Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hobi na n-tu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hobi na n-tu

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hobi na n-tu
    Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 09:43
cure moje da se i ja pridružim idejama
predprošli Božić je bilo ovako ,nisu sve moje ideje našla sam ih u časopisu

štalica od tivke onih dugačkih, ukrasi sušeni agrumi i još ponešto a figurice od bundevinih koštica







bor naravno ukrašen agrumima, lanac od rafije sa drvenim narančastim kuglicama,pokoja štangica cimeta, malo slame,našla su se i dva rogača za koje su "znalci"-pojedini gosti rekli da su banane


lanjski bor nisam slikala al sam si spremila ukrase,mali makrame visuljci sa raznobojnim drvenim perlama i lanac od špage pleten makrame tehnikom budem ih uslikala pa vam njih pokažem

sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 16:19
dugokosa...
pa to je morao biti mirišljiv božić......smile147 prekrasno sve prirodno.......jako lijepo svidja mi se......ukrasi u tom izvornom stilu su zakon
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 10:44
otvaram svoju temu sa svojim r(m)ukotvorinama kak se zabavim svime i svačima predstavit ću vam neke novije a i neke starije radove koje još imam doma
za početak jedan poklon mojoj frendici sa mojim umacima nisam puno aranžirala jer mislim da je vrednije ovo kaj je unutra




sutra je novi dan
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 11:45
eto vidis...Tongue

sve to se moglo predstaviti na HM festu......bravo, vrijedne rukiceClap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 20:59
leonarda možda jednog dana
sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 21:03
s ovim sam se namučila, ko zna štrikati zna kak je to delati sa 5 štrena, svaki red drugom,samo se petljaju
još nedovršena




i gotovo obostrana




sutra je novi dan
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 21:12
super kapica...bravo Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 12:33
Kapa je lijepa, ali ova plava kosica mi je još ljepša, točnije mrak mi je!!!
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 12:49
..kapa je super!! :)))))... ali niti košara sa papicom ne mami pogled puno manje :)))
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 13:50
Kak je dobra kapica!! I ja bi takvu! Thumbs%20Up
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 15:02
.....najnaj je plava kosica, a onda papica va kosarici......nego se si mislin da si trebala hitit ca one poklopce barila i slicno i kupiti nove i na njima pljusnuti svoj  osobni BRANDThumbs%20Up
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 15:28
A to je ta kapica o kojoj si mi pričala! Baš je super!

Clap za vrijedne ruke!

P.S. Očekujem još slikica! Wink
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 21:23
bit će toga još Andrea
Rijeka pomišljala sam čak i puno puta  al nekih veličina poklopaca i nemaš za kupit ,ma dobro je i ovako samo da joj se svide jer bila je kod mene kad sam baš jednog kuhala i odmah se preporučila

Proljeće taj maneken je "mamino zlato"
sutra je novi dan
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 08:36
Bravo Dugokosa, puna ideja, puna uradaka i jasno je da takvoj vrsnoj majstorici sve uspjeva a "plavo zlato" je najljepši uradak predstavljen nama... konačno i netko dugokos!
Na vrh
hobotnica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hobotnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 22:14
Bor je originalan, kapica super kao i zlatokosa koja ju nosi Thumbs%20Up
Košara je super ideja za poklon samo, eto i ja se slažem da bi poklopac mogao biti bijeli. Sad mi palo na pamet da si ih mogla zakamuflirati i običnom krpicom i mašnicom 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 08:42
Super kapice.. ja sam nešto štrikala šeširiče pa ak hočeš da ti ispadane kak treba znama koliko vremena ode!!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 08:51
ovo je samo dio koji je otišao u Ladimirevce





a u međuvremenu je dovršena i druga kapa za mojeg manekena koju nisam slikala ,ona prva je bila za najstarijeg
sutra je novi dan
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 09:00
Ovo je super!!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 09:05
hvala na pohvalama ,mislim da svaki od nas ima neku "žicu" samo je trebamo malo otpustit i svi naši radovi bili umotvorine ili rukotvorine su vrijedni pažnje i pohvale
sutra je novi dan
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 08:32
Dugogkosa... a šta se novoga radilo? smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.