Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 279280281282283 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 08:24
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Lantana - javila mi Free da ima nešto tvoje za mene! Heart 
Hvala ti! Uvijek me razveseliš!
 
I za meneHeart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 11:01
Baš si nam krasne sukulente pokazala!
Ovakvu mlječiku imam i ja i hladnoća joj ne smeta ali zato lamparanthus (ili tako nekako) mi svake godine odapne i neću ga više niti nabavljati...........uživat ću u tvome!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 12:15
Lantana,čitam danas novine i diže mi se kosa na glavi,šta to rade na vašem lijepom Zlatom ratu.ne dajte gaAngry
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 15:13


smile227 Tvoj laprantus ima cvjetne pupove a moj ima smile224!!!

Ono sa ljubičastom stabljikom (od Dude mislim) je prekrasno!!!  Ali i sve ovo kaj ima crveni odsjaj u listovima, čuvarkuće i aloje, to može biti samo u tvojem kraju ili na Havajima!! smile169Meni dojde na isto-daleko!!

Dobro ne na isto: tvoj kraj ima Lantanu a Havaji je nemaju!!!

Živim za ponedjeljak u 9h!!!smile79 A vidim da i Mali kaktus I Anaida iščekuju ponedjeljak!!!LOL
LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 16:21
Preeedivno!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 22:04
Hvala vam dragi moji posjetitelji smile79
Mali kaktus nadam se da ipak neće pretvoriti Zlatni rat u Zrće Confused
Niho ne brini spremne su Wink

Sukulenti su svi vani i najljepši su zimi, imam dva u kući i ti su nikakvi, bljedunjavi, iako su na prozoru i imaju dosta svjetla.
Ovu zimu je sve bilo vani, oni u pitarima su bili ispod terase. Zaključila sam da jedino aloe vera, kad je mala propadne vani, a velike se drže.
Ovaj vikednd sam sve ispretumbala, pitari su na svom mjestu, a puno toga je išlo u zemlju, pa kako im bude. Jednog momenta sam pomislila kad bi sad neko došao sve bi mu ovo ukrcala da nosi, napakovala sam puno toga što je bilo viška, podjelila susjedi i tako je prošao vikend.

Cvate svašta, svaki dan nešto novo




Lavanda koja cvate cijelu zimu, nju sam posadila jer mi je jako lijepa




Nihin grčki oleandar je živ, već sam pomislila ubit će me Niho ko mi se posušio


Šeboj je pun pupoljaka


Astilba


Hosta


Muškatna kadulja na padini


Majčina dušica


Nataly je li ovo monarda


ovo bi trebala biti bijela gaura


Za kraj jedan simbol za naš forum, cvijet od konopa



život je more
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 22:09
Ovdje da se i ne divim cvijeću i da me cvijeće ne omami, omami me sunce koje je uvijek na tvojim slikama!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 22:16

Sukulenti imaju tako lijepu crveno zeleno žutu boju, divno ih je vidjeti

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 22:25

Trebale bi biti monarda i gaura. Bit će mi iznimno drago kad vidim da su procvjetale. Ako su se moje uništile znam koga ću žicati....Wink
Nešto bih trebala učiniti sa svojim monardama, nažalost pepelnica im nagrdi stabljike.Confused
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 22:33
prelijepo
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 05:48
Kao i uvijek, toliko je lijepog u tvom vrtu!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 06:54

Dok moje hoste nisu ni izvirile iz zemlje, a astilbe tek kreću - kod tebe su već velike! E, to je (kako ja velim često) neki drugi cvjetni svijet! Hvala na lijepom cvjetiću od konopa!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 07:01
Tvoje sukulente su polovile sve sunčane zrake koje im je zima mogla pružiti,uz sve cviće koje imaš i predivno je,majčina dušica mi je posebno lipasmile71
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:16
Tu je proljeće  zaista pokazalo svu ljepotu...
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:37
divno je u tebe!
ajde mi molim te reci kako ti hoste i astilbe podnesu vrućinu, imam ih i ja pa neznam kako će se držati!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:43
Kako si samo dobro uslikala crveni tulipan!

Kad sam već kod crvenog, kako ti se drži crveni javor?
Ja sam kupila jedan mali, lijep mi je s tim crvenim lišćem, ali ne znam gdje bi s njim.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 09:03
Lijepo kao i uvijek,prava cvjetna raskoš,ja sam jučer nešto sadila iz ovog lijepog vrta,još da mi se sve primi nitko sretniji od mene,Lantana smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 10:18
Nataly, ja samo neznam koja je koja, ali mislim da je ova s tamnijim lišćem monarda.

Antonia, astilbe jako loše, nešto se još drže u proljeće, a poslije ni makac. Hoste su dobre, ali ih nešto jede, mislim skakavci, obje zasadi ako imaš negdje hladovine barem pola dana.

Otok, javor se dobro drži, samo ga ubi vjetar, ja sam ga posadila ispred kuće, djelomično je zaštićen od bure, ali ga zato uništi jugo, ako imaš negdje zavjetrinu i malo hladovine tu ga posadi i bit će mu dobro.

Mali kaktus Wink

Pozdrav i svima koji navrate u moj vrt smile79
život je more
Na vrh
tiass View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tiass Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 10:48
Moram prokomentirat Lantanino cvijetno carstvo! Savršeno je do te mjere da sam ljubomorna!
Ma draga moja prekrasno je!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 11:31
Prekrasno smile141.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 279280281282283 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,410 sekundi.