesnaest, nijedna dlakica nikad nije ispala, čak se na jednom skroz stvrdnulo decoupage ljepilo preko noći i ja sam ga drugo jutro šamponom i balsamom za kosu uspjela vratiti u prvobitno stanje, mekan ko tek kupljen Embarrassed
Tako da mi je za kistove vrijedila ona: nisam dovoljna bogata da kupujem jeftino Approve
Dada pohvala za hodnik i sve ostalo ali i za nesebično djeljenje savjeta forumašica.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 13:43
može jedno pitanje? one slike sa salvetima, kakva su ono platna na koja si lijepila salvetu, gdje je kupljeno i koji je postupak izrade. imam dosta salveta doma a radovi mi se jako sviđaju. lijep pozdrav
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 00:04
Nisam prije nikad vidila tvoju galeriju, zato mi je teško komentirati pojedinačno.
Puno mi se tvojih radova zaista, al ono-zaista, svidilo.
A i ostali su jako lipi, smo sam ja izdvajala favorite pa se umorila-nisam više mogla pamtit
Drago mi je da sam sad mogla sve ovo vidit.

I da, frutolino i medolino su mi rekli da te pozdravim!

Baš ti je dobar nick!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.