Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 07:07
Kod tebe uvijek ljepota u vrtu Otočiću !!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 07:20
Budleje su predivne,tvoj slak ima tako lipu boju,moj i nema tako intezivno plavu,a volila bi da je takavSmileTo drvo do sada nisam znala kako se zove,ligustrum japonicum,susrećem često i u mom kraju i požalim što nemam veći vrt radi njega,a lipo i miriše njegovo cvićesmile106
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:19
Moram priznati da mi je oleander boje punča ostao tiha patnja.I ostat će za na vavik, jer nemam mjesta ni za čačkalicu boje punčaWink.
A dolje u livadi smo ih pokušali saditi i to baš sadnice i ...DeadTako ću se diviti tvojem!Big%20smile
Lantane su prekrasne.
A što kod tebe nije prekrasno?WinkBig%20smile
 
I puno put mi je žao da je i moj nono i susjedi, sadio samo obične palme. Čikašice su prave....Thumbs%20Up 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:58
sve ti je predivno,cikasice nenadmašne ja sam ko mali mrav sretna jer mi ona velika tjera nove listove al ko tvoje neće biti nikad al nema veze.... a za plavu budleju i mareličasti oleandar...kaj reći? Divota.... jel more pelcer ?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 09:54




















Eto, to je bilo malo žutila iz mog vrta.

A kad smo već kod žutog - ovo je gladiola iz vrta moje mame, obična žuta gladiola, ali - ona je visoka 2 metra i 10 cm, mjerili smo je




Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 10:18
Prelijepo ti je ovo žutilo !!! Baš neki dan sam prvi put vidjela ovu pljuskavicu (hipericum-ispravi me molim te ako griješim oko imena) i oduševila se s njome, izgleda prekrasno!!!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 10:20
krasno ti je žutilo,a gladiola je onda pravi kapitalac...pa čime je mama hrani? Eto da svaka mama zna najbolje
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 16:44
Što je ono na trećoj slici? Izgleda mi šumski, preslatko je!smile78
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 17:04
O, baš si mi uljepšala dan sa ovim žutim cvjetekima! Hvala!
Molim te reci o kojoj se biljci radi;
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 18:11
Springy, bergenia - to je lysimachia, na ovoj slici ima nešto manje cvjetova nego ranije, ali ima puno pupoljaka i nadam se da će se opet još više zažutiti. Kupila sam prvi put ove godine par sadnica, tako da ne znam kako će se dalje ponašati
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 19:13
ClapClapClap za žuti "štih".Prelijepo!Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 20:40
Žuta je boja sunca, veselja, limuna, vrckavosti.. Baš si me razvedrila. Danas sam u Rijeci u Bau..hau vidjela ove crvene sukulente i odmah, odmah na tebe pomislila!!
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 00:15
Žuto,žuto,volim žuto,osobito na tvojim slikama!
I dobim napadaje ludila kad vidim pofarbane eševerie kao na ovoj slici gore.Nije mi jasno zašto ljudi imaju potrebu uništiti biljku.Profit,valjda.Oprosti,Otok,morala sam se pojadati.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 08:15
WOOOOOOOOOOW kakva savršena rapsodija u žutom! smile94
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 11:24
Slažem se sa Misty u potpunostiThumbs%20UpClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 16:04
Nije mi uopće palo na pamet da bi ta biljka mogla biti pofarbana... Ja, naivno, mislila da joj je to prirodna boja jer je još tako i pisalo da je to red esheveria... Embarrassed  Oprostite ako sam nekog uznemirila (Rain).
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 21:21
Prelijepo ti je cvijeće!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 06:38
Anaida, ma i ja sam se najprije oduševila s tom crvenom bojom, onda sam shvatila da nije prava. Vidjela sam do sada samo one našpricane slatnim i srebrnim .
Ma bitno je da ti misliš na mene LOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:15
smile39-uhhhhhhhh šta ja sve vidje ovdje draga moja -ma prekrasnooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 12:08
Sunce peče, kiše niotkud, a cikasice uživaju

Najstarija, otkad je punoljetna, pravi se važna, pa bi i listala i cvjetala u isto vrijeme, a odlučila je imati malo drugačiju frizuru nego ostale.

Evo je sa dvije krošnje na istom deblu



A sad su listovi narasli i pomiješali se



a tu je i cvijet





Oni se isto vesele suncu i baš ih briga što nema kiše





cobaea se penje i penje



amarantus tricolor se malo objesi preko dana, a onda opet živne



Pored ovolike vode, tolika suša



Pozdrav s mora
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.