Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 273274275276277 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 14:27
Draga Otok, kakve divne, predivne, proljetne - najproljetnije slikice!!
Ova pod "brojem" 6 mi je predivna ! Koliko cvjetića, tegli, grmića, ljepote, listova, boja...a tek je prvi dan proljeća!  Heart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 14:33
smile120smile71
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 16:28
Otok slikice tvog vrta su me ostavile bez riječi....zaista si ga predivno uredila...
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 16:40
Otok, kak je kod tebe sve već rascvjetano, pa to je predivno - prava uživancija  smile39.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 18:12
Nisam mislila da ću se u šetnji tvojim vrtom toliko toliko drugačije osjećati nakon našeg upoznavanja. Kao da si mi tu negdje uz rame. Godi ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 19:17
Moji narcisi su se tek počeli otvarati,a tvoji tako raskošno cvjetaju,a zumbuli tako lijepo mirišuuuuClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 20:13
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Nisam mislila da ću se u šetnji tvojim vrtom toliko toliko drugačije osjećati nakon našeg upoznavanja. Kao da si mi tu negdje uz rame. Godi ...
 
Ma točno tako, to je sad sasvim druga priča, osjećaj je drukčiji kad dojdeš u nečiji vrt a znaš gazdaricu onako zaspraven Wink.
 
Ti imaš danas proljeće u pravom smislu riječi Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 20:36

Kod tebe je uvijek rascvjetano, a kod mene samo što nije počeo padati snijeg. Već je bilo na granici padati ili ne padati. Tj. u jednom dijelu moje Općine su lepršale pahulje, a kod mene na sreću nisu...

Došla sam te usput pitati koju sam to biljčicu uzela u subotu od tebe. Čini mi se da si rekla da cvate žuto....



Nije Triša bila jedina kradljivica, Mare - nostrum mi je skoro otela tu biljčicu...

Otok - drago mi je da smo se upoznale, pa kako kaže Korijenko - sad kad znam gazdaricu, drugačiji je osjećaj.....

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 20:51
E kod mene ni u maju nije tako rascvjetano,tako sam uživala ,hvala ti na divnim slikama ,ma jednostavno nemam riječi da kažem koliko je sve lijeposmile141
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 21:09
Drage moje cure, nadam se da slika o meni nije lošija nakon upoznavanja Wink
Stvarno mi je bilo drago sve vas vidjeti. Da sam svjetski putnik kao Triša upoznala bi ja i Međimurke i Bodulke i našu dragu Sarajku i ostale forumašice iz BIH i sve drage posjetioce mog vrta i ovog foruma. Ali nikad se ne zna, a valjda će netko svratiti i do mene.

Nataly - ta ti se biljčica zove žuti otok LOL , ma tko bi znao sva imena. Niste se ti i Mare trebale otimati, ima toga još kod mene.

Kako moji sukulenti ostaju vani cijele zime, u dvije dugačke tegle stavila sam puno malih sukulenata, ako bude baš jako hladno da ih spremim u kuću (možda se sjećate moje Noine arke, tako sam nazvala te tegle).  E, pa ni Noina arka nije bila u kući ni minute, vjerujem da su se očeličili.
Sve sukulente iz tih tegli podijelila sam u Rijeci, znam da su mali, ali tako sam ih mogla više donijeti .
Ovih dana, kada još sve malo sredim, bit će još viškova, pa se čujemo

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 21:20

Znači ta biljka će me stvarno podsjećati na tebe - bilo da pomislim na osobu od koje je stigla, bilo po nazivu... Nadam se da ću je održati na životu...

Wink
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 21:31
e vidim ja da si ti prošetala po" kopnu" pa draga pruži  malo korak i skokni u Sarajevo, i kod nas je lijepo a bogami i ima šta vidjeti,a pronačemo i koju biljkicu koju ti nemaš,i eto i mi bosanke i hercegovke ćemo upoznati našu dragu Otok,razmisli  malo i bujrum bilo bi mi jako drago da skokneš kod menesmile115
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 22:43
Već osjećam miris zubula
 
 
 
Kod mene tek vire iz zemlje jer je još hladno i kišovito ,pa se nećkaju bili rasli ili ne
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 22:52
 Svaki put kad svratim kod tebe ja se razbolim od ljepote!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 00:10
Tako prekrasno rascvijetani vrt na tako maloj udaljenosti od nas riječana. Prava raskoš,

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 09:08
pa u tebe je toliko toga rascvijetanog! iman osjećaj da san čula miris zumbula!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 09:34
OTOK i do mene je stigao miris zumbula
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 10:09
U potpunosti se slažem s curama koje su rekle da je sad potpuno drugačiji osjećaj šetat po tvom vrtu, kad smo te imale priliku upoznati.
Sad mi je još ljepši! smile78
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 18:11
Draga Otok, evo i mene ponovo kod tebe Smile.

Moji Otok-sukulenti su posađeni svaki u svoju teglicu i preko dana idu van na sunčanje.
Zanima me tvoje mišljenje: kaj s njima preko ljeta, razmišljam kak bi bilo da ih posadim u kamenjar i u jesen opet izvadim i spremim unutra, jer bi tako bolje napredovali ili im to ne bi bilo dobro?

Šaljem ti puno  smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 18:17
eto još jedne koja je imala zadovoljstvo upoznati te...iako je bilo malo međusobno izrečenih riječi, situacija zaista nije dozvoljavala više, osvojila si me svojom toplinom, blagošću i skromnošću, potpuno suprotno od ovog vatrenog festivala proljeća u tvojem vrtu.
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 273274275276277 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,656 sekundi.